Jump to content
Dogomania

Agata69

Members
  • Posts

    9908
  • Joined

Everything posted by Agata69

  1. [quote name='ElzaMilicz']Nie utrwalaj tego zachowania. Głaski chwilę potem jak się uspokoi. To kiedy [B]Pusia[/B] jedzie do domu ?[/quote] Wiesz, ja się cieszę że ona zaczęła wysyłać takie komunikaty, że chce kontaktu z człowiekiem. Bo na początku była czarna dziura. Pusia jedzie do domku jak państwo położą kostkę przed domem czyli ok. 20 maja. Dzisiaj rozmawiałam z panią, nie zmieniła zdania co do adopcji. Jedno mnie niepokoi, czy Puśka dogada się z kotem. Elza, czy coś można zrobić w tej sprawie? MOże jakoś przygotować ją, zapoznać z jakimś kotem czy co....
  2. Słuchajcie czy allegro jeszcze aktualne jest?
  3. Wczoraj byliśmy na szczepieniu przeciw wirusówko (nosówka, akaźne zapalenie wątroby, leptospiroza paivo, kaszel kennelowy, koronawiroza i borelioza). Dzieczyny były bardzo grzeczne i dostały od weta psie cukierki. Pusia po spacerze głośnym szczekaniem i powarkiwaniem domaga się swojej porcji głaskania i pieszczot. Potem smutno patrzy jak odchodzę. Gdybym miała dom...
  4. [quote name='Lulka']juz pisze: jest zdrowa, jest w Warszawie, transport zawsze mozna dograc, co to znaczy: "czy ona jest tylko w typie rotka"? jesli o to chodzi czy jest mixem, to tak, wiec trzeba sie z tym liczyc ze wyrosnie niewiadomo co ;) a moje pytanka są takie :eviltong:: czy maja dzieci? czy pies do domu/budy? czy maja psa kastrowanego? jakiego psa mają? czy maja doswiadczenie z rottkami?[/quote] Słuchaj, ja ich na oczy nie widziałam. Nr tel dostałam od znajomego weta. Odszedł im pies i szukali psu pozostałemu towarzyszki. Ostatnio oferowałam im moją podopieczną onkę ale stwierdzili że chca rotka. Jeśli chcesz mogę zadzwonić i spytać, za odpowiedź nie gwarantuję. Pies ma duży teren do biegania z tego co mówił wet, ludzi ponoć OK. Myślę, że psy są na zewnątrz.
  5. Znam rodzinę która oddłuższego zcasu deklaruje chęć adopcji suki rotweilera. Nie wiem czy to nie ściema, ale warto spróbować. Mam w związku z tym pytania: gdzie jest sunia czy ona jest tylko w typie rotka czy zdrowa czy mielibyście ew. transport Rodzina mieszka we Włocławku, w domu, maja już psa, chcieliby suczkę, dom jeszcze nie sprawdzony, ale nic nie stoi na przeszkodzie. Przynajmniej zapytam.
  6. no to jeszcze potrzebujemy 100 na pierwszy miesiąc.
  7. Ja oferuj ę na razie jednorazowo 50 zł. Kto jeszcze?
  8. Camara, napisz jakie są koszty miesięczne utrzymania psa.
  9. Nikt tu do nas nie zagląda, a szkoda, bo sunie piękne i kochane, garną się do ludzi. Potrzeba dla nich domów najlepszych na świecie.
  10. Elza, jesteś diablicą...
  11. Toyota, wypowiedz się czy jesteś gotowa zawieźć psa do Camary.
  12. powiem więcej, jego trzeba zabrać stamtąd szybciej. Toyota deklarowała że może go zawieźć. moze trzeba się złoizyć na paliwo i wio, pies pojedzie do nowego, z pewnościa lepszego życia.
  13. Uważam że trzeba się zdecydować. Ja daję 50 zł, kto jeszcze? deklarujcie się. Dla tego psa to jedyna szansa.
  14. No gratuluję adopcji, szybko wam poszło. Super!
  15. Pies jest piękny, cudowny. NIestety ja nic nie pomogę. Szukajcie, szkoda go.
  16. [quote name='ElzaMilicz']Lusiu, gdzie twój domek ?[/quote] No właśnie....
  17. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/7379/b354ux1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/8025/b355nk8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/1852/b357ka7.jpg[/IMG][/URL] [U][COLOR=#465584][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/679/b356en2.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U] [U][/U]
  18. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/5760/b346im5.jpg[/IMG][/URL] [ [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/6296/b349uc5.jpg[/IMG][/URL] Pusia po raz pioerwszy ogon w górze! [U][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/736/b333fu3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://[/U]
  19. Jeśli chodzi o kapanie to najlepiej znaleźć zaprzyjaźniony prysznic i umyć psa pod prysznicem. Ja wchodzę z moim Bejem tylko w bieliźnie. Wprowadzam go na smyczy, wchodzę pierwsza więc buras nie ma wyjscia musi wejść także. Zamykam drzwi kabiny i po sprawie. Polecam. Przy okazji można się też wykąpać:evil_lol:.
  20. Nic nie mogę zrobić. Kurcze, nie dajcie się bidzie. Na wszystko trzeba czasu. Trzymam kciuki.
  21. No trudna to decyzja, ale moze warto zaryzykować? Do schroniska czy hotelu zawszec można zawieźć gdy okaże się że coś będzie nie tak...
  22. Wczoraj byłam z moimi dziećmi oraz Pusią, Lusią i moją osobistą bidą Bejem na spacerze w lasu (jak mówi maja Marysia). Było fajnie, dziewczyny bardzo sie ożywiły, widać że dobrze dogaduja się z innymi psami. Fotorelacja jutro.
  23. Basia trzymam kciuki. Myślę, że wkońcu coś się znajdzie, bądź dobrej myśli. Ja tez czasami tracę wiarę, ale przychodzi następny dzień i nie mam wyboru, muszę zacząć od początku wierzyć,.. i jakoś się udaje.
  24. Elza, czy coś macie dla niego?
  25. Dzisiaj mam wolny dzień, pojadę do sunieczek popołudniu. Może jutro uda mi się iść z nimi na szczepienie. Pusia nieśmiało upomina sie o głaskanie i pieszczoty. Robi to niepostrzeżenie ale ja widzę jak bardzo potrzebuje kontaktu i miłości. Lusia wesolutka, myślę że potrzebuje dużo ruchu.
×
×
  • Create New...