-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Trzymam, tyle nieszczęścia na raz nie może być :(
-
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Dżordżysław, weź nie rób jaj! -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
zerduszko replied to betty_labrador's topic in Galeria
Nadrobiłam, fajnie Ci wyszedł ten boksiu :) -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Pogadaj z moją Liz, to Ci powie ile goowna i gdzie jest :P Ostatnio jakiś bydlak się wysrał na ścieżce.... ale to i tak nic, bo hitem było goowno w windzie. To sobie z 9 polatałyśmy po schodach. -
Dopiero teraz tu dotarłam, współczuję bardzo śmierci suczki [*] Gaja pewnie Cie pociesza, szczęściara :)
-
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Daj to do ogłoszeń, będzie masa chętnych [url]http://img855.imageshack.us/img855/5673/dsc0004omy.jpg[/url] A J. to chce do naszego klubu kręgosłupowców się zapisać? :P E, do bloku na parter to chyba mógłby iść :lol: Zresztą można psa pod pacha wnosić, jak ja Liz pierwsze tygodnie ;) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='WATACHA']Dałabyś im coś jeść, a nie tylko podglądasz i podglądasz, a rodzicie latają i szukają pożywienia :).[/QUOTE] Nie wolno, rodzice niech robią, bo się z nich takie srające pasożyty zrobią jak z gołębi :P -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
One nie są słabe, tylko im się gniazdo robi małe, a z racji naruszenia jego konstrukcji przeze mnie, się rozłazi. Poza tym, niech giną gdzieś tam, nie u mnie na balkonie ;) Mój kot ma mega frajdę, jak rodzice przylatują - rzuca się na szybę. A z racji mega słońca po południu widzi ich cienie przez rolety... i też się rzuciła robiąc kilka ładnych dziurek w nowiutkich roletach... Zabiję mendę :/ -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Aleś wychowała sobie J. ;) A Dżordża, to ja bym za tą 5.36 udusiła. W najlepszym razie spałby w kocim transporterze w piwnicy ;) -
Hahaha, ja niestety mam tylko labradora :(
-
Wega słodziutka, młoda sunia w typie sznaucerka MA DOMEK
zerduszko replied to WATACHA's topic in Już w nowym domu
[quote name='wilczy zew']mam inny stosunek do małżeństwa a mąż to osoba :)[/QUOTE] Też miałam inny... przed ślubem :lol: Ależ fota :lol: [url]http://img198.imageshack.us/img198/9500/dsc00754jr.jpg[/url] Zupełnie w stylu WZ ;) -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
On jest miszczem [URL]http://img37.imageshack.us/img37/9770/dsc0035ig.jpg[/URL] Nie dość, że pies na flexi, to jeszcze zabawia Dżordża :lol: -
Myszka -w domu jest dziecko uczulone na sierść. PROSZĘ O RADY :(
zerduszko replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Ależ wypiękniała :) -
Ślepa kotka-bezpieczna w DT u Ginn:) Szukamy DS!
zerduszko replied to Avilia's topic in Kotki już w nowych domach
No to mogą ją przetrzymać do czasu znalezienia transportu. Dajcie znać czy Wam odpowiada. -
Ślepa kotka-bezpieczna w DT u Ginn:) Szukamy DS!
zerduszko replied to Avilia's topic in Kotki już w nowych domach
Ona do dt/ds jedzie dziś? Jakby nie doszło do skutku, dajcie znać. Mogę ją przetrzymać jakiś czas żeby po ulicy nie chodziła. -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
zerduszko replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Ileż można się zachwycać nad tymi samymi zdjęciami - daj nowe :D -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
No trzymam fest. Ale miałam zawias czemu tu o Brokacie i czy czasem Ci się imiona nie pomyliły i o Dropsa chodzi, alem już się odnalazła ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Widzę wszystkie foty :) Co to to małe niebieskie?
-
INA - sznaucerka średnia... zostaje u Kasi w_z na STAŁE :))
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Fajna obroża :) a tu jaka grzeczna suczka :P [url]http://i1173.photobucket.com/albums/r588/wilczyzew/DSC06482.jpg[/url] -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='WATACHA'][B]Marne szanse widzę, też kiedyś chętnego szukałam i nici, a co masz do sprzedania ;-)?[/B][/QUOTE] A taka zbieranina... i dostałam smyczko/obroże/szelki w spadku. [quote name='wieso']a gdzie usciski i gratulacje dla Lizki za to ze tak super biega, he.....nawet glaska na koniec nie widzialam...... ptaki pokazac :)[/QUOTE] Jakbym ją próbowała uściskać, a nawet pogłaskać, to by pewnie już ze mną nie biegała. Mamy taki system, że zbieram smycz i biegiem lecimy do klatki gdzie czeka na nią sowita nagroda i odpowiednia pochwała :) Ale za to [URL="http://s859.photobucket.com/albums/ab160/mudiczka/agichorzow/?action=view¤t=P1030975.jpg"]tak[/URL] się rozgrzewamy :lol: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Hahaha, poprawiła mi się orientacja w terenie i znajdowanie smyczy nie jest już problemem :lol: Dziś dwa opierzone były poza gniazdem... wsadziła, ale teraz zastanawiam się czy powinnam dotykać. Chce ktoś zrobić za mnie bazar? :(