Jump to content
Dogomania

ULKA12

Members
  • Posts

    6902
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ULKA12

  1. Pomysł niezły, tylko czy dotrze do tych co trzeba? Myślę, że jak już strona będzie gotowa to trzeba jej link umieszczać nie tylko na stronach poświęconych psom ale wszystkim innych. Filmu nie obejrzałam...boję się
  2. Nawet nikt go nie zauważył :shake:
  3. Można na to psy szczepić?
  4. Nie wiem co tym ludziom padło na mózgi ale to już kolejny bernardyn przyprowadzony do schroniska:angryy: Przyprowadził go "właściciel":mad: bo za dużo je i nie może sobie z nim poradzić. Pies jest z suką w jednym boksie. Na inne psy raczej nie zwraca uwagi ale to typ dominanta. do ludzi przekochany. Jest olbrzymi, jeszcze większy niż ten, który był ostatnio. Mierzy około 90cm w kłębie. Nie jest wykastrowany i raczej nie będzie. Będą lepsze zdjęcia ale dopiero w poniedziałek więc proszę o cierpliwość. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/176/b927ba21cd461238.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/180/9a04607ae6062051.jpg[/IMG][/URL]
  5. No to przechlapane. właśnie wróciłam ze schroniska gdzie większość psów miała kleszcze. Nawet o tym dzisiaj rozmawiałyśmy bo się zdziwiłam, że już są. Podobno nawet w styczniu można było na nich znaleźć kleszcze. Może ktoś się zna lepiej ale słyszałam, że możliwe jest, że cała populacja kleszczy żyjących na danym terenie jest zarażona tą chorobą. Potwierdzi to ktoś? Dużo zdrowia dla Bajki trzymam za nią kciuki.
  6. Ma allegro. On już ma wątek na dogomani. Ale zobaczcie jaki piękny [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images32.fotosik.pl/167/73a8510f736964b7.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/167/73a8510f736964b7.jpg[/IMG][/URL][/URL]
  7. Zachwyca się nim cały czas. Na początku miałam wrażenie, że jest lekko rozczarowany tym, że do niego podchodzi z nieufnością a do dzieci nie. Wytłumaczyłam mu, że psy po tym schronisku panicznie boją się facetów. Pan powiedział, że w takim razie musi na zaufanie Bena zapracować:lol: i jak widać udało mu się. Mam nadzieję, że nie będzie niespodzianek. jeszcze trochę poczekam i poproszę Viris aby naocznie przekonała się jak jest. Jestem dobrej myśli.:lol: Teraz szukam domu dla owczarka kaukaskiego może ma ktoś jakieś pomysły? On niknie w oczach.
  8. A więc tak. Ben jest stosunkowo młodym psem ma około 4 lat, tragiczny stan jego zębów to prawdopodobnie wynik zaniedbania u poprzedniego właściciela:angryy: Teraz czuje się znakomicie. Zupełnie się zaaklimatyzował, czuje się panem i władcą :lol: oczywiście w pozytywnym sensie. Ben podobno przytył, sierść zrobiła mu się błyszcząca. I wiecie co najbardziej podoba mi się dobry kontakt z nowym właścicielem Bena. Nie unika mnie, najczęściej odzywam się do niego, lub on do mnie na GG. I żeby już zupełnie ciotki zadowolić całuski od Bena i nowe zdjątka. Pozy jakie Ben prezentuje dość monotematyczne ale cóż w głowie już mu się zupełnie poprzewracało:evil_lol: Ale należały mu się za to co przeszedł. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images34.fotosik.pl/167/70853abf2f272084.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/167/70853abf2f272084.jpg[/IMG][/URL][/URL] i jeszcze jedno w podobnym nastroju [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images33.fotosik.pl/168/8003ebc2f9a9bad9.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/168/8003ebc2f9a9bad9.jpg[/IMG][/URL][/URL] Zadowolone? Bo ja bardzo:loveu:
  9. Super informacje. Jeśli ktos potrafi to proszę wstawić Bajke na metamorfozy jest sie czym pochwalic :lol: Ja niestety nie umiem kopiowac zdjec z forum:oops:
  10. A ona jak zwykle