Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Tak w góry blisko, ale ja chodzić nie powinnam za dużo - kręgosłup. Weekendowe wypady tez fajne :) Moje są nauczone do tymczasów, nie robią krzywdy i nie prowodkują. Kota zamykam na wszelki wypadek, Sadie zawsze wtedy jest u mamy. W razie wypadku służę.
  2. Ziomal, Ziuta i Monti - super pięknoty :D
  3. Bardzo ciekawe życie urlopowe macie :) My mało jeździmy, zwierzaki i zawdy mnie wykańczają finansowo. Dwa razy morze i dwa góry. Teraz chciałam do Hiszpanii, ale... nie dam rady chyba ;) Hektora przygarnę chętnie jak wytrzyma nie wyjąc te 9h i oczywiście mój TŻ się zgodzi.
  4. Miny ma boskie! [url]http://img189.imageshack.us/img189/4391/dsc0282du.jpg[/url]
  5. Mi się tam podobało właśnie z powodu ludzi :) Miastowa dziołcha ze mnie ;) Jak tam byłam, to mnie zszokowała rodzina z białym kotem na smyczy :D Gdzie lubicie jeszcze jeździć?
  6. Mnie adoptować - jak najbardziej :D Mi się nad Solina podobało :P
  7. Nie ma sprawy :) Ja jeżdżę rzadko, góra raz na rok. Jakby co z czarnym psem zapoznane :D
  8. Mów kiedy to odpalam maszynę i przywożę :D W poniedziałek idę po pompkę do roweru do Lidla i mogę jechać!
  9. No auto to mój ulubiony tryb... i nie często z niego nie korzystam :P
  10. [quote name='betty_labrador']a dobrze wiedziec:D zajrzalam. Bywasz czasem w Wawie? :)[/QUOTE] Byłam raz w życiu w dniu katastrofy w Smoleńsku ;) I na razie nie będę. Za zł droga ;)
  11. Lizkowy watek adopcyjny jest niby galerią :lol: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/137607-Liza-z-ruchliwej-ulicy-wprost-do-WSPANIA%C5%81EGO-domu-STA%C5%81EGO%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/137607-Liza-z-ruchliwej-ulicy-wprost-do-WSPANIA%C5%81EGO-domu-STA%C5%81EGO%21[/URL]
  12. [quote name='betty_labrador']no tak, w sumie racja ;) a Ty masz w koncu swoja galerie, bo juz nie wiem? :)[/QUOTE] Jaaaaaaaaa?
  13. Gorsza/lepsza - zależy co kto lubi. Inne te foty i tyle :)
  14. piękny widok :) [url]http://desmond.imageshack.us/Himg507/scaled.php?server=507&filename=dscf1286t.jpg&res=landing[/url]
  15. Mnie też denerwuje jak Lizus nie żre, ale ona tez z tych, co chcą być szczupli... :lol:
  16. Fajna Saba :) Niezła różnica między fotami :)
  17. Co to za nowy psiak? Masz inny aparat? Kicia super :) I psice też :)
  18. Wiesz... kotka w roku może urodzić kilkanaście do nawet 30 kociąt. I gotowe. Większość zdycha, a jak się chce ratować maluchy, to ich jest masa.... A miato w tym roku przyznało śmieszną kasę na sterylki. No nic tylko wygrać w totka. Ostatnio chciałam pofocić koty, żeby zbierać na sterylki - już się dwa kocury biły o kotkę. A do tego ludzie wywalają na osiedla koty domowe, bo przecież kot da sobie radę i nikt nawet nie zadzwoni do schroniska. I się mnoży toto :(
  19. Na zbyciu mam fefdziesiąt.... i pewnie jeszcze kilka w drodze :/ W domu mam Adolfine zwaną Adi, Frocię mała i jej brata. Pozostała dwójka nie jest u mnie i pilnie czegoś szuka. Ich mam tez. I inna kotka z małymi. I fefdziesiąt innych, jak już mówiłam :/ A to wszystko tylko na naszym osiedlu ;( Wczoraj jedna koteczka znalazła dom, ale kurde.... chyba 2 miesiące szukała :/ Jutro zrobię im sesję, dziś juz nie mam siły.
  20. Ale dzikie cholery. Na razie śpią, ale zaraz je budzę i miętoszę :P Mam dwa, ale są jeszcze dwa... chce ktoś?
×
×
  • Create New...