-
Posts
9908 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agata69
-
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Kasia, nie da rady. Jutro wieczorem spróbuję jeszcze raz wrzucić fotki z aparatu. Musimy się wstrzymać. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kasia']Czyli maja być 2 aukcje, tak? Dla każdej osobno? czekam na fotki ;)[/quote] Kasiu, 2 aukcje, dla każdej osobno. mam problem ze zdjęciami, nie mogę ich wstawić ani wysłąć. Będę próbować. Czy wszystkich moich obowiązkach jeszcze dzisiaj dołożyli mi pół etatu za chorą koleżankę. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Tekst dla Lusi: Lusia to 6 miesięczna suczka. Po mamie wilczycy ma piękne , błyszczące futro, mocne zęby i wiele cech owczarka. Jest zdrowa i wesoła, w przyszłości będzie dużym psem. Lusia wraz ze swoimi 2 siostrami została odebrana właścicielowi, który zostawił je na pustej posesji, na łasce i niełasce sąsiadów. Lusia na początku była bardzo płochliwa, bała się ręki, nie znała głaskania ani zabawy, rzucała sie na jedzenie. Widać było , że nie zaznała od człowieka nic dobrego. Jednak dzięki pracy młodych wolontariuszy Lusia stała się normalnym, ciekawym świata i garnącym sie do ludzi szczeniakiem. Obecnie jest już w pełni gotowa do adopcji. Lusia jest psem czujnym i szczekliwym, najlepiej czułaby się w domu z ogrodem. Dobrze dogaduje się z innymi psami, może być kolejnym psem na posesji. Lubi dzieci. Szukamy dla Lusi dobrego człowieka, który pozwoli jej do końca zatrzeć smutne wspomnienia z dzieciństwa. Kontakt w sprawie Adopcji: jak przy Pusi [B][I]zdjęcia wyślę mailem do Kasi bo ne mogę wstawić[/I][/B] -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Teksty na Allegro: [B]Pusia, niezwykła sunia szuka swojego człowieka[/B] Pusia jest ok. 2-letnią, średniej wielkości suczką, odebraną włascicielowi podczas interwencji. Pusia "wisiała" przy budzie na krowim łańcuchu okręconym wokół szyi. Właściciel zostawił ją na pustej posesji. Sunia nie zasłużyła według niego nawet na wodę w misce, chociaż służyła do końca, szczekając wytrwale kiedy do niej dotarliśmy. Pusieńka jest naprawdę piękną sunią, ma gęste, błyszczące futro i przejmujące, smutne, bursztynowe oczy collie. Jest nieśmiała i delikatna. Bardzo szybko się uczy. Kiedy trafiła do przytuliska była wycofana, wbita w kąt budy, nawet nie patrzyła w stronę człowieka. Wyciągnięta w jej kierunku ręka paraliżowała ją strachem i zmuszała do natychmiastowego przywarcia do ziemi. Na szczęście, dzięki pracy wolontariuszy sunia zaczęła poznawać i otwierać się na człowieka. Dziś już pozbyła się strachu, cieszy się z kontaktu z człowiekiem. Pusia to pies niezwuykły. Mimo złych doświadczeń nie ma w niej cienia agresji, potrafi wpatrywać się w człowieka tymi przepięknymi oczami, jakby mówiła " możesz zrobić ze mną wszystko, tylko mnie kochaj". Jestem przekonana , że Pusia temu jedynemu człowiekowi odda całe swoje psie serduszko. Pusia dobrze dogaduje się z innymi psami, jest łagodna wobec dzieci. Może mieszkać w domu i na zewnątrz. Szukamy dla niej kochającego domu, który nie zawiedzie i udowodni jej, ze warto było zaufać człowiekowi. Kontakt w sprawie adopcji: [B][I]Nowe ładne zdjęcia i tekst o Lusi jutro rano , syn wyrzuca mnie z pokoju![/I][/B] -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Lusia jest już absolutnie gotowa do adopcji. Jest pięknym psem, wesoła otwarta, do ułozenia. Pusia też poczyniła duże postępy. Dzisiaj biegała po lesie luzem, zaczyna reagować na imię, przychodzi wołana, idzie pzry nodze i partzy w oczy. Ma piękne, żałosne oczy colie. Zauważyłam że raczej nie załatwia sie w kojcu, czeka na spacer i robi siku i kupkę kilka razy. Jest psem niezwykłym, przebyła długa drogę i myślę że jest pokochać człowieka całą sobą. Napiszę ogłoszenia, kto może zrobić allegro i umieścić na stronach z ogłoszeniami? Będa ładne zdjęcia robione w lesie. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
