-
Posts
9908 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agata69
-
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
mam niesprawny telefon, szlag trafił też spis telefonów. Cerber odezwij się mailowo. ważna sprawa dot. soni . -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='pidzej']Dobra, znalazłam tekst i namiary, zrobiłam wszędzie bo tamte były z sierpnia i pewnie pospadały nisko. Nie wiem tylko jakie miasto, ale korzystając z poprzednich ogłoszeń wpisywałam Łódź. Trochę zmodyfikowałam treść. Pidzej wielkie dzięki. Jej naprawdę potrzebna jest pilnie pomoc. Już cztery osoby zrezygnowały bz adoppcji suni, jedna z powodu choroby, której zresztą nie ma, reszta bez powodu. -
" Sztuka latania " :( 3 miesieczna oneczka JUZ W SWOIM DOMU !!!!
Agata69 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='Katie Blackss']Czyli Tipi do Włocławka pojedzie? Jeśli tak to mogę sprawdzić domek. Bo ja też z Włocławka.[/quote] Domku sprawdzać nie trzeba bo Michaśka to moja siostrzenica a jej rodzice to moja siostra i szwagier. lepszego domu dla Tipi nie można sobie wymarzyć. dałabym psa z pocałowaniem ręki. Ale jakoś czarno widzę to jechanie do Rzeszowa po psa.... raczej pomyślcie o jakimś rozwiązaniu połowicznym: trochę wy przywieziecie, trochę oni pojadą. -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Powoli sytuacja staje się tragiczna. Cerber zaczęła wykłady. Wczoraj pół dnia na uczelni a potem trening ze swoim psem. tak więc od teraz Sonia 7 dni w tygodniu będzie siedziała całe dnie sama. W weekendy nawet nie będzie psa Cerber bo idzie na dwa dni do taty Cerber. Domek lub DT w tej sytuacji pilnie potrzebny. Błagam jeśli ktoś mógłby wziąć mała do siebie chociaż na parę tygodni to nie pomoze na boga. jA JESTEM CAŁKOWICIEZAŁAMANA TĄ SYTUACJĄ. POMÓŻCIE!!! -
Malutka DOSIA - przepiękna sunia - teraz już z Aniołami...
Agata69 replied to Asia_M's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
haniu, obyś miała rację. jeśli było tak jak piszesz to bardzo przepraszam. ja po prostu ostatnio obserwuje ludzi którzy najpierw wezmą psa a potem wykazują się totalną nieodpowiedzialnością, wyrządzając mu jeszcze większą krzywdę. przykładów aż nadto. cieszę się że dosia zaznała miłości chociaż pod koniec życia. -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aga-ta']czy Sonia jest wysterylizowana?[/quote] prawdopodobnie tak. prawdopodobnie bo nie ma ślabu po cięciu na brzuszku, ale od 1,5 roku nie miała cieczki. przy następnej okazji sprawdzimy na usg. -
Malutka DOSIA - przepiękna sunia - teraz już z Aniołami...
Agata69 replied to Asia_M's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wiecie co? Wygląda mi to na jakieś straszne bzdury. Jak to ciężko chora? To jak ją zabierali to była zdrowa, a za tydzień już umarła z powodu strasznej choroby? Tak jak bidulek z mojego podpisu. Nie chcę nikogo skrzywdzić, ale coś mi tu nie gra. -
SUWAŁki... Wilczunia czeka juz tak długo.. Freja ma dom !!!
