Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Noooo, strasznie duży jest, więc apatyt ma :) Jadźka ważyła tyle co ona jak miała 3 miesiące, a on ma 9 tygodni. A jak z Jadźka się bawią :D
  2. Co takie małe foty? :mad: Obie boskie :)
  3. Felek... no nie musiałabym oddawać :D Ale Adi, nikt nawet nie pyta, a 3 koty to za dużo. Tym bardziej, ze ona broni Felka i mi Jadźkę atakuje. Jak jestem, to luz, ale jak mnie nie ma, to szkoda Jadźki. Dziś gamonia zdeptałam, jak daję żarcie to on tak leci, ze aż na panelach nie wyrabia i jak nie ściana, to moje nogi :lol: Prze-słodki jest :D
  4. Kotka została wyleczona i wysterylizowana. Była niestety w ciąży :( 3 :( W piątek ją wypuszczałam. Ale było z nią roboty, bo to dzik straszny i nie umiałam jej do transportera przegonić. No ale pogadałam z nią i się udało :D Dwie kolejne kotki już tez są wysterylizowane, jedna jest u mnie w łazience. Pińćset innych, zaciażonych często, czeka na zabiegi. Ja czekam na wygraną w lotka i zakup klatki łapki lekkiej, bo ta co pożyczyłyśmy to mnie nieźle wykończyła :( Felek wczoraj poszedł do adopcji. Na kilak godzin :/ Prezent. Bez komentarza. Dziś tez o niego piszą dzwonią, a ja nie chce oddać :( Nie ufam ludziom, nieeeeee :( Brakuje mi Was na miau, watek świeci pustkami. To samo bazarki.
  5. Bez wątpienia chory człowiek, ale nie zmienia to faktu, że to jego wina i dla mnie jest potworem. Policja i otoczenie nic nie mogą zrobić w czas, bo nie ma paragrafu na takie typy. Dopiero jak jest dramat. Ale on i jemu podobni dalej będą działać, z miłości :( bo zero konsekwencji. Zamiatanie pod dywan :(
  6. No chyba żartujesz! I co jeszcze... PiS czy Po winna? Ten facet to potwór, źródło problemu. Dlaczego to wszyscy mają być odpowiedzialni i ponosić konsekwencje za to co jeden świr z drugim robi? Nie, nie i nie! Myśmy miały akcje z podobną wariatką od kotów, kochającą... i teraz ostatnio znów doszły mnie sygnały, że ma nowe chore zwierzaki. To są prawidziwi oprawcy, chorzy ludzie i konieczne jest ich leczenie! Niestety, ale bronienie przez Was tego potwora odbija się na psach.
  7. [quote name='Saththa']Watachaaaaaaaaaaaa ja sie nie czepiam ;) ja tylko dociekam :lol:[/QUOTE] Nie chcesz wiedzieć ile mam na głowie teraz :P
  8. [quote name='malawaszka']mam takie same odczucia... [/QUOTE] Ale o biciu czy o zamykaniu? :evil_lol: [quote name='malawaszka']ja nie wiem czy można operować suki z chorobą skóry[/QUOTE] No nie wiem, pewnie nie :/ A wypadałoby od tego zacząć.
  9. Sadystka, daj mu :lol: Jej :lol: Im :lol: Przecież pies może zwariować! Chcesz bardziej szalonego Dż i F :lol:
  10. Jakbym tego faceta złapała w łapy... to morda obita :angryy: Nie wolno mu pomagac, bo za rok, dwa zrobi to samo. Trzeb go zamknąć :angryy: Tak jest zawsze :roll: A co do psów - suki nadają się do zabiegów?
  11. Ręka cała? :lol:
  12. Ona mi czasem przypomina jedną psie :( [URL]http://img269.imageshack.us/img269/1600/dsc0130wg.jpg[/URL]
  13. W poniedziałek :lol: Nie mam głowy.
  14. Dostałam ostatnio telefon od Pani Ryjkowej. Psiak jest grzeczny, wywakacjował się i zachwycił wszystkich :) Jednym słowem bomba :D
  15. [quote name='gosia2313'][B][URL]https://picasaweb.google.com/105403799412769020996/Sznaucer562553#[/URL][/B][/QUOTE] Karakułek, pewnie rodowodowy ;)
  16. Coś ukradła? :D [url]http://desmond.imageshack.us/Himg69/scaled.php?server=69&filename=sdc11560p.jpg&res=landing[/url]
×
×
  • Create New...