-
Posts
9908 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agata69
-
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
Dzwoniłam, Jo37 nie może jechać. Dzisiaj oglądałam we Włocławku w sklepie budy. taka dla szopena, ocieplana - 580zł. Ile mamy pieniędzy? Ile trzeba dołoży? -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
No sprawa się komplikuje. Pani boi się tych guzów i sprawa adopcji wisi na włosku. -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
Taki wątek założyłam w dziale wystawowym: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6620092#post6620092[/URL] -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
A może płatny transport? Jo37 jeździ za zwrotem kosztów. Podoibno wątek transportowy na Miau jest bardzo prężny, szukajcie... -
Kraków - stara podhalanka Bona ... MA DOM !!! Za TM [*]
Agata69 replied to Camara's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Napewno znajdziecie dla niej dom, trzymam kciuki! -
Porzucona na parkingu młoda sunieczka - Bieda- MA Rodzinę!!!
Agata69 replied to Magdziak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Magdziak']Pisałam do Admina, żeby przeniósł wątek:-) Dziś mialam kolejne wiadomości z nowego domku - malutka już trochę narozrabiała (pogryzla koszyk) - ale Domek przyjął Bibunię już do Rodzinki!! I ani myślą się gniewać na małą. Ogłaszam: Bibunia ma DOMEK i RODZINĘ na ZAWSZE!![/quote] Musisz zmienić tytuł kochana. -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
ludzie, w niedzielę we włocławku jest wystawa psów. napewno mnóstwo ludzi z warszawy jedzie na nią, może ktoś zabrałby jednego psa. poszukajcie!!! -
York-shitsu piekna dlugowlosa malutka 3,5 kg sunia już w nowym domu!
Agata69 replied to Mona4's topic in Już w nowym domu
Ludzie, sunia jest cudna. Napewno znajdzie dobry dom, ale na to trzeba czasu, cierpliwości i trochę pracy nad tym. Poogłaszajcie w necie i tak dalej. I nie dawajcie byle komu, byle się pozbyć problemu. Trzymam kciuki. -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Pani z Warszawy ma koty. Po wyskoku Marmura, myślę, że koniecznie trzeba sprawdzić reakcję Soni na kota. Kto z Włocławka ma normalnego kota zktórym można zapoznać Sonię? Kot Michaśki niestety odpada..... -
BIDULEK 8-letni skrzywdzony psiak... za TM [*] ;( ;( ;(
Agata69 replied to _ChiQuiTa_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A czy ten Rzemień to duży? TO wieś czy miasteczko? Jak wieś to bym tam pojechała i poszukała psiaka. Ktoś się oferował że może jechać. -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Jeszcze raz. Na 100 psów, które mają te guzy, 60 ma raka a 40 ma tylko jakieś tam nic nie znaczące guzki. W obu przypadkach wycina się je. Tak też zrobimy w przypadku Soni. -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Sonia jedzie do Warszawy za dwa tygodnie. Mamy nadzieję , że na zawsze!!! -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
czy są już jakieś ustalenia z Włocławkiem? Ile mamy pieniędzy na budę? -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Sonieczka do góry malutka... -
No i wyprawiłam kocurka w świat. Odjechał przed 14, z ogromnym dogiem na tylnym siedzeniu. Marmur chciał się zasyczeć i zafukać na śmierć.Pani basia popłakała się 2 razy. Mi też było jakoś nieswojo. Kotek patrzył za nami jakby rozumiał , że się już nie zobaczymy. Kochany Marmurku, szerokiej drogi i udanego życia!
-
SUWAŁki... Wilczunia czeka juz tak długo.. Freja ma dom !!!
Agata69 replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
sunia jest piękna. i bardzo biedna. nie wiem jak pomóc. czy kokorzystaliście wszystkie możliwości szukania domu? ogłoszenia w necie, na mieście, w gazecie lokalnej, znajomi, ogłoszenia na mieśxcie i w lecznicach. Trzeba zgłaszać sunię w przygarnę psa, tam często szukają owczarkowatych, trzeba sprawdzać codziennie. Ile sunia ma lat, nie wiem może już pytałam. -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
dajcie spokój z tą kastracją w schronie. szopen będzie kastrowany już w firmie , w normalnych warunkach. już na ten temat rozmawiałam. nie wszystko na raz... -
BIDULEK 8-letni skrzywdzony psiak... za TM [*] ;( ;( ;(
Agata69 replied to _ChiQuiTa_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nadal nic nie wiadomo? -
Dziewczyny, dostałam maila od Iwony, która co prawda nie weźmie Cyganka, ale chciałaby włączyć się do szukania mu domu. Iwona ma jednak jakieś trudności. Oto fragment maila. "Chciałam dołączyć się się do dyskusji na forum, ale nie mam takich możliwości- a zupełnie nie wiem jak to zrobić. Jak klikam na post reply- to mam komunikat, że nie mam uprawnień." Poradźcie jej coś , bo ja nie wiem.
-
PILNE!!!!! leży pies na Wilczej 26 Warszawa!!!!! MA DOM
Agata69 replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
[quote name='asiuniap']Witam dziewczyny. Własnie przyjechałam. Nie kontaktowałam się jeszcze z wolontariuszkami ws. Drania, ale jeśli mariolka pisze, że czeka na miejsce, to tak jest. Niestety, NIKT! nie zadzwonił :shake: Dziękuję bardzo Paros za ogłoszenia i cioteczkom za pamięć o Draniu. Mam nadzieję, że jego los niebawem odmieni się na lepsze...[/quote] Na pewno, trzeba tylko poczekać, w międzyczasie działać i domek się znajdzie napewno. Trzymam kciuki. -
Porzucona na parkingu młoda sunieczka - Bieda- MA Rodzinę!!!
Agata69 replied to Magdziak's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata-air']musisz poprosic moda:) Adopcji mamy duzo i przy okazji Pania chetna do procesu w sadzie...ojoj. Postanowila pozwac schron[/quote] O co chodzi z tym pozwem?