podnoszę, bo ważne... -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=4]Uwaga ważne![/SIZE][/B] Miłosników Pusi i Lusi oraz innych zwierząt , którym pomagam, proszę o przekazywanie 1% od podatków na moja organizację. Dzieki niej będę mogła szerzej zająć się działalnością prozwierzęcą. Z góry dziękuję! To jest proste, należy tylko w odpowiednią rubrykę PITu wpisaś: [B]Fundacja dla Ratowania Zwierząt Bezdomnych EMIR ( Koło Wolontariuszy we Włocławku)[/B] [B]nr KRS: 0000148346[/B] i podać kwotę (nie więcejniż 1% należnego podatku) [B]Ważna jest każda złotówka![/B] -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Lusia i Pusia na razie zostają u mnie. Elza z powodów niezależnych od niej nie moze ich przyjąć. Szukamy im domów. Jutro zaczyna się weekend więc zobaczę dziewczynki. -
Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.
Agata69 replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Pozdrowienia dla Dyzia, będzie dobrze. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Nikt nie zajrzał do dziewczynek? Pamiętajcie o nich! -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Pusia i Lusia się przypominają. Ich stan psychiczny jest coraz lepszy. Pusia wczoraj prosiła o głaskanie po głowie!:multi: A Lusia zaczyna sie bawić z człowiekiem:multi:. -
Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.
Agata69 replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
[quote name='basia0607']Moja Iwonka, ktora opiekuje sie psami nie moze sie doczekać kiedy przywiozę do Przytuliska Dyzia. Ma z psami tyle pracy, że obawialam sie dowozić jej nastepnego a Ta się ciszy , że go bedzie miala. Taka dziewczyna jest na wagę złota ! ] Basia, czy ty nie możesz sklonować dla mnie Iwonki. Bardzo by mi się przydała. Pozdrawiam. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Peter Beny']Mam pytanko :razz: Czy jesteście pewne że to siostry są ;) Bo spora różnica w wielkości :lol: Co do wilczastej suni , to bardzo jest podobna do Owczarka ;) Elza wiesz że jak coś to możesz liczyć na moją pomoc :razz: Trzymam kciuki za obie sunie , i wierzę że szybko znajdą nowy kochający domek , docelowy :multi::multi: Pozdrawiam :razz:[/quote] Peter, Lusia ma 6 miesięcy i jest prawie gotowa do adopcji. Jeśli możesz pomóc szukać dobrego domu, to bardzo proszę. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/2091/x040up4.jpg[/IMG][/URL] Oj, nie podobne te siostry, nic a nic. A Pusieńka taka śliczna.... Obie sunie maja przepiękną sierść, puszystą, błyszczącą. I ładne zęby. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Jeszcze kilka fotek: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img144.imageshack.us/img144/4808/x031ty6.jpg[/IMG][/URL] Dzusiaj dziewczynki były kochane. Same wyszły z budy na nasz widok, nawet Pusia ładnie czekała na zapięcie smyczy, drżała ze strzchu ale nie uciekła do budy. Chodzą juz dość ładnie. Byliśmy w lesie, widać że to lubią. Pusia reaguje na imię, zwłaszcza że dostaje herbatniki. Lusia to jeszcze głupol, ale jest bardzo ładnym psem. Widać poprawę ich stanu psychicznego. Niestety są przekarmiane na co nie mam wpływu. To że sa ze sobą związane jakąś przedziwną niewidoczna pępowiną też mnie trochę martwi. Najlepiej żeby poszły do adopcji razem. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/8717/x034em0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=526&i=x034em0.jpg][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/8717/x034em0.a500f5b44e.jpg[/IMG][/URL] -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asiaczek']Która to? Pusia czy Lusia...? [URL]http://img249.imageshack.us/img249/7111/x029mp8.jpg[/URL] Pzdr.[/quote] To moja ulubienica Pusia. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[U]Kilka zdjęć ostatnio zrobionych pieskom[/U] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img249.imageshack.us/img249/1382/x041dx8.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/3112/x037lt0.jpg[/IMG] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img249.imageshack.us/img249/7111/x029mp8.jpg[/IMG][/URL] -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='basia0607']Agata gdy już wydasz swoje psinki ,zabierz biedaka z piwnicy ! prosze Cię bardzo. Obiecaj ludziom , że znajdziesz mu dom bo mogą się go pozbyc gdy już ktos się nim interesuje ! Zrób fotki niby dla szukania domu.[/quote] Basiu, pieska już niestety się pozbyli. Mówią, że wypuścili go do lasu, to byłoby pół biedy, gorzej jak go przywiązali do jakiegoś drzewa i zostawili. To co tam zobaczyłam przechodzi moje najśmielsze wyobrażenia na temat różnych odcieni człowieczeństwa. Warunki 9i brud w jakim żyją ci "ludzie" jest niewyobrażalny. Niewyobrażalny był także widok tej zasyfiałej, czarnej , mokrej piwnicy w której ten biedak przeżył nie wiadomo ile. Teraz żałuję że nie obiecałam tym gnojom pieniędzy za prawdę o tym psie. najgorsze że ten stary syfiarz, właściciel domostwa, planuje wzięcie następnego pieska,tym razem małego. Nie zdązyłam... Czasem myślę, że ja się nie nadaję. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Jutro mam wolne, więc idę do dziewczyn. Dzisiaj były na spacerze z Michaśką i jej koleżanka Jolą. Lusia podobno zaczyna się nawet bawić z Michasią. Pusia nadal nieśmiała ale jest zdecydowana poprawa. zaraz wstawię zdjęcia. Aha, dziewczyny na widok znajomego człowieka szczekają i machają ogonami. Dopiero potem uciekaja do budy. Dzisiaj przy okazji interwencji w Lipnie pojechałam zobaczyć co dzieje się z matką suczek. Okazało się że biega wolno, na zewnatrz posesji, ma tam dziurę i nocuje w budzie. Nie jest chuda, ale bardzo się boi ludzi. Zostawiłam jej jedzenie. Myślę że trzeba ją wysterylizować. I na razie obserwować sytuację. -
Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.
Agata69 replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwa77']Boże to się w głowie nie mieści do czego są zdolni tacy zwyrodnialcy. Biedactwo ,żeby tylko nie było uszkodzeń i krwotoku wewnętrznego! Jak on musiał cierpieć do momentu znalezienia:placz: Żeby tego kogoś kto mu to zrobił szlag trafił ![/quote] Amen. :angryy::angryy::angryy::angryy: -
Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.
Agata69 replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Widać, że jest obolały i pobity. Boze , kiedy to sie skończy? ja też mam jutro robotę, już sie boję co zastanę. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kasia']Jak dziewczynki? Jest jakis odzew z ogłoszen?[/quote] Z ogłoszeń zero. nic kompletnie. Jutro jadę na interwencję , znów do Lipna, do chorego psa przetrzymywanego w piwnicy. Bo leci mu z oczu i uszu, i śmierdzi. Chyba wezmę ze soba sztachetę. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='ElzaMilicz']5-go kwietnia ? Na 99% jedziemy 5 kwietnia w sobotę.Pani Ela daje kierowcę i samochód, ja zwracamza benzyne. Wykedziemy pewnie ok. 9, 10. Szykuj wódkę i zakąskę;). Dziewczyny nie specjalnie potrafią jesć suchy pokarm, może przywieźć gar czegoś gotowanego?