-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='malawaszka']no koszty takie bo dłubaniny sporo podobno :( u Tofika trzeba usunąć to co narosło wokół odłamka kości żeby to porządnie przyrosło tam gdzie należy, a u Furci dłubanina z tą rzepką i [B]u niej gorsza operacja bo będzie musiała długo być pilnowana i nie biegać, a najpierw nieruchomo... oszaleję i beczeć mi się chce[/B][/QUOTE] Buuu :( Dacie radę! -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Nooo łeb ma kwadratowy aż :eviltong: Odchudzam ją, ale jak są kocięta i karma dla kociąt :shake: Ciężko ;) -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Niezłe koszty operacji.. bidusie malutkie :( -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ostojaki2/Kocitasesja108_zps8e9268a0.jpg[/IMG] I Jadźka tez brała czynny udział ;) [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Jagoda/Kocitasesja086_zps9828cec2.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Jagoda/Kocitasesja142_zpsbc9c4b84.jpg[/IMG] Stołówka :lol: Nieźle syf ;) [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Jagoda/Kocitasesja006_zps596831a2.jpg[/IMG] -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ostojaki2/Kocitasesja090_zps8ce93fd7.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ostojaki2/Kocitasesja017_zps556ef5b5.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ostojaki2/Kocitasesja106_zps9c11997e.jpg[/IMG] Kocurek II [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ostojaki2/Kocitasesja146_zpsb99e7698.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ostojaki2/Kocitasesja127_zps5f9619b3.jpg[/IMG] -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Kotka [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ostojaki2/Kocitasesja107_zpsf042e2c6.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ostojaki2/Kocitasesja037_zps8fcbc7a9.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ostojaki2/Kocitasesja041_zpscdd4fe76.jpg[/IMG] Szkoda, ze się rozmazało, ale fajne byłoby "prosze o dom" ;) [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ostojaki2/Kocitasesja140_zps2861768b.jpg[/IMG] Kocurek I [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Ostojaki2/Kocitasesja100_zps08b87475.jpg[/IMG] -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dziś była sesja foto, siooo do domów :shake: [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Adolfina/Kocitasesja058_zpsa4d50346.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Adolfina/Kocitasesja055_zps9677ac87.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Adolfina/Kocitasesja028_zpsda094f4e.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Adolfina/Kocitasesja074_zps192e29f3.jpg[/IMG] W kupie raźniej ;) [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Adolfina/Kocitasesja003_zps695b6ce2.jpg[/IMG] -
No i co za problem jej nie puszczać? Jak ja puszczasz i robi co chce, to tak będzie. Jak bęcki dają odwrotny skutek, znaczy, ze źle bęcasz :evil_lol:
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
zerduszko replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Wiecie... tylko pakowanie w odzyskane materiały, to jest kupa straconego czasu! Póki co tez tak robię, ale to się mija z celem, jak mi ktoś zalicytuje fanta za 5 zł, a ja muszę kupić papier, folię, nad tym siedzieć, oklejać itd. Najlepiej nie kupować jednej rzeczy za 5 zł, tylko coś dokupić :p Swoja droga, to szukałam ostatnio papieru do opakowywania, z którego nic się nie odkleja i nie ma. A koperty są na każdej poczcie ;) -
Można to zrobić na różne sposoby. Jak widzę obcego psa, szczególnie na smyczy, to zapinam Kluchę. I to jest najpewniejsze. A do czasu jak leciała do każdego psa którego zauważyła pińcset m dalej, to chodziła na lince, bo pies który ma możliwość polecieć, a jeszcze właściciel woła po próżnicy, tylko utrwala się w tym nawyku podbiegania i przekonaniu, ze człowiek, to sobie może wołać. Moim sukom nie wolno bez pozwolenie podchodzić do psów <znaczy, ze zawsze musi paśc kom. zezwalająca>, a jak się puszczą :diabloti: to zbierają bęcki :eviltong: i rozum wraca.
-
Bez różnicy czy nic nie zrobi czy nie ugryzie, ja tam jestem nieobliczalna :diabloti: I dla mnie biegnący pies, to już coś robi i właściciel zasługuje na baty :mad:
-
Bo nie mają swojego życia i żyją życiem dzieci ;) tudzież Grażynki z Klanu. Nie musisz go skłócać, masz dobrą okazję sprawdzić z kim on tak naprawdę chce żyć. Niestety jak on będzie im ulegał, to będziesz miała non stop awantury i przekichane ;)
-
Jak ja słyszę "on/ona nie gryzie" to mam ochotę ugryźć właściciela :diabloti: Już się nie z jednym ścięłam na tym polu. Nie wiem od czego są smycze i linki :mad: jak pies nie wraca na zawołanie :angryy:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Weź mu te fadkulce koło uszu łobetnij :D- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ależ ładnie wyglądasz :) Tez muszę iść :D Aaaaaaa [url]http://img339.imageshack.us/img339/3209/dsc0510ei.jpg[/url] :D Cudo cukiereczek.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
zerduszko replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Hahahaha, za mało miejsca na kolanach :D -
Co Cie tak zmogło? ;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Zaś goowniany temat :(- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Poczytałam.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='zmierzchnica']Trochę mnie to przeraża, bo u mnie sprawa jest kiepska - rodzina TZ jest bardzo przeciwna mieszkaniu razem przed ślubem. [/QUOTE] Pamiętaj, ze ślub się bierze z całą rodziną. Jak oni już teraz się wtrącają do waszego pożycia, to po ślubie pewnie będzie jeszcze gorzej ;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
zerduszko replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Buahahaha :lol: -
Jaki delikatny :lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
A dlaczemu stowarzyszenie?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)