ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
ULKA12 replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
Wczoraj dotarła do mnie karma dla Zdzisia. Bardzo dziękuję. Ale patrząc obiektywnie na problemy jakie z tego wynikają nalezy chyba jeszcze raz przemyśłeć tę formę rozliczenia za pobyt Zdzisia. Jak myślicie? -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
ULKA12 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
I jak udało się umówić na wizytę? -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
ULKA12 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Mocno zaciskam :-) -
Z Daszy wychodzi diabeł i osioł. Jest bardzo inteligentna i piekielnie uparta. Jest bardzo zawzięta na koty, na pewno nie nadaje się do domu z kociakiem. Ale generalnie jest słodziutka i kochana. Niestety zero telefonów w sprawie adopcji.
-
AJZA miniaturka husky, pojechała do domu do Krakowa!
ULKA12 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny za dużo jest bezdomnych psów aby na świat przychodziły nowe. Niestety życie jest okrutne. Azja dostała kroplówki wzmacniające i rana posterylkowa jet większa. Ma założony szew zewnętrzny czyli za około 10 dni trzeba będzie go zdjąć i tyle. -
AJZA miniaturka husky, pojechała do domu do Krakowa!
ULKA12 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Było, pisałam tutaj gdzieś, że nie podoba mi się jej brzuch, do tego ma gęste futro i jak już przyjechała była dosyć gruba. -
AJZA miniaturka husky, pojechała do domu do Krakowa!
ULKA12 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Wyobrażam sobie jak przebiegały... -
AJZA miniaturka husky, pojechała do domu do Krakowa!
ULKA12 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Azja już po sterylce. Niestety okazało się, że jest w ciąży, zdążyliśmy dosłownie w ostatniej chwili. Koszt kastracji wyniósł 200 zł. -
Nie pamiętam dokładnie ale pewnie coś około 7-8 kg.
-
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
ULKA12 replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
Zapomniałam napisać w zeszłym tygodniu dostałam dla Zdzisia kreon od pani Bożeny. Bardzo dziękuję. -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
ULKA12 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Wszystko zależy gdzie ten domek miałby być. Jeśli gdzieś niedaleko to można zaryzykować ale jeśli bardzo daleko to nie wiem co będzie w wypadku gdy jednak sobie pani nie poradzi. Ale to oczywiście tylko moje zdanie. -
AJZA miniaturka husky, pojechała do domu do Krakowa!
ULKA12 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Umówiłam sterylkę Azji na wtorek, koszt ok 200zł Może ktoś jest deklarowiczem w sterylkowej skarbonce i by ją tam zgłosił ? To mi się wydaje bardziej pewne niż fundusze z gminy,nie sądzę aby zapłacili. -
Dzwonił dzisiaj pan w sprawie Daszy. Pan jest myśliwym i poszukuje psa ponieważ poprzedniego pożyczył koledze a ten go zgubił w lesie :crazyeye:. Pan zapewniał, że jest miłośnikiem foksterierów, że Dasza będzie miała u niego dobrze, ponieważ dysponuje kojcem i ocieplaną budą. Nie wiem jak wam ale mi ta wizja nie odpowiada.
-
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
ULKA12 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Bono dostaje jedzenie dwa razy dziennie. Rano suchą karmę dla szczeniaków (tak mi poradził wet) a wieczorem mięso gotowane z ryżem. Dostaje również witaminy oraz preparat na sierść Nie podaję mu makaronu bo boję się, że będzie miał biegunki. Qpa dobra, nic w niej nie widzę. Był odrobaczony jak do mnie przyjechał, teraz odrobaczyłam go po raz drugi. Trzeba chyba poczekać. Robiłam dzisiaj test na koty i nie wyszedł najlepiej. Dopóki koty leżą spokojnie to Bono jest zainteresowany a nawet rozbawiony, problem zaczyna się gdy one zaczynają uciekać zaczyna je gonić, nie jest agresywny ale koty tego nie rozumieją i na wzajem się nakręcają. On myśli, że one tak prychają bo się z nim bawią więc je zaczepia jeszcze bardziej, wtedy one jeszcze bardziej się bronią.. -
Jak ja tutaj się znalazłam?? [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3569/d5fcaefc728a6f0d.jpg[/IMG][/URL] NIe dam rady tutaj się zmieścić [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3569/7fc71c7495492e85.jpg[/IMG][/URL] A jednak się udało [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3569/8e1867c9a1367ca4.jpg[/IMG][/URL] JUż pędzę [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3569/f20d9c40fa8b4f56.jpg[/IMG][/URL] Ale fajna zabawa [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3569/58b1f29bd9197133.jpg[/IMG][/URL] I co mi tu błyskasz? [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3569/da3b29bee75d0615.jpg[/IMG][/URL]
-
Czekam z utęsknieniem na telefon. A tutaj najnowsze zdjęcia Daszeńki. Taaaka jestem długa [URL]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3569/e05d936c44ba1a4f.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3569/02e0b712b626a0ba.jpg[/IMG][/URL] Diablica [URL]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3569/92703b2446fe74f9.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3569/0821f4cac559968c.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL]
-
Najnowsze zdjęcia Gabrysia [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3569/b05493419cdddfd1.jpg[/IMG][/URL] Pierwsze słoneczko [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3569/c7d37164262d0f3e.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3569/b69f9cce87e86326.jpg[/IMG][/URL]
-
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
ULKA12 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
I jeszcze [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3569/e05fae859449f411.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3569/c14616a3ca9fd5cd.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3569/ed431079696c0bb0.jpg[/IMG][/URL] -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
ULKA12 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Nie sprawdziłam dzisiaj ja Bono reaguje na koty ponieważ sie pochowały zanim on je zauważył. A tutaj najnowsze zdjęcia Bono. Sierść mu się znacznie poprawiła, niestety nadal jest chudy, będę musiała go znowu odrobaczyć. [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3569/77658886474b4e46.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3569/fe1b001f3d80b051.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3569/1fab270b0fc0bbba.jpg[/IMG][/URL] -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
ULKA12 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
A może tutaj go dać? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240496-Hotelik-u-WISHINY-w%C4%85tel-zbiorczy-psiak%C3%B3w"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240496-Hotelik-u-WISHINY-w%C4%85tel-zbiorczy-psiak%C3%B3w[/URL] Z opisu brzmi nieźle, może warto tam zadzwonić? -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
ULKA12 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Za chwilę wstawię dzisiejsze fotki. NIkt nie dzwonił.