Jump to content
Dogomania

ULKA12

Members
  • Posts

    6902
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ULKA12

  1. Jestem na zaproszenie. Trzymam kciuki za psiaczka.
  2. U Ajzy wszystko w porządku. Jedyne co mnie niepokoi to to, że wydaje mi się, że jej się powiększył brzuch. Ona już jak przyjechała do mnie była dosyć gruba. Nie wiem może jest w ciąży, ale z drugiej strony na pewno miała cieczkę bo krwawiła. Nie wiem może też być tak, że mi się wydaje.Ale myślę, że spróbuję umówić sterylkę na 8 marca bo mnie ta sytuacja stresuje.
  3. Oby,oby. Teraz czekam na telefon.
  4. Pieniądze już do mnie dotarły, dziękuję bardzo.
  5. Myślę, że chodziło Ci o Dąbrowę Górniczą, obok, której leży miejscowość Łazy.
  6. Oj ma! Ale chętnie się uczy i jak ktoś chce to potrafi ją okiełznać.
  7. U mnie absolutna cisza. Niestety.
  8. Ja nie mam, ale myślę, że trzeba sobie dać spokój z gazetami a skoncentrować się na internecie. Dając np na tablicy wyróżnione ogłoszenia. Przynajmniej ja mam takie zdanie.
  9. Z takim towarzystwem wcale się nie dziwię, że nie ma miejsca na pieseczka. :-)
  10. Dobrze piszesz.Kolejna karma miała przyjść ale do tej pory nie dotarła. Zdziś czuje się świetnie. Biegunki ustały, kreon podaję teraz raz dziennie, miałam jedno opakowanie od pani Bożeny, teraz mu kupiłam kolejne ale to niech już będzie w moich obowiązkach. Szkoda, że nikt nie potrafi docenić uroku tego wspaniałego psa.
  11. [quote name='Poker']Myślę o Szafranku często i zastanawiam się nie urażając nikogo czy jednak zmiana miejsca pobytu nie byłaby pożądana. Tu gdzie jest już nie rozwinie się Zarówno on jak i jego opiekunka przyzwyczaili się do sytuacji jaka jest. Chyba potrzebne są mu nowe bodźce i zadania.Inaczej pozostanie w tym miejscu do śmierci. Szafranekm, wyobrażasz sobie zbieranie na niego kasy przez kolejne kilka lat ?[/QUOTE] Poker zgadzam się z Tobą, jak masz pomysł gdzie go umieścić to napisz. Ja osobiście myślałam o Jamorze ale może znasz kogoś bliżej kto się zna na takich psach. Tutaj nie wystarczy zmiana miejsca, tutaj jest potrzebna osoba z większym doświadczeniem niż mam ja.
  12. Tak bo ja się tutaj znęcam nad psami, zmuszam je do leżenia na fotelach i kanapach, a najgorsze to to, że każę im spać na łóżku :-)
  13. Tutaj już jest obecna fundacja z Myszkowa (Do Serca Przytul Psa), byli w Łazach ale nic nie uzyskali.
  14. Dwie gracje, jeden gracjan :-)
  15. Czip mogę sprawdzić dopiero w poniedziałek. Pieszczoch słodziutki [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3523/0530421bec5fd497.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3523/b48019c78d663f0a.jpg[/IMG][/URL]
  16. Drzemka [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3523/f17e24ca85e2dd09.jpg[/IMG][/URL] Kto mi tutaj tak po oczach świeci? [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3523/293caf10580bad9b.jpg[/IMG][/URL]
  17. Podaj linka.
  18. Daszeńko może ktoś cię wypatrzy.
  19. U mnie, ale to już jest za dużo. Mam nadzieję, że taki fajny psiak szybko znajdzie dom.
  20. Dokładnie tak na pierwszych zdjęciach to ona nawet gruba się wydawała, ale to wszystko włosy, wystarczy ją dotknąć same kosteczki.
  21. Daszeńka to zawodowa modelka, no sami powiedzcie jak można nie chcieć takiego diabełka. [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3516/1d651047a5327e89.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3516/c38fe15f7b525add.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3516/a4d04127eb2bc71b.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3516/f905f1c132168926.jpg[/IMG][/URL]
  22. Zima w pełni, wiosny nie widać. [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3516/f42f9a5e7880a9db.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3516/ab3fc4e43fc9257c.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3516/cd7281c4b13c6cc5.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3516/a31eac24b377c280.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3516/adeba19152bf197e.jpg[/IMG][/URL]
  23. Bardzo, bardzo dziękuję za pomoc.:Rose::Rose::Rose:
×
×
  • Create New...