Agata69 replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
[quote name='kon trojanski suwalki'][B][COLOR=blue]PILNE !!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B] [I][B][COLOR=black]Jest osoba chcaca przygarnac Wilczunie - ale jest z Lublina. [/COLOR][/B][/I] [I][B][COLOR=black]Ja ze swojej strony bede probowala zalatwic transport do Wawy - a pozniej ta osoba przyjedzie po Wilczunie do Wawy z Lublina [/COLOR][/B][/I] [I][B][COLOR=black]- tyle ze ta kobietka moze przyjechac po suczke jedynie w weekend, a ja nie wiem w jaki dzien tygodnia bede mogla zalatwic transport [/COLOR][/B][/I] [I][B][COLOR=black][COLOR=darkgreen][U]- tak wiec najprawdopodobniej potrzebny bylby tymczas na kilka dzionkow - zeby przetrzymac wilczunie w Wawce a nastepnie oddac w rece nowej wlascicielki.[/U][/COLOR][/COLOR][/B][/I][COLOR=black] [I][B]Bardzo prosze - popytajcie ludzi z Wawy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/I][/COLOR] [B][COLOR=blue][COLOR=red]--------------------------------------------------------------------[/COLOR][/COLOR][/B] [COLOR=blue][B]DT NA KILKA DNI W WAWIE - [/B][/COLOR] [B][COLOR=blue]DLA CUDOWNEJ SUCZYNKI KTORA TAK DLUGO CIERPI W SCHRONISKU[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]----------------------HELP-------------------!!![/COLOR][/B] [B][COLOR=blue][COLOR=red]---------------------------------------------------------------------[/COLOR][/COLOR][/B][/quote] Może napisz do Gamoń. Z tego co się zorientowałam to super kobita (a nawet dwie), może pomogą. A kiedy ta pani ma odebrać sunię? Bo ja mam chętną panią na moją sunię tymczasową, też z Lublina. Może by upiec 2 pieczenie przy jednym ognisku? -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rudasek']czekam y na wieści :) przypomnę tylko że jest trochę grosza na budy... Dobre Cioteczki - rozejrzyjcie się w miarę możliwości, może jakiś zakład stolarski w okolicy (przeca to nic trudnego, jak nie robią - to mogą zrobić:p) Sorry, ja nie mam czasu bo zaczełam włąśnie staż w szkole i zaczynam zapominać jak się nazywam. Żałujcie że oddaliście Szopena, bo jest piękny jak mało który pies! Żyrardów dużo stracił! -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='karusiap']na pewno gdzies to jest napisane ale moze mi ktos powtorzyc jak Sonia zachwouje sie w domu?wyje jak jest sama tak?a czy zachowuje czystosc?[/quote] Sonia potrzebuje towarzystwa człowieka. Wyje bo wyje pies Cerber. One wiele godzin siedzą same bo Cerber pracuje, trenuje a od października zaczyna studia. Każdy by wył! Sonia zachowuje czystość, jest prawdziwą przylepą. Ale lubi mieć człowieka w zasięgu wzroku. -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Sunia już wygojona i gotowa do adopcji. Ciągle czeka -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
no niewesoło jest tu... malutka ciagle szuka... -
[quote name='Szyszka']Tundra mi nie odpowiedziala :-([/quote] Szyszka, wejdź na watek Milorda. Tam też ktoś zajmuje się adopcjami zagranicznymi. Powodzenia.
-
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
domek milczy. Czy znowu ktoś z Soni zrezygnował? Dlaczegota mała ma takiego pecha? -
czy coś wiadomo o tej adopcji zagranicznej?
-
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
No tłum chętnych.. kto da zsansę tej małej? -
Wilczurowy Baffi - pies zaginał! pilnie trzeba sprawdzić dom!!
Agata69 replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Szukajcie hotelu. A może przytulisko w Zielonce, możnaby za niego płacić i intensywnie szukać mu domu. zawsze będzie miał lepiej tam niż u tych ludzi. W razie potrzeby dorzucę grosz. -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Sonia na szczęście jest zdrowa, rana ładnie się goi, właściwie już jest wygojona. Muszą jeszcze Soni porosnąć kudełki na brzusiu i będzie jak nowa. Domki zgłaszać się po dziewczynkę bo czeka zniecierpliwiona. -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Wyniki są OK! to tylko zmiany hormonalne! No to teraz do domu!! -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
dzisiaj będą wyniki badań i jestem naprawdę dobrej myśli. chciałabym tylko żeby domek znalazł się jak najszybciej, bo zaczą ł się nowy dzień a sunia kolejny siedzi sama. -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Pani Małgosiu, mam nadzieję, że nasza bidusia spodoba się mamie. Trzymam mocno kciuki. -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Sonia na początku była bardzo grzecna, ale ona cały dzień jest sama, szczeka i wyje pies cerbera to i sonia szczeka. Dzisiaj na przykład Cerber pojechała na zawody i wraca po 23-j. Co prawda ma do soni iść jakaś koleżanka, ale taka sytuacja jest bardzo często. Jej potrzebny jest człowiek , który będzie znią chociaż pół dnia. cerber po prostu sobie nie radzi, bo wzieła na siebie za dużo obowiązków. dlatego dom jest potrzebny od zaraz. wczoraj dzwoniła pani z warszawy, która śledzi ten wątek i zna historię soni. bardzo miła i sensowna. jutro będą wyniki badań soni i mamy się zdzwaniać. może to jest szansa dla tej bidulki. ona patrzy w oczy cerber jakby czuła że jej sytuacja jest taka niepewna. to jest bardzo wrażliwy piesek.