-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Fajne to łaciate! A dogi to moja wielka miłość :)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Siiiii... jakieś dziwne te kociaki, urośnięte :lol: [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Kocieta%204/4kociaki004.jpg[/IMG] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
zerduszko replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Chce chłopak zachować szczupła figurę :lol: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Rozmnożyła się :diabloti: -
Teraz poka swoje, czy całe :D
-
~~ Mikro Milka << POCIESZNY IDEAŁ - MA DOM >> ~~
zerduszko replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
I jak na spotkaniu? -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
zerduszko replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Duży pies i mała Sandra :D -
Wstyd przyznać, ze zapomniałam tu napisać, ale miałam okazję poznać niedoszłą Pancię Anisową i jego psioleżankę. Aniś jak zwykle kochany miziak, zadowolony z życia. Miło było poznać :)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']pewnie bym miała na niego alergię :lol: ale nie wiem - nie będę wymyślać powodów jak nie znam rasy :lol:[/QUOTE] Powód jest jeden - nie ma brody :lol: -
WZ to się stała dogomanką po tej adopcji :) Byłam jakiś czas temu na wizycie jednej, drugiej u "mamy", której psa szukała córka i obasuper domki :) Ja bym pewnie też szukała mojej mamie psa, a nie ona sama.
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']przerośnięty minik :D przerośnięty - szczupły minik hahahaha [/QUOTE] No własnie, Liz jest większa od miniaka. Zęby ma większe :lol: [quote name='malawaszka']jak dobrze, że dziś Kamila nie rozdaje nagród :errrr: [/QUOTE] Bo już rozdałam gdzie indziej ;) [quote name='malawaszka']ja bym też nie chciała takiego australiana - ale bardzo fajne ma umaszczenie piegusek słodziak! [/QUOTE] Oprócz tego, że nie sznup, to jakiś jeszcze powód? ;) [quote name='malawaszka']one są z charakteru podobne do borderów?[/QUOTE] Zupełnie nie! Nie lubię borderów, nie chcę, nie podobają mi się :P Podobno potrafią być cholerami, do psów i ludzi, są twardsze i nie maniaki - moim zdaniem spokojne/zrównoważone psy. Nagród nie ma, ale jest bazarek - jakby ktoś coś chciał :P [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=145192[/URL] -
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
zerduszko replied to Soema's topic in Już w nowym domu
No to nieźle :lol: Mogłam pisać. Na pw nie da rady, na gg też - daj maila dla pewności, że aktualny :) -
U nas pogoda ładna :) Ładna obróżka, pasuje Felkowi :)
-
Kota Ci jeszcze brakuje :D
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Fides79'] [URL]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Oboz 2012/Obz330.jpg[/URL] mnie zastanawia co to za rasa?[/QUOTE] To jest krótkowłosy collie, jeszcze dwa psy tej rasy są na fotach. [quote name='Fides79'][URL]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Oboz 2012/Obz185.jpg[/URL] a ten kolega jakos mnie sie osobiście wizualnie niezbyt podoba, ale to moje mocno subiektywne odczucie :roll:[/QUOTE] Ma prawo się nie podobać, ale..... nie znasz sie :lol: ;) -
Moja Kluska i Twoja Hexa, to mogłyby sobie łapę podać :]
-
~~ Mikro Milka << POCIESZNY IDEAŁ - MA DOM >> ~~
zerduszko replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
To szkoda, że pewnie w pracy będę, bo bym przyszła poznać psiuntki, buuu :/ -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']australian cattle dog?[/QUOTE] Brawo :) Aleee bym takiego chciała :) -
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
zerduszko replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Ładnie poczynacie :) Odezwij się do mnie w sprawie bazarku, pisze i piszę ;) -
Przykro się to czyta :( Niestety pewnych rzeczy nie przeskoczymy i czasem nie możemy nic zrobić :( Ech :( Ciekawe jak tam nocka mija, oby Gajunia nie płakała tej nocy!
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ale numery zdjęć są do 370-coś. Wilczak, a w zasadzie wilczaczka ;) A kto rozpoznał rasę mojego ulubieńca?