-
Posts
9908 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agata69
-
Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.
Agata69 replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
. Martwi mnie tylko czy Dyzio nie bedzie sikal w domu bo domek wypieszczony, czyciutko i przyjemnie. Czekam na cud ! Wiecie jaki ?[/quote] Oj Baśka, Baśka, ja też mam nadzieję że się nie przeliczysz -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Sunie były dziś pierwszy raz na spacerze osobno. Lusia OK, Pusia bardzo zestresowana, trzeba cały czas mówić do niej, zachęcać do pójścia naprzód. One dojda do siebie ale trzeba ćwiczyć, ćwiczyć,... Myślę że powinny się rozdzielić, iść do adopcji osobno, żeby do końca złapały kontakt z ludźmi. Teraz są jak naczynia połączone, Jestem dobrej myśli, tylko żeby cos sensownego sie znalazło. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Sunie do góry, pilne adopcje. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Chwila szczerości: Jest tak sobie. Chwilowa aktywność osób opiekujacych się suniami spadła, wszystko spada na mnie. Dzisiaj spacerowałam z suniami o zmroku w kabaretkach, zamszowym płaszczu i adidasach (byłam prosto po pracy i zmieniłam tylko obuwie). Nie mogę darować sobie i nie wyjść, zwłaszcza z Pusia, która robi kupę tylko poza kojcem. Jeśli nie wyjdzie to trzyma nawet 2 dni. Do tego jeszcze obie mają sraczkę, nie wiem od czego, ktoś przyniósł mleko, bo zauważyłam brudną butelkę. Lusia nie umie chodzić na smyczy, spacer z nią to koszmar. Tak ciągnie , że ja, 60 parę kg przewracam się na pysk. Ja trzebaby uczyć a ja nie mam kiedy. Jestem zawalona robotą. Sunie maja allegro, Szyszka obiecała cały wachlarz ogłoszeń. Zobaczymy co się będzie działo w sprawie adopcji. Ale tak długo być nie może. Żal mi ich. Pusi i Lusi, każdej inaczej. Zal mi siebie bo nie daje rady tak jak bym chciala. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kasia']Aukcja [B]Pusi :lol:[/B] [B][URL]http://www.allegro.pl/item345024725_pusia_wisiala_na_metrowym_krowim_lancuchu_.html[/URL][/B] i[B] Lusi :lol:[/B] [B][URL]http://www.allegro.pl/item345034313_lusia_pomoz_mi_zapomniec_koszmar_z_dziecinstwa.html[/URL][/B] Jeśli mam cos zmienić to piszcie.[/quote] Kasiu, naprawdę pięknie! -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='ElzaMilicz']Cudne są. Mam kogoś kto chciałby (ale w przyszłości , kiedy ???) dwa owczarki do pilnowania posesji. To dobrzy ludzie, ale najpierw muszą zbudować kojec, a ja nie moge ich popędzać.[/quote] To oczywiste. Elza, ty spać nie mozesz? Super wiadomość: Elza, siostra Lusi, ta ze zmiażdzoną łapką [B]znalazła dom![/B] -
[quote name='basia0607']Dzwonilam do Elzy . Wrzystko dobrze. Spala przy lozku pani Ani. chce wzchodzic na dwor. Narobila w domu , ma biegunke. Pani Ela nie zalamuje z tego powodu rak i to mnie cieszy, mowi, ze to madry kochany pies.[/quote] Ja tu wstawiam zdjęcia, nie czytam wątku, bo myślałam że wszystko po staremu, a tu taka wiadomość:multi:. Basia, tu jesteś cudotwórczyni! Jeśli pani Elzy będzie potrzebowała na rehabilitację to wspomogę finansowo w miarę możliwości. Uwaga, Lusia demoluje kojec, pewnie obie maja na drugie Demolka. Trzeba je szkolić! Baśka, kocham cię!
-
Pamiętacie siostrę bliźniaczkę Elzy? Ciekawa jestem czy Elza też tak wyrosła. Lusia nadal czeka na dom. A wygląda tak: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img147.imageshack.us/img147/3636/b300ey3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/6898/b298mt0.jpg[/IMG][/URL] a to Pusieńka, moja ulubienica. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/6782/b310im6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/2990/b315ek3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img206.imageshack.us/img206/1232/b316pg7.jpg[/IMG][/URL] Zobaczcie jak one są zwiazane! Jedna może biegać luzem, bo i jak wiadomo, że nie ruszy sie bez drugiej.
-
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
dzisiaj u nas padało całą noc, kojec pusi i Lusi pewnie tonie w błocie. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/4665/b323oq5.jpg[/IMG][/URL] -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Kasiu pisz co chcesz, byle tylko zadziałało. Chciałabym żeby były aukcje osobne. [B]Sunie MUSZĄ znaleźć domy jak najszybciej![/B] Zmieniła sie sytuacja, zresztąto przytulisko to wyjście awaryjne, a one są tam już 1,5 miesiąca. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/6782/b310im6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/2990/b315ek3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img206.imageshack.us/img206/1232/b316pg7.jpg[/IMG][/URL] Zobaczcie jak one są zwiazane! Jedna może biegać luzem, bo i jak wiadomo, że nie ruszy sie bez drugiej. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/8366/b318gi1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=510&i=b318gi1.jpg][IMG] -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Kasieńko, jeszcze jedna prośba. Allegro dla kota, tu wątek. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109075[/URL] -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Kasia wysłałam 3 lub cztery maile, dpszły wszystkie? Może zrób te allegro z tego co jest na razie. Czas ucieka a ja nie mam żadnej opcji jak na razie. Dorobię zdjęć w weekend. To jest prpblem bo one są razem stale, jak bliźniaki syjammskie. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Fotki Lusi super, Pusi słabe. Kasiu dorobić coś? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img147.imageshack.us/img147/3636/b300ey3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/6898/b298mt0.jpg[/IMG][/URL] reszta zdjęć wieczorem -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Kasia zobacz teraz. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Wysłąłam 2 razy. Idę robić nowe fotki. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[URL]http://img90.imageshack.us/img90/1496/pusia2hl9.png[/URL] No nie uda je mi się z tymi zdjęciami. Nie wiem o co chodzi. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Wysłałam jeszcze raz, Kasiu sprawdź. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Tylko takie małe udaje mi się wstawić. A maile do ciebie Kasiu poszły. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[U][COLOR=#465584][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img357.imageshack.us/img357/4517/pusia1jm2.png[/IMG][/URL][/COLOR][/U] -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Kasdiu, wysłałam zdjęcia Pusi, ale w jakimś koszmarnym rozmiarze. Ja nie mogę nic z nimi zrobić, moze tobie sie uda. Zaraz prześlę tez lusine fotki. -
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Dziewwczyny, ja idę na cały dzień do szkoły. Pamiętajcie o dziewczynkach, prosimy o pomoc w adopcjach, bo tracę wiarę.