-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
A po co mi refleks? ;) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Powiem Wam, że już nie wyrabiam i jestem zdolna do wszystkiego :lol: sandra dawaj! Jutro rano idę łapać Adolfa na kastrację, trzymcie kciuki żebym wyszła z tego cało :diabloti: Imię ma nie bez kozery :evil_lol: Fajfusy już 2 dni wysyłają do mnie klatkę łapkę i wysłać nie mogą, a zabiegi mamy poumawiane. Wrrrr :angryy: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
i zasypała ziemia :lol: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Może Sandra coś poradzi i powie jak się pączków pozbyć :lol: -
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
zerduszko replied to Margi's topic in Foto Blogi
Coś pieknego :) [url]http://i50.tinypic.com/24fd9vk.jpg[/url] -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Felek pojechał :( :( Ale mam nowego Felka, hehehe. Jeszcze 3 takie czekają. I dwa inne gdzie indziej. I jeszcze 4. A trzy inne kotki jeszcze się nie pochwaliły ile mają skarbów. -
Obejrzałam :) Ii... nie wiem gdzie pytałaś, ale można dwa banery, why not?
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
zerduszko replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa']Wiem dlaczego się nie posypuje... ale dlaczego sie posypuje to nie wiem :lol:[/QUOTE] Jak się chce osiągnąć mimo wszystko efekt, z którego powodu się nie posypuje :P -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
zerduszko replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa']a Powinnam? :eek2:[/QUOTE] Nie :lol: Ale wiesz dlaczemu się rany solą posypuje? :diabloti: -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
zerduszko replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='ostatniaszansa'] Zaciążoną łapać, sterylizować, ja kiedyś dzikie kotki przechowywałam w pomieszczeniu piwnicznym ( oczywiście było uporzadkowane) . Zawsze trzy koteczki do [/QUOTE] Nie puszczę kota po sterylce na piwnicę, bo go ktoś (choćby nam może czmychnąć między nogami) może wypuścić... a nawet sam może się wydostać. Nie mamy niestety odpowiedniego zaplecza: klatki, transportery itd. Zamówiłam teraz klatkę łapkę, zobaczymy jak będzie działać :D Powoli do przodu, a kotów przybywa. Mam niestety złe wieści, kotka ciężarna urodziła najprawdopodobniej wczoraj w nocy :( Zrobiłyśmy na to miejsce inną kotkę, ona też ma kociaki tylko podrośnięte, a mimo to kocury ją już nachodziły. Zdjęcia nie mam, z wrażenia zapomniałam zrobić, ale przed wypuszczeniem się sprężę ;) Dzięki raz jeszcze :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
zerduszko replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Solą mu sadystko nie sypałaś? :lol: -
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
zerduszko replied to Margi's topic in Foto Blogi
Oglądam i podziwiam śliczne foty :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
zerduszko replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Tak, tak :) Dawaj focisza morderco :lol: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Obejrzałam, nie czytałam ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Na szczęście nie wyszła z bloku i latała po klatce, ale ja ganiałam pod blokami innego kota, póki się nie skapowałam, ze to nie ona :lol: Tylko nasz blok to są 4 piony X p. klatek schodowych, 6 krótkich korytarz i jeden długi przez cały blok. Do tego piwnice w liczbie 8 i w każdej po kilka piwniczek.... + do tego pomieszczenia z węzłami itd. Szukaj kota! -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
No nie będę, bo koty masowo ode mnie uciekają :lol: Najpierw kotka odebrana z lecznicy, wyszła z transportera, który pozostał zamknięty i chciała wyjść z IX p. przez balkon.... a potem Adi mi uciekła. Ale obie na swoich miejscach już, tylko ja na maxa przegoniona :shake: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Nie mogę, tyle bezdomnych w około :( -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
zerduszko replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Zgodnie z zaleceniem wstawiam kotki tu :) Oto dwie kotki wysterylizowane. We wtorek chcemy łapać zaciążoną i robić na szybko, choć nie mamy gdzie jej przechować :( Dwie inne ciężarne się już "rozsypały" :( Nie nadążam, im więcej robimy, tym o większej ilości kotów się dowiaduję. Oczywiście jak są wysoko w ciąży :/ Fakturę wyślę jutro po pracy. Perełka [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Koty chabrowa/Pereka001.jpg[/IMG] Urwisek [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Koty chabrowa/Urwis007.jpg[/IMG] i wyjaśnienie dlaczego Urwisek nie chciał spojrzeć w obiektyw :lol: [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Koty chabrowa/UrwisiFelek001.jpg[/IMG] [SIZE=4][B]Dziękujemy bardzo[/B][/SIZE] :Rose: :klacz: Mogę chwalić Was na miau? Tam koty mają wątek. -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']ooooo kogo on tam cycka tak???!! Adolfinę??!?!! nie oddawaj go - poleć pani któregoś od missieek - ma pełno biało burych![/QUOTE] No Adolfinę, chyba nie Jadźkę :D Udało mi się wrzucić!! Pełno burych to i ja mam do zaoferowania, ale takiego drugiego nie ma :( W lesie są jeszcze 4 czy 5. -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Kocieta_4/UrwisiFelek007.jpg[/IMG] No niestety, dwa fotasy nie wyświetlają się :( -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
I Felutek, jest Pani chetna... super pani :placz::placz::placz: [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Kocieta_4/UrwisiFelek014.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Kocieta_4/UrwisiFelek024.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Kocieta_4/UrwisiFelek025.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Kocieta_4/UrwisiFelek011.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Kocieta_4/UrwisiFelek019.jpg[/IMG] -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Trza zrobić foty kotom po zabiegu, dokumentacja :evil_lol: [I]Urwisku, popatrz w obiektyw[/I] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Koty%20chabrowa/Urwis006.jpg[/IMG] Wsytdam się [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Koty%20chabrowa/Urwis007.jpg[/IMG] [I] To może bez lampy? [/I] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Koty%20chabrowa/UrwisiFelek001.jpg[/IMG] [I]Hahahah :lol: [/I] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Koty%20chabrowa/UrwisiFelek002.jpg[/IMG] [I]Ale o so chodzi, wcale nie mam zezola!! [/I] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Koty%20chabrowa/UrwisiFelek003.jpg[/IMG] -
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
zerduszko replied to Margi's topic in Foto Blogi
Ooooo, dawać foty :D -
Super broda :)