-
Posts
9908 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agata69
-
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='ElzaMilicz']Nie utrwalaj tego zachowania. Głaski chwilę potem jak się uspokoi. To kiedy [B]Pusia[/B] jedzie do domu ?[/quote] Wiesz, ja się cieszę że ona zaczęła wysyłać takie komunikaty, że chce kontaktu z człowiekiem. Bo na początku była czarna dziura. Pusia jedzie do domku jak państwo położą kostkę przed domem czyli ok. 20 maja. Dzisiaj rozmawiałam z panią, nie zmieniła zdania co do adopcji. Jedno mnie niepokoi, czy Puśka dogada się z kotem. Elza, czy coś można zrobić w tej sprawie? MOże jakoś przygotować ją, zapoznać z jakimś kotem czy co.... -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie czy allegro jeszcze aktualne jest? -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Wczoraj byliśmy na szczepieniu przeciw wirusówko (nosówka, akaźne zapalenie wątroby, leptospiroza paivo, kaszel kennelowy, koronawiroza i borelioza). Dzieczyny były bardzo grzeczne i dostały od weta psie cukierki. Pusia po spacerze głośnym szczekaniem i powarkiwaniem domaga się swojej porcji głaskania i pieszczot. Potem smutno patrzy jak odchodzę. Gdybym miała dom... -
[quote name='Lulka']juz pisze: jest zdrowa, jest w Warszawie, transport zawsze mozna dograc, co to znaczy: "czy ona jest tylko w typie rotka"? jesli o to chodzi czy jest mixem, to tak, wiec trzeba sie z tym liczyc ze wyrosnie niewiadomo co ;) a moje pytanka są takie :eviltong:: czy maja dzieci? czy pies do domu/budy? czy maja psa kastrowanego? jakiego psa mają? czy maja doswiadczenie z rottkami?[/quote] Słuchaj, ja ich na oczy nie widziałam. Nr tel dostałam od znajomego weta. Odszedł im pies i szukali psu pozostałemu towarzyszki. Ostatnio oferowałam im moją podopieczną onkę ale stwierdzili że chca rotka. Jeśli chcesz mogę zadzwonić i spytać, za odpowiedź nie gwarantuję. Pies ma duży teren do biegania z tego co mówił wet, ludzi ponoć OK. Myślę, że psy są na zewnątrz.
-
Znam rodzinę która oddłuższego zcasu deklaruje chęć adopcji suki rotweilera. Nie wiem czy to nie ściema, ale warto spróbować. Mam w związku z tym pytania: gdzie jest sunia czy ona jest tylko w typie rotka czy zdrowa czy mielibyście ew. transport Rodzina mieszka we Włocławku, w domu, maja już psa, chcieliby suczkę, dom jeszcze nie sprawdzony, ale nic nie stoi na przeszkodzie. Przynajmniej zapytam.
-
no to jeszcze potrzebujemy 100 na pierwszy miesiąc.
-
Ja oferuj ę na razie jednorazowo 50 zł. Kto jeszcze?
-
Camara, napisz jakie są koszty miesięczne utrzymania psa.
-
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Nikt tu do nas nie zagląda, a szkoda, bo sunie piękne i kochane, garną się do ludzi. Potrzeba dla nich domów najlepszych na świecie. -
Elza, jesteś diablicą...
-
Toyota, wypowiedz się czy jesteś gotowa zawieźć psa do Camary.
-
powiem więcej, jego trzeba zabrać stamtąd szybciej. Toyota deklarowała że może go zawieźć. moze trzeba się złoizyć na paliwo i wio, pies pojedzie do nowego, z pewnościa lepszego życia.
-
Uważam że trzeba się zdecydować. Ja daję 50 zł, kto jeszcze? deklarujcie się. Dla tego psa to jedyna szansa.
-
Pies jest piękny, cudowny. NIestety ja nic nie pomogę. Szukajcie, szkoda go.
-
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='ElzaMilicz']Lusiu, gdzie twój domek ?[/quote] No właśnie.... -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/7379/b354ux1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/8025/b355nk8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/1852/b357ka7.jpg[/IMG][/URL] [U][COLOR=#465584][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/679/b356en2.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U] [U][/U] -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/5760/b346im5.jpg[/IMG][/URL] [ [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/6296/b349uc5.jpg[/IMG][/URL] Pusia po raz pioerwszy ogon w górze! [U][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/736/b333fu3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://[/U] -
wszystkie psy "hyclowe" uratowane i w nowych domach
Agata69 replied to Potter's topic in Już w nowym domu
Jeśli chodzi o kapanie to najlepiej znaleźć zaprzyjaźniony prysznic i umyć psa pod prysznicem. Ja wchodzę z moim Bejem tylko w bieliźnie. Wprowadzam go na smyczy, wchodzę pierwsza więc buras nie ma wyjscia musi wejść także. Zamykam drzwi kabiny i po sprawie. Polecam. Przy okazji można się też wykąpać:evil_lol:. -
No trudna to decyzja, ale moze warto zaryzykować? Do schroniska czy hotelu zawszec można zawieźć gdy okaże się że coś będzie nie tak...
-
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Wczoraj byłam z moimi dziećmi oraz Pusią, Lusią i moją osobistą bidą Bejem na spacerze w lasu (jak mówi maja Marysia). Było fajnie, dziewczyny bardzo sie ożywiły, widać że dobrze dogaduja się z innymi psami. Fotorelacja jutro. -
Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.
Agata69 replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Basia trzymam kciuki. Myślę, że wkońcu coś się znajdzie, bądź dobrej myśli. Ja tez czasami tracę wiarę, ale przychodzi następny dzień i nie mam wyboru, muszę zacząć od początku wierzyć,.. i jakoś się udaje. -
Elza, czy coś macie dla niego?
-
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj mam wolny dzień, pojadę do sunieczek popołudniu. Może jutro uda mi się iść z nimi na szczepienie. Pusia nieśmiało upomina sie o głaskanie i pieszczoty. Robi to niepostrzeżenie ale ja widzę jak bardzo potrzebuje kontaktu i miłości. Lusia wesolutka, myślę że potrzebuje dużo ruchu.