Jump to content
Dogomania

ULKA12

Members
  • Posts

    6902
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ULKA12

  1. Zimowy Zdziś [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3044/f83f2d76bde9cd9e.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3044/f83f2d76bde9cd9e.jpg[/IMG][/URL]
  2. No niestety. Gdy je Potter przywiozła myślałam, że będą maksymalnie miesiąc, góra dwa, a tutaj już tyle czasu siedzą:shake: [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3044/45fcc102570224f7.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3044/45fcc102570224f7.jpg[/IMG][/URL]
  3. Jak go ktoś nie zna to myśli, że on taki do "schrupania" a tutaj niezłe z niego "ziółko"
  4. U nas srogie mrozy. Gabrysiowi na spacerach marzną łapki ale dzielnie mi towarzyszy. Tutaj na takim spacerku: [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3044/9022f0376be32503.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3044/9022f0376be32503.jpg[/IMG][/URL] A tutaj odpoczywamy [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3044/524a8bca9e84a3ba.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3044/524a8bca9e84a3ba.jpg[/IMG][/URL]
  5. Pozdrowienia od Szafranka [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3044/2aaadfcdc91448a6.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3044/2aaadfcdc91448a6.jpg[/IMG][/URL]
  6. Ja nieśmiało przypominam o zaległościach:oops: A tutaj coś dla oczu. Zimowe dziewczyny. [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3044/57d7c5513f4010c9.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3044/57d7c5513f4010c9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3044/4356e6e7d9f83ed2.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3044/4356e6e7d9f83ed2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3044/8bdd2c72af05fed8.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3044/8bdd2c72af05fed8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3044/bd90bed5b94485f1.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3044/bd90bed5b94485f1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3044/a9d3f8042bd7fae2.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3044/a9d3f8042bd7fae2.jpg[/IMG][/URL]
  7. Taką informację dostałam od opiekunki Peegy, mam nadzieję, że się nie obrazi :-) "Pani Urszulo, Peggy ma się jak zwykle bardzo dobrze. Udało mi się ja odrobinę podtuczyć, jednak na spacerach jest tak żywa, że musi upłynąć sporo czasu zanim przytyje zauważalnie. Zaprzyjaźniła się z wieloma pieskami z naszego osiedla, nawet tymi dużymi, co mnie zdziwiło, bo na początku bardzo się ich bała. I budzi wszędzie powszechną sympatię J Na pewno ucieszy Panią informacja, że Peggy prawie całkiem minęło wycofanie. Bywa płochliwa i boi się głośnych dźwięków, ale to jest zupełnie inna Peggy niż ta sprzed kilku miesięcy. Nawet nauczyła się zostawać sama w domu, doskonale wie, kiedy ubieram się do wyjścia do pracy, a kiedy na spacer. I jak widzi, że będę wychodzić z domu bez niej, to spokojnie leży na swoim posłaniu. Załączam dwie najbardziej aktualne fotki pieska." Adres i telefon pani wysyłam na pw. A tutaj obiecane zdjęcia :-) [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3044/8954a770cf2ae61d.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3044/8954a770cf2ae61d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3044/48d82cad47e0d504.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3044/48d82cad47e0d504.jpg[/IMG][/URL]
  8. Dzwoniła do mnie pani Megan prosiła o pomoc w sterylizacji bezdomnej kotki, którą się opiekuje, kotka jest prawdopodobnie w ciąży, macie jakieś pomysły? P.S. U Megan wszystko dobrze.
  9. Gdzieś mam, muszę poszukać kopię umowy, ponieważ oryginał wysłałam do schroniska.
  10. Bardzo mi przykro.
  11. Kurcze przez chwilę nie wiedziałam o kim ty piszesz:evil_lol:
  12. Tak oczywiście dotarła. Bardzo dziękuję.
  13. Te małe bo i takie mam, po kilku minutach spaceru biegają na trzech łapach i wyraźnie chcą wracać do domu.
  14. Szafranek jest chyba wyraźnie zadowolony z panujących temperatur, pomimo tego ma budę wyłożoną grubą warstwą słomy a na kolację dostaje cieplutki posiłek.
  15. U nas w nocy -15 Zdzisiu wybiega na spacerki tylko na chwilkę, załatwia co trzeba i szybko zmiata do ciepłego pokoju :-)
  16. U nas wszystko dobrze. Dziewczyny dostają dodatkową porcję kalorii i przeszłam na jedzenie gotowane aby dostały coś ciepłego do jedzenia. Na spacerach marzną im łapy :-)
  17. To zależy skąd jesteś.
  18. Na zasadzie hoteliku, w którym będzie z nim pracować., Niestety nie jest wykastrowany i to też mu nie pomaga. Latem wszystko było umówione wet czekała a ja Szafrankowi podawałam sedalin a on nie chciał wcale zasnąć, w końcu się wystraszyłam, że mu się coś stanie i odpuściłam.
  19. No właśnie szukamy chętnego do zrobienia bazarku :lol:
  20. Dziewczyny są fanty czy ktoś by nie zrobił bazarku na rzecz Lakiego, ja tego zupełnie nie ogarniam.
  21. Dzisiaj był 3 grudnia państwo którzy chcieli go adoptować nie pojawili się, nie mogę też się do nich dodzwonić, chyba to był jakiś głupi żart. Co do wizyty bechiawiorystki to była, pani stwierdziła, że dużo pracy przed Szafrankiem. Trzeba go wyciszyć bo on jest jak bardzo nabuzowany taki pełny adrenaliny, na wszystko reaguje gwałtownie i na 100%. Poleciła podawać mu prozak aby się troszkę wyciszył i uspokoił, tylko mi żaden wet nie chce tego wypisać:shake: Generalnie to jest szansa na wyprowadzenie go na prostą ale to trzeba bardzo doświadczonej osoby, dużo cierpliwości i czasu. Pani obiecała go zabrać do siebie od stycznia.
  22. Ja im mówiłam, żeby tego szynszyla nie wypuszczali bo będzie po nim, Klementyna nie ma w zwyczaju bawić się z małymi zwierzaczkami:mad:
  23. Ja im o tym mówiłam chyba z 10 razy.
×
×
  • Create New...