-
Posts
9908 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agata69
-
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='emdziolek'][COLOR=darkorange][B][SIZE=3]DZIEWCZYNY!!!!!!!!![/SIZE][/B][/COLOR] [B][SIZE=3][COLOR=darkorange]Sprawa sie rozwiazała [/COLOR][/SIZE][/B][COLOR=darkorange][B][SIZE=3]:sweetCyb:[/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=darkorange][B][SIZE=3]Sonia mo[/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=darkorange][B][SIZE=3]że już jechać do mojej babci!!!!!![/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=darkorange][B][SIZE=3]:sweetCyb:[/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=darkorange][B][SIZE=3]:multi:[/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=darkorange][B][SIZE=3]:multi:[/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=darkorange][B][SIZE=3]Boże jak sie ciesze!!!!!!!!!! To juz jest na 100%, przez kilka dni bedzie razem z babcią u mojego wujka a później juz u babci![/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=darkorange][B][SIZE=3]:multi:[/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=darkorange][B][SIZE=3]:multi:[/SIZE][/B][/COLOR] [COLOR=darkorange][B][SIZE=3]:laola:[/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=darkorange][B][SIZE=3]:laola:[/SIZE][/B][/COLOR] [COLOR=darkorange][B][SIZE=3]JEJKU JAKA RADOCHA!!!!!!!!!!![/SIZE][/B][/COLOR] [COLOR=darkorange][B][SIZE=3]:bigcool:[/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=darkorange][B][SIZE=3]JUPI!!!!!!:bigcool:[/SIZE][/B][/COLOR] [B][COLOR=darkorange]to jak z transportem? ja dojade bez problemu do białegostoku....[/COLOR][/B][/quote] Emcia, w poniedziałek zrobimy USG, bo nie dałam rady w tym tygodniu. Potem zadzwonię do twojej babci, albo wcześniej, może i umówie się z nią. Sprawę transportu muszę przemyśleć. Jeszcze raz napisz mi gdzie mieszka babcia. Bo że możesz pojechać do białegostoku to wiem. -
[quote name='Asior']wiesz.... ostatnio jakos tak się porobiło na dogo... juz nie jest tak jak dawniej.... wskakuja na człowieka za byle co... No ale trzeba sie chyba do tego przyzwyczaić i zlewać to wszystko (choć ja nie potrafię)[/quote] Ludzie, na każdym wątku kłótnie. Mądrale zawsze mają dużo do powiedzenia, niestety większość tylko potrafi gadać i psuć człowiekowi nerwy. Jakbyśmy nie mieli nic innego do roboty. Gapa jest cudna. Ewentualny, sprawdzony domek byłby we Włocławku, a więc bardzo daleko. Życze Gapie szczęścia a dogomaniakom rozwagi.
-
Beaglowaty Gucio - nieudana adopcja! SZUKA DOMU! ZA TM
Agata69 replied to iwop's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tutaj ktoś szuka beagla. Spróbujcie! http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=91406 -
SUWAŁki... Wilczunia czeka juz tak długo.. Freja ma dom !!!
Agata69 replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
cały czas zaglądam i kibicujęś. wklejam gdzie mogę -
Przepraszam, może głupio zapytam. Czy Gapa jest już wyadoptowana i gdzie jest obecnie. Czy gdyby znalazł się naprawdę dobry dom byłaby możliwość dowozu (daleko).
-
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='aga1969']agata,wybacz ze sie nie odzywalam tyle,dzwonilam do pani wiesi i nikogo nie bylo,bede jutro probowac od ranca. u mnie problemy z kropenka,miala operacje a sama wiesz,ze w jej wieku....i sa rozne powiklania....wrocilam juz do w-wy,znosze ja i wnosze,no i praca i reszta psow,jakos wypadlam z obiegu,ale pamietam skarbie naprawde. michaska-trzymaj sie,naprawde zrobimy wszystko by sonka szybko znalazla dom. kobity!!!!nie poddawajcie sie!!!.pamietacie ile wydawalam cyganka??? nie martw sie!!!!jutro chocbym miala do tej wiesi pojechac to z nia pogadam.[/quote] Aga, dzięki za słowa otuchy, ale wiesz, ja będę musiała w ostateczności wziąć sonię do siebie, a wiesz jaka jest moja mysza, widziałaś przecież. Teraz jest na etapie bania się deszczu więc sika w domu albo budzi mnie w nocy żeby wyjść. Sonię zeżre chyba, albo sonia ją . Albo zeżrą się nawzajem a ja zwariuję do reszty. Mało mi już brakuje. Dobrze że nie czytają tego moi uczniowie. -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Puchatek']W sumie jednak nie coś tylko sama Sonia działa na swoją szkodę nie tolerując innych psów :shake:[/quote] No nie wszystkie psy mają łatwy charakter , tak jak ludzie zresztą. Te 8 osób które się starały o Sonię zrezygnowały z róznych powodów, a babcia ma kłopot w rodzinie... A ja mam kłopot z Sonią , bo do schronu nie mam serca... -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szyszka']Nie zapominamy. Tylko ja czegos nie rozumiem, czy domek u babci za miesiac jest absolutnie wykluczony?[/quote] z ROZMOWY Z BABCIĄ WYNIKA ŻE CHĘTNIE Weźmie sonię ale po rozwiązaniu rodzinnego kłopotu. z rozmowy tez wynika że kłopot rozwiąże się niewiadomo kiedy, może za miesiąc może za dwa, może się przeciągnie. Tymczasem Sonia [B][SIZE=4]MUSI NA DNIACH OPUŚCIĆ TYMCZAS[/SIZE][/B] i ja nie mam co z nia zrobić. Sonia nie lubi innych psów i moja suka nie toleruje innych zwierząt. Potrzebny dobry tymczas, gdzie przez większość dnia ktoś jest w domu, najlepiej rodzina z dziećmi bo sonia lubi dzieci. Ale też nie koniecznie. -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Ta sunia jest naprawdę śliczna i fajna a taki z niej psi pechowiec. nie zapominajcie o nas... -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Agata69 replied to fona's topic in Już w nowym domu
jak tam mój ulubieniec? no i jego puszczalska koleżanka? -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
no właśnie, zawsze to samo. już niby sonia ma dom i zawsze coś pokrzyżuje plany. czy mamy szukać domu tymczasowego czy stałego? michasia poproszę o ładne zdjęcia małej. -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
nikt nawet nie zagląda... -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Jutro będę rozmawiać na temat Soni, tylko muszę wiedzieć czy babcia Emdziolka napewno weźmie sonię za miesiąc dwa. czy twoi rodzice (Emilka) zgodzili się na tymczas dla Soni? -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
mOŻE DAŁO BY SIĘ TO JAKOŚ ROZWIĄZAĆ. Emdziolek pomyśl. -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
rozmawiałam zbabcią, fajna miła pani. niestety może wziąć małą dopiero za miesiąśc, dwa. sonia ma pecha. -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
o co chodzi? -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Kochani, ja mało piszę bo jestem zawalona robotą, ale cały czas działam, prowadzę rozmowy itd. Agata 56 była chętna na wzięcie Soni ale ona ma już psa a sami wiecie że Sonia z psami niebardzo. Na usg Sonia pojedzie jutro lub w poniedziałek, jeszcze nie umówiłam się z lekarzem, czyli na dniach będzie wiadomo. Już porozmawiałam z Emdziołkiem, mam nr telefonu babci, jak tylko będzie wynik badania zaraz dzwonię. Mam nadzieję że babcia się nie rozmyśli. Będzie miała naprawdę fajnego pieska, o ile lubi psy wchodzące na kanapę i pod kołdrę:razz:. Emdziolek przekaż babci że jak tylko coś będzie wiadomo zaraz się odezwę. Trzymajcie kciuki, może tym razem się uda. -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Szukamy weta który zrobi dobrze usg. -
[quote name='Witokret']Kobitki, zanim udacie się z psinką na konsultację do onkologa dobrze byłoby żeby sunię obejrzał dokładnie jakiś DOBRY wet. Byłyśmy dzisiaj u naszej zaprzyjaźnionej wetki - leczymy u niej wszystkie swoje i bezdomne psy. Ona ma ogromne doświadczenie w wielu kwestiach. Stwierdziła, że raczej niemożliwe jest żeby 3-letnia suka miała zajęte guzami obydwie listwy sutków. Sunia musi być sporo starsza albo są to zwykłe zmiany mastodentyczne spowodowane ciążą i niemożliwością "ujścia dla mleka"... Oczywiście konkretną diagnozę można postawić tylko osobiscie widząc psa. Spytałyśmy przy okazji o koszt ewentualnego zabiegu sterylizacji i usunięcia obydwu listew sutków - u naszej wetki to koszt ok. 400 zł za całość - czyli dwa zabiegi (w jednym to za bardzo inwazyjne). Naszym zdaniem na tym etapie nie ma co wyrokowac i szukać onkologa.[/quote] Sonia z mojego podpisu też miała guzki na obu listwach. Wycieliśmy jedną listwę (całą plus węzeł) i daliśmy do zbadania. Guzy okazały się łagodne. Nie ma co pajacować i od razu szukać onkologa. W pełni zgadzam się z witokręt. Powodzenia.
-
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Emdziołek, nie wiem czy doczytałaś w wątku, ze u suni nikt do tej pory nie zaobserwował cieczki od 1,5 roku. dlatego czekałam jesieni, żeby nie kroić jej niepotrzebnie. U nas raczej problem jest z dobrym USG dla psów. Poza tym jesteśmy trochę daleko i trzebaby się dokładnie zastanowić nad transportem. Poproszę nr telefonu na priw, jutro zadzwonię, porozmawiamy. -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
dziewczyny, dziękiję za pomoc. pędzę do pracy. mam nadzieję że w końcu ktoś się znajdzie. aha, Sonia zaczyna tolerować kota, może przy cierpliwości opiekunów mogłaby mieszkać z innym zwierzęciem. -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Jakiś czas temu Bumerang zrobiła jej allegro wyróżnione ale nie wiem czy jest jeszcze aktywne. Ja nie ma czasu jak dawniej siedzieć w internecie i to wszystko śledzić, bo jestem do wieczora w pracy. Co jakiś czas ktoś tam dzwoni z ogłoszenia ale nic z tego nie wychodzi. Pani która jest w szpitalu, wyraziła chęć wzięcia Soni, ale w związku z jej chorobą to nie jest takie pewne. Aga twierdzi że domek super. Ja jej wierzę ale ta pani jest po 70-tce:shake:. -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
dzisiaj znowu nic , nawet tu nikt nie wchodzi, tylko niezawodna szyszka. a ja mam kłopoty w pracy i ju ż sama nie wiem co mam robić. -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Nie było mnie na wątku z powodu spraw zawodowych i rodzinnych, niestety widzę że nie było też nikogo. po chwilowyn ożywieniu zostałyśmy same. Niestety nadal nic się nie dzieje. sonia widzę zadomowiła się, nawet z kotek zaczynają mijać się łukiem na korytarzu. Niestety bidulka nadal nie jest u siebie. Nie wiem już co mam robić. Ona bardzo kocha człowieka - wchodzi na kolana, patrzy w oczy, , cały czas jest blisko. Niestety nikt jej nie kocha i nikt jej nie chce.