-
Posts
9908 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agata69
-
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
Agatko, moja imienniczko, zajmę się i Bibą i Szopenem, jak tylko będę mogła. Już zapisałam sobie wątek w ulubionych. Dzisiaj mam gości ale jutro się odezwę. Nie martw się coś wymyślimy, nie takie problemy się rozwiązywało. Wiesz, wbrew pozorom jakoś łatwiej ostatnio mi adoptować duże psy. Śliczne małe pieski nadal wiszą mi na tymcasach. Pozdrawiam -
Wilczurowy Baffi - pies zaginał! pilnie trzeba sprawdzić dom!!
Agata69 replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
A w jakiej miejscowości jest Baffi? -
[quote name='Kam']jezu, Agata o co Ci chodzi? Aga_Mazury napisała tylko o swoich ew. wątpliwościach co do kastracji, Ty rozpętujesz kłótnie ja tez odniosłam wrażenie, że na początku dom u michasi miał być taką "ostatnią deską ratunku", ale potem wyglądało na to, że zostaje tylko kwestia remontu - jest chyba inaczej, rodzice michasi nie są zdecydowani, no i trudno, różnie w życiu bywa, Bibusiowi trzeba nadal szukać domu, a to, że Aga ma wątpliwości to normalne przed decyzją o oddaniu psa w obce ręce po co te złośliwości :shake:?[/quote] Kończę dyskusję na ten temat. To jest mój ostatni post dot. tej sprawy. Jeśli dokładnie prześledzisz wątek, zauważysz, że to nie pierwsza awantura Agi_Mazury - patrz dyskusja z Dorothy str.29. Dorothy adoptowała w maju Morganę z ostródzkiego schroniska, więc zdanie ma też wyrobione. Pociesza mnie tylko fakt, że na szczęście Bibo nie jest na razie niczyją własnością, zwłaszcza Agi_Mazury, i ma nadal szansę na adopcję. Amen.
-
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata-air']ŁaŁ gratuluje...Nie ja bylam od spraw SZopena, generalnie zajmuje sie kotami, Jesli chodzi o Firme to tak chcialam czekac na cud. A szkola, jak to nie?? Powiedz mi jak moge dac psa do szkoly o ktorym nie mam pojecia jak reaguje na dzieci, nie znam jego poziomu agresji. Dla mnie byl mily ale jaki bedzie dla 7latka, nia mam pojecia. Jesli bedzie potrzebna pomoc z umieszczeniem go w tej Firmie moge pomoc w ramach moich mozliwosci. A i pamietajcie ze nadal mam na choryzoncie domek u magdziak, gdyby wydala Bibe to mysle ze jej maz zgodzil by sie na adopcje. tylko, zeby wydala Bibe...[/quote] No to weżmy się do roboty i znajdźmy dom Bibie, a może uda się też Szopenowi. Podaj wątek Biby. -
[quote name='Tweety']a Sal mieszka z 14 kotami?[/quote] Sal do tej pory mieszkał w piwnicy. po zabiegu pani basia zabrała go do domu , gdzie ma własnych 14 kotów. Wzięła go żeby nie był takim dzikuskiem jak pojedzie do domu stałego. Może mu to przejdzie, mam nadzieję, jeżeli nie to dość czarno to widzę. Może ktoś miął takie doświadczenia z kocurem, błagam dowiedzcie się!
-
[quote name='Aga_Mazury']do twojego tonu dyktatu jeszcze jednak mi daleko.... wywołujesz tylko zamęt w tym wątku (właśnie Ty i nikt inny...więc zastanów się zanim znowu coś napiszesz)... jesteś osobą z którą nie będę już dyskutować ani na tym ani na żadnym wątku (ignor) nie robię nikomu łaski, ale i nie mam obowiązku.....więc nie myl pojęc i nie wywołuj nipotrzebnych awantur bo widzę, że do tego dązysz... nie po raz pierwszy.... ciekawe co Twoje posty wnoszą do wątku tego psa?? niespełnione obietnice? awantury? może zanim rzucisz kamień spojrzysz w lustro? EOT[/quote] do wątku tego psa wniosłam to, że w razie niepowodzenia innych możliwości adopcji Biba piesek ma zapewniony dom u Michasi. Prawda, z poślizgiem, moja wina.. Co do innych jadowitych oskarżeń udzielnej księżnej ostródzkiej bez komentarza.
-
[quote name='Aga_Mazury']zastanawiam się kto tu szuka dziury w całym? jakoś wybitnie ostatnie Twoje posty biją dziwną pretensją ... wydawać by się mogło, że to forum i się pisze... ale jak się okazuje nie warto się z coponiektórymi dzielić wnioskami z rozmowy.... i na tym kończę pisanie na tym wątku bo po co......[/quote] Tak myślałam że wywołam święte oburzenie pani prezes. Ja nie wiedziałam, że ty nam łaskę robisz , że się w ogóle wypowiadasz na swoim wątku. Może nie przypadkiem pani zainteresowana Bibem woli odpisywać Sabinie, bo jeśli ty kontaktujesz się z nią w takim tonie jak z nami to wszystko jasne.
-
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Dziewczynki a co u was tak cicho? Ja jestem teraz zajęta kotem ale myślę o was też. Jutro zadzwonię.Trzymajcie się. -
Sal jest ładny, miły, spokojny, już dobrze się czuje po zabiegu, zupełnie się wybudził. Jest jeden problem. O ile w tej piwnicy w której siedział sikał do kuwety, to w domu obsikuje kąty. Nie wiem czy to jest związane z tym, że tam mieszka 14 innych kotów, czy jest jakiś inny powód. To mnie martwi, bo taki sikający kot to kłopot raczej. Może ktoś się wypowie o co chodzi. Podobno męskie hormony utrzymują się w tkance tłuszczowej jeszcze miesiąc po kastracji. Czy będzie sikał miesiąc? Sie martwie... Zrobiłam zdjęcia, kotom p.Basi też, ale dzisiaj już nie mam siły wstawiać. Jutro...
-
[quote name='Aga_Mazury']no i to tak właśnie jest.... napisałam, że w przypadku Biba to nie ma zastosowania bo jest starszym psem tylko, że ogólnie Pani jest przeciwniczka kastracji w ogóle psów... i tu się róznimy zdaniem[/quote] jeżeli w przypadku biba kastracji nie będzie, to po co ta dyskusja, to tylko robi złą atmosferę. szukanie dziury w całym. a bibo siedzi w schronie...
-
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
sonia do góry... -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
Czy jest ktoś kto jest blisko i naprawdę zajmie się adopcją Szopena? Ja jestem z Włocławka więc jest to niemożliwe, ale chętnie zajmę się ogłaszaniem. Czxyjest ktoś z Zyrardowo kto poświęci temu psu swój czas i serce. Tak w ogóle myślę że trzeba szukać tymczasu, będzie o wiele łatwiej. Albo zdecydujcie się na tą firmę. Coś trzeba robić bo z tego co widzę to tylko gadamy, a sprawa adopcji w ogóle się nie posuwa. Ktoś oferował zrobienie allegro. Mogę prosić o link? -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
[quote name='monikusf']szkola nie , firma nie ,tymczas nikt sie nie stara,hotelik za drogi,wlasne psy choruja a tak wogle to czekajcie na duzy dom z ogodem oraz niepracujacym wlascielem ktory ma dla psa duzo czasu i najlepiej zamozny zeby zaplacil za psychologa w razie problemow.ludzie zobaczcie na innych nowych watkach ile psow czeka na takie domy i nawet jakikolwiek tymaczas mlodszych ,lepiej wygladajacych ,ile jest psow w schronisku bez szans.od maja sledze inne watki dla duzych psow i szukam wzmianki o niewykorzstanych dobrych szansach,skoro dobra dogomaniaczka sprawdzila miejsce i jest tam serce dla zwierzat to w razie niepowodzenia pies nie pojdzie na ulice ani do schronu bedzie szukany nowy dom.lepszy jest schron zyrardowa ,czy czekanie na prawie cud a pies bedzie wygladal coraz gorzej i tak sie to pewnie skonczy.na tym koncze i nie bede wiecej sie wtracac.jezeli znajdzie sie ktos rozsadny to zwoce za transport do domu stalego i weta.[/quote] No trudno się nie zgodzić... Chociaż w pzrypadku Amana, bo to masz na myśli, warto było czekać. No ale sytuacja była trochę inna, o psa miał kto dbać, mimo że był bezdomny. A tu schron.. okropne to... -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Trzebaby skserować. Na razie cisza... -
Nienawidzę adoptować zwierząt, nad którymi nie mam pełnej kontroli. Dzisiaj trzeba było odwołać sterylkę, pani Basia się popłakała, że to wszystko kosztuje tyle pieniędzy i ona ma dług wdzięczności, druga pani-czarnowidzka uparła się że zapłaci za wszystko i rozsnuwa przed p.Basią coraz czarniejsze scenariusze, ja chyba z tymi kobitami zwariuję.
-
Czeko vel Kompas w DT w Poznaniu-zostaje na stałe!!!!!
Agata69 replied to bumerang's topic in Już w nowym domu
Co tam u was słychać? Napiszcie jak się rozwija wasza przygoda. Czy Kompas już uspokoił się po schroniskowych trudach? -
Sterylka przełozona na jutro. Pani Laura przysłała mi takiego maila: (...)Bardzo się cieszę że dzien w ktorym odbiore Marmurka juz sie zbliza.Mam nadzieje ze sterylizacja przebiegnie pomyslnie i bez komplikacji.Dzis ide na zakupy po kuwete, piasem miseczki i posłanie dla Kociaka.Acha prosze mi napisac co Mamrurek lubi jesc czy to jest np. sucha karma czy puszki hmm a moze jesczze cos innego, a moze ma na cos uczulenie? To na rzaie chyba wszystkie moje pytania, jesli o czyms sobie przypomne to pozwole sobie napisac. Pozdrawiam serdecznie Wygląda to chyba dobrze co?
-
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
cO JEST Z TYMI MAŁYMI PIESKAMI? mYŚLAŁAM ŻE IDĄ OD RĘKI A TU NIC. DZISIAJ DZIEWCZYNKI WIESZAJĄ OGŁOSZENIA NA MIEŚCIE. tRZYMAJCIE KCIUKI! -
PILNE!!!!! leży pies na Wilczej 26 Warszawa!!!!! MA DOM
Agata69 replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
śledzę wątek, nie wpisuję się, ale teraz muszę: JESTEŚCIE SUPER BABY!!!