Jump to content
Dogomania

ULKA12

Members
  • Posts

    6902
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ULKA12

  1. Ja myślałam o Furciaczkowej może ona by się podjęła pracy z nim? Bo tak jak jest teraz to strach go dawać do adopcji żeby potem kłopotów nie było.
  2. U mnie Lara nie miała okazji przeżyć burzy więc nie wiem. Postaram się jeszcze dzisiaj zrobić rozliczenie pobytu Lary u mnie. Tuż przed samym wyjazdem pomyślałam, że dobrze by było ją zaczipować i tak zrobiłam. Przepraszam za tą samowolkę, ale uznałam, że tak będzie bezpieczniej tym bardziej, że były pieniądze. Zarejestruję ją na siebie, chyba, że ktoś inny chce to zrobić? Prosiłabym na pw o dane ludzi, którzy adoptowali Larę.
  3. Co prawda nie mam wieści z nowych domów suniek ale przyszłam zameldować, że otrzymałam 120 zł na poczet spłaty ich długu. Czyli zostało jeszcze 800. Bardzo dziękuję za wpłatę.
  4. Ja rozmawiałam z Myszą2 od razu po sterylce, że jak wszystko będzie dobrze to przydałoby się kombinować transport na przyszły weekend. Ale teraz tak sobie myślę, że gdyby trafił się wcześniej jakiś transport to też Lara może jechać. Ona w ogóle nie interesuje sie raną, szwów nie trzeba ściągać bo są wewnętrzne więc jak ktoś ma odrobinę nawet odpowiedzialności i nie każe psu nadmiernie biegać czy skakać to ona mogłaby już jechać.
  5. ULKA12

    Niemcy!

    Szczepienie musi być zawsze po zachipowaniu.
  6. Lara doszła już do siebie po zabiegu tzn nawet patyczka próbowała przynieść ale jej nie pozwalam, musi się na razie oszczędzać. Wiadomo jak tam na wizycie, dajcie znać jak coś będzie wiadomo.
  7. I jeszcze [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images52.fotosik.pl/13/6645e6290c155e8e.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/12/e5eb9bd994179ea5.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images52.fotosik.pl/13/037a476ff651897b.jpg[/IMG][/URL] Na razie tyle :-)
  8. Mam problemy z komputerem dlatego opóźnienie w sprawie zdjęć. Ale są :-) [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images54.fotosik.pl/13/622539181edb165c.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images55.fotosik.pl/12/4d3cac48fc445c7b.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images53.fotosik.pl/12/addb9c62c209e4ec.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/12/1ecc635a8367c114.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images52.fotosik.pl/13/8710b9f516cd3014.jpg[/IMG][/URL]
  9. A co rośnie na pierwszym zdjęciu obok lilii? Takie małe z listkami podobnymi do koperku, tylko ma kwiatuszki? To jednoroczne czy bylina?
  10. To trzymamy mocno zaciśnięte :-)
  11. Lara powinna trafić do ludzi aktywnych, ona uwielbia biegać i aportować. Jest bardzo inteligentna i nadawałaby się do uprawiania jakiegoś psiego sportu. Co do sterylki, ja jestem zdecydowaną przeciwniczką wydawania jakiegokolwiek psa bez niej. Różnie to później w życiu bywa i często nowi opiekunowie wycofują się z tego a kto się będzie potem z nimi dochodził? Szkoda nerwów. Ja postaram się umówić ją na sterylkę jeszcze w tym tygodniu. Jak opiekun jest naprawdę chętny do adopcji to poczeka, a jeśli nie to nie warto sobie taką osobą zawracać głowy. Ale to jest oczywiście moje zdanie, decyzję podejmą osoby odpowiedzialne za los suni.
  12. Sunia już całkiem zadomowiona. Dzisiaj poznała Malawaszkę i nawet dała się pogłaskać. Wariuje z Maksem, na prostej rozwija zawrotne prędkości, Mars nie może za nią nadążyć. Po początkowych wpadkach teraz ładnie zachowuje czystość. Jedyny minus to taki, że nie chce zostawać sama w kojcu i bardzo szczeka.
  13. [quote name='GatoNegro22']Super :multi: A Tamira też jedzie na wakacje?[/QUOTE] Nie, Tamira zostaje w domu z "dziadkami", zresztą oni mieszkają w jednym domu więc dla niej nic się niezmieni.
  14. A wiadomo :-) Wczoraj dostałam smesa. Wszystko dobrze, Tamira sprawuje się bardzo dobrze. Mam obiecane zdjęcia ale opiekunowie Tamiry właśnie wyjeżdżają na wakacje i zdjęcia będą dopieo po ich powrocie.
  15. Taką informację dostałam od nowych opiekunow Szakry: "[COLOR=#000000][FONT=Arial]Witam,[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Arial][SIZE=2]W załączeniu przesyłam kilka zdjęć Szakry.[/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Arial][SIZE=2]Dziś byłyśmy na przeglądzie u veta. Szakra była super grzeczna - pan doktor był nią zachwycony. Obejrzał ją dokładnie, powiedział że jest zdrowa, odrobaczył, zrobił manicure, kilka rad przekazał i pożegnał nas czule :)[/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Arial][SIZE=2]Dziś zauważyłam że psina przyzwyczaiła się bardziej do przebywania w domciu. Pierwsze dwa dni to trzeba ją było wręcz wciągać do środka - ale jak już była w domu to ok.[/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Arial][SIZE=2]Jak wracam z pracy - radość nie ma końca.[/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Arial][SIZE=2]Pięknie chodzi na smyczy.[/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Arial][SIZE=2]Dziś pierwszy raz usłyszałam jak szczeka :) Jakaś Pani przechodziła za ogrodzeniem i tak chyba dla zasady Szakra szczeknęła ze dwa razy. Generalnie jest b.przyjacielska do wszystkich ale do obcych ma rezerwę.[/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Arial][SIZE=2]Co do jedzenia - dajemy jej suchą karmę 2 x dobę. Ale wczoraj np. rano nie chciała jeść, właściwie zjadła tą porcję wieczorem, Mam nadzieję, że to jest związane z aklimatyzacją.[/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Arial][SIZE=2]Jak coś będę miała ciekawego z zachowań Szakry i kolejne zdjęcia to się odezwę znowu.[/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Arial][SIZE=2]Pozdrawiam serdecznie" Zdjęcia, o których mowa wkleję jutro.[/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR]
  16. Niestety w sprawie Lary dzisiaj nikt nie dzwonił. W zachowaniu jest znaczna poprawa. Bierze jedzenie z ręki i przychodzi na wołanie. Ogonek też już w górze, jednak nadal jest nieufna i woli się trzymać z boku ale blisko, widać, że by chciała się zaprzyjaźnić ale jeszcze ma obawy. Ja nie chcę robić nic na siłę pozwalam jej poznawać się w jej tempie. Lara nie jest chuda ona po prostu ma taką drobną figurę, jest taka charcikowata, nóżki cieniutkie, głowa wąska ale z wyglądu dobermania ale zdecydowanie drobniejsza.
  17. To już jak wolicie. Jak będzie lepiej. Ja się dostosuję.
  18. Aniu dobrze liczysz. A transport do nowego domku miała gratis :-),
  19. Był i to były duże i małe psy i nie było żadnych problemów.
  20. Słuchajcie a może by ja tam zostawić jeśli mają miejsce? Szkoda ją narażać na dodatkowy stres.
×
×
  • Create New...