Jump to content
Dogomania

ULKA12

Members
  • Posts

    6902
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ULKA12

  1. Ale to niebyły zwykłe kołtuny, to były filce do samej skóry.
  2. Tekst do ogłoszeń. [I][B]Dasza około 3 letnia foksterierka. Wysterylizowana, zaczipowana. Sunia jest bardzo łagodna wobec człowieka, jednak wobec innych psów jest dominująca i zaczepna, typowy foksterier. Z tego powodu preferowany będzie dom gdzie Dasza będzie jedynaczką. Piesek zachowuje czystość w mieszkaniu, ładnie chodzi na smyczy, nie niszczy rzeczy. Jednak z uwagi na młody wiek i charakter powinna trafic do domu gdzie opiekunowie zapewnią jej sporą dawkę ruchu. Sunia aktualnie znajduje się w okolicach Częstochowy, przyszły właściciel zobowiązany będzie do wizyty przedadopcyjnej i poadopcyjnej oraz podpisania umowy adopcyjnej. Kontakt w sprawie suni: tel 660436321, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/I] Ten tekst u góry to takie podstawowe informacje, oczywiście gdyby komus sie chciało i miał wenę można zmienić formę ogłoszenia.
  3. Najnowsze zdjęcia Daszeńki: Można kopiować do ogłoszeń te najładniejsze. [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3512/0241caa47656db34.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3512/c15ac1da5f8c6449.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3512/85ae9327cf3739b3.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3512/8b2eaf1bbf04c706.jpg[/IMG][/URL] Tutaj widać przełysienia na skórze, ale tego zdjęcia może lepiej nie publikować [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3512/061186aeb133f541.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3512/d03caece5a999d56.jpg[/IMG][/URL]
  4. Raczej się nie zgubiła, wypytałam okolicznych mieszkańców. U nas w miejscowość co środe i sobotę (targ) pojawiają się nowe psy i ona też się tak pojawiła. Dasza dzięki żonie pana weterynarza została wczoraj wytrymowana jak jeszcze była w narkozie. Znacznie to poprawiło jej wygląd, ale miejscami skórę ma okropną, mieszkała chyba w jakimś garażu bo śmierdzi smarem. Nie zna domowego życia tzn kanapy, fotela. Potrafi położyć się na gazecie jak obok ma wygodne legowisko, czasami ukradnie coś miękkiego i na tym się położy. Gdy ją wsadziłam na fotel to trzęsła się ze strachu i szybko zeszła. Z drugiej strony ładnie chodzi na smyczy i zachowuje czystość.
  5. Czy ma ktoś namiar na jakiś bazarek ogłoszeniowy?
  6. Dziewczyny zajrzyjcie proszę i może chociaż podnieście, ona musi jak najszybciej znaleźć swój nowy dom. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240153-M%C5%82oda-foksterierka-szuka-pilnie-domu"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240153-M%C5%82oda-foksterierka-szuka-pilnie-domu[/URL]
  7. To świetnie ja na nią wołam Azja:-):oops:
  8. Dasza już po sterylce. Rano podjechałam do niej zobaczyć co tam słychać a tutaj pan mi mówi, że ona jeść nie chce. Ja z kolei widzę, że ona taka bardziej niemrawa i ma jakąś wydzielinę z pochwy. Więc jazda do wet. Okazało się, że mamy "piękne" ropomacicze. Dasza już na szczęście po zabiegu tylko co teraz??
  9. I jeszcze [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/bbc76373d02f031c.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/bbc76373d02f031c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/e9d835d2f472eb8b.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/e9d835d2f472eb8b.jpg[/IMG][/URL] I jeszcze takie [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/1b3f55512f20998e.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/1b3f55512f20998e.jpg[/IMG][/URL]
  10. Spacerek [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/4bc2dd8f52c0060f.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/4bc2dd8f52c0060f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/4b5123140eeb82a7.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/4b5123140eeb82a7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/33d16034a3b59c95.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/33d16034a3b59c95.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/6334e1aa08c5b904.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/6334e1aa08c5b904.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/bae0497f98b25121.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/bae0497f98b25121.jpg[/IMG][/URL]
  11. U nas znowu dopadało śniegu, a myślałam, że już wiosna idzie. Dzisiejszy spacerek. [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/427694f32c0cc5b4.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/427694f32c0cc5b4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/3fcde4d884d38daa.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/3fcde4d884d38daa.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/61a9d922cb9eabc1.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/61a9d922cb9eabc1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/847c0729e4270f99.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/847c0729e4270f99.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/9b92752fde0bdea6.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/9b92752fde0bdea6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/20c1dd08d86ab0c1.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/20c1dd08d86ab0c1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/33c0a50746058a82.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3496/33c0a50746058a82.jpg[/IMG][/URL]
  12. Pieniądze dotarły, dziękuję. Bono jest cudownym psiakiem oby tylko znalazł się równie cudowny co on opiekun.
  13. Pieniądze na biostyminę już dotarły, bardzo dziękuję.
  14. Biostymina dla Bono już kupiona [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3493/0d363cfb2528dedf.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3493/0d363cfb2528dedf.jpg[/IMG][/URL]
  15. Obcięłam Spajka, wszystko było super do momentu próby obcięcia brzuszka tzn okolic siusiaka i łapek, nie dałam rady uznałam, że to się poprawi w czasie kastracji. Oczywiście głowę trzeba poprawić zostawiłam co się dało ale nie wiele zostało. Teraz jest na mnie obrażony i nawet fotografować się nie chce. [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3493/752025ad68de944c.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3493/752025ad68de944c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3493/e9159d3f5adf53e3.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3493/e9159d3f5adf53e3.jpg[/IMG][/URL]
  16. Brak jajek mu w ogóle nie doskwiera. Dalej jest fajnym psem :-)
  17. Podniosę z rana. Czas nam się kończy.
  18. Bardzo dziękuję.
  19. Idzie wiosna to najgorszy czas na przeziębienia i tego typu historie profilaktycznie im podaję.
  20. Czy ktoś by ją wrzucił na FB?
  21. Czy mogę kupić Trufli biostyminę aby poprawić jej odporność? Koszt około 15zł? Nie macie przypadkiem jakiegoś fajnego domku dla foksterierki mega pilne ma czas do końca tygodnia a ja nie mam gdzie jej zabrać w innym wypadku grozi jej wywóz do Mysłowic? Tutaj jej wątek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240153-Młoda-foksterierka-szuka-pilnie-domu[/URL] A oto pozdrowienia od Surykatki [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3482/c662062eab19dbc5.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3482/c662062eab19dbc5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3482/427394ae67870976.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3482/427394ae67870976.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3482/f210b9ac7ef733ea.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3482/f210b9ac7ef733ea.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://<a href="[url]http://www.fotosik.pl"[/url] target="_blank">[IMG]http://images10.fotosik.pl/3482/9f89c7f907be6100.jpg[/IMG]</a>"]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3482/9f89c7f907be6100.jpg[/IMG][/URL]
  22. [SIZE=5][FONT=Times New Roman]Czy mogę kupić Gabrysiowi biostyminę aby poprawić jego odporność? Koszt około 15zł?[/FONT][/SIZE]
  23. [COLOR=#222222][FONT=Times New Roman]Czy mogę kupić Zdzisiowi biostyminę aby poprawić jego odporność? Koszt około 15zł? Karmy nadal nie ma.[/FONT][/COLOR]
  24. [COLOR=#222222][FONT=Times New Roman]Czy mogę kupić Azji biostyminę aby poprawić jej odporność? Koszt około 15zł?[/FONT][/COLOR]
  25. [COLOR=#222222][FONT=Times New Roman]Czy mogę kupić Szafrankowi biostyminę aby poprawić jego odporność? Koszt około 15zł?[/FONT][/COLOR]
×
×
  • Create New...