Jump to content
Dogomania

ULKA12

Members
  • Posts

    6902
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ULKA12

  1. A ja mam nadzieję, że gdy Tayson pozna zapach Bono to też zacznie go ignorować, spróbujcie wyprowadzać je razem tylko Tayson żeby był na smyczy.
  2. Dziewczyny, zaczipowałam Szakrę na swój koszt, ale trzeba jej jeszcze kupić obrożę przeciwkleszczową,ponieważ pojawiły się kleszcze.
  3. Dotarli na miejsce, wszystko dobrze. Szczegółowa relacja będzie jutro.
  4. I jeszcze na koniec pozytywnie przeszedł test na dzieci.
  5. Pojechali :-) Na koniec Bono skaleczył się w nos ale niegroźnie.
  6. Umowa wydrukowana, książeczka czeka, naszykowałam też zdjęcia od dr Gierka.
  7. Dotarła obróżka przeciwkleszczowa dla Gabiego, jest idealna,. Bardzo dziękuję.
  8. Dotarła obróżka przeciwkleszczowa dla Ajzy, bardzo dziękuję.
  9. Dotarła obróżka dla Zdzisia. Dziękuję.
  10. Myślę, że tak. Nie pamiętam ile ważyła podczas sterylki. Ale raczej nie więcej, zawsze można ją odchudzić :-)
  11. Nie trzeba, już Bjuta mu zamówiła, za co jej bardzo dziękuję.
  12. Może być, na wątku Zdzisia moja prośba o obrożę została zignorowana. Bardzo dziękuję. U Ajzy zaczął się sezon linienia i nie wiem, czy, któryś alergik by z nią teraz w domu wytrzymał.
  13. Czy dostanę umowę adopcyjną dla Bono czy dać jutro swoją taką jak normalnie daję?
  14. Dotarło 40 tabletek na poprawę sierści u Majka. Trzeba mu podawać 3 tabletki dziennie (1 tabletka na 8 kg masy ciałą) Dziękuję w imieniu Majka. Mam pytanie czy macie wizję przyszłęgo domu dla Majka?
  15. Ale trudne pytania zadajesz, może lepiej na 70. Jaka jest różnica w cenie?
  16. Oczywiście, że pasuje. Zadzwoń do mnie i obgadamy szczegóły. Właśnie sobie uświadomiłam, że miałam zmierzyć mu szyję, zapomniałam:oops: Ale się cieszę :-)
  17. [quote name='Bjuta']Nie mam... wiem, podawałaś mi go już kilka razy, ale... :oops:[/QUOTE] Wysłałam :-)
  18. Czy ja dobrze zrozumiałam? Bono ma szansę pojechać do swojego domu już w piątek?
  19. Może być. Masz mój adres?
  20. Jak zadzwoni to napiszę. Beatko może jak masz konto na allegro to zamówiłabyś dla Ajzy obrożę przeciwkleszczową tylko jakąś porządną. Chyba, że wstrzymamy się aż pani podejmie decyzję?
  21. A czy wiadomo na kiedy jest planowany wielki dzień Bono?
  22. Przyszły pieniądze za pobyt Majka do końca tego miesiąca. Dziękuję :-)
  23. Spacerek [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/3926/89454a8c0dd71a90.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...