Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='malawaszka']a ja wiem? Mamba jest wielkości sznaucera średniego teraz - waży pewnie około 16 kg bo Frodek 15 a on okrąglejsza[/QUOTE] No to moim zdaniem małe mieszkanie nie powinno być przeszkodą :(
  2. Boskie te sznupki :)
  3. [quote name='malawaszka']hahah ale czad :lol: z wizytą dla Mamby jeszcze czekam na info konkretniejsze, póki co jedyne co dziewczyny zmartwiło to to, że małe mieszkanko, ale kurde pies nie ma się w domu wybiegiwać tylko na spacerach c'nie??? a Mamba znowu jakimś gigantem nie będzie[/QUOTE] Jak małe? Ja mam małe i sobie u siebie wyobrażam Mambę :lol: Ona dużo większa od Gabrysia?
  4. Hahaha - to jest łatwa sprawa ;)
  5. [quote name='WATACHA'][B]Hmmmmmmmmmmmmm i tylko jedno tak zrobiłaś ;)[/B]?[/QUOTE] No nie chciało mi się więcej, reszta dla Ciebie :)
  6. O to już wiem czemu moja Klucha nie jest sznupem, bo ma wilcze pazury :lol: Mentor bidak, musiał się wstydzić ;)
  7. Weź mi ją poślij, bo się nie dogadamy :D Na czym skanowałaś i jakie masz ustawienia? :D
  8. [quote name='wilczy zew']to może dostanę podpowiedź jak robić skan,bo mnie wyszedł mały-na laptopie :-([/QUOTE] A jak skanowałaś? :D [quote name='WATACHA']Zerduszko dzięki, jak to zrobiłaś ?[/QUOTE] Przycięłam te białe zbędne boki i dalej już jak zwykle. Zeskanowane jest ok.
  9. Jeż graficiarz? :lol:
  10. Poleciało po jakości :/ [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/kkkkkk.jpg[/IMG]
  11. Ta druga chce wyjść z klatki, panikuje trochę. Kiepsko to wygląda, chyba się kacja posypie. Wilczy musimy ja złapać do transportera, bo w klatce, do auta nie wsadzimy.
  12. No to daj te skany w oryginalnym rozmiarze - jaki masz na kopie.
  13. Ale skany? Poka oryginał: [email][email protected][/email]
  14. A to masz skany? Wyslij mi oryginał, to zobacze co da sie zrobić.
  15. Pisz tu... nie chce mi się. Tam pisze, bo bazarki. Utonę inaczej w długach :/ Ta co miała sterylkę, to nie żyje. Druga chce wyjśc przez pręty z klatki. No dziki dzik i nie wiem co z nią będzie, czy uda nam się ją złapać.
  16. Która? ;) Brakuje mi Was na miau... pisze sobie sama ze sobą :shake:
  17. [quote name='WATACHA']innych też nie zapraszałam Następnym razem będę pamiętać by wysłać Ci zaproszenie specjane[/QUOTE] No musisz wysyłać, bo widać ja ślepa i nie zauważyłam wątku :niewiem:
  18. [quote name='WATACHA']Proszę Cię ....[/QUOTE] To ja Cię proszę. Nie zaprosiłaś mnie :lol:
  19. Na jakim wątku? :roll:
  20. No właśnie - a co u niej? Nic nie piszesz.
  21. Hahahaha, umarłam :D [url]http://img687.imageshack.us/img687/6438/dscf7891e.jpg[/url]
  22. Chciałam dobrze, wyszło jak zwykle :( Chciałam wyłapać koty z mojego osiedla, posterylizować... Po 5 łapanki, bo koty o tej jedzą. Złapana kotka miała ropomacicze i wkrótce po zabiegu umarła :( Druga też jest w ciężkim stanie, nie nadaje się do zabiegu na razie. Ciekawe czy przeżyje... Rodzić mają siły. Ech :(
  23. To jest chyba najlepsza metamorfoza! z 5 lat mu ubyło jak nic :)
×
×
  • Create New...