Chciałam dobrze, wyszło jak zwykle :( Chciałam wyłapać koty z mojego osiedla, posterylizować... Po 5 łapanki, bo koty o tej jedzą. Złapana kotka miała ropomacicze i wkrótce po zabiegu umarła :(
Druga też jest w ciężkim stanie, nie nadaje się do zabiegu na razie. Ciekawe czy przeżyje...
Rodzić mają siły. Ech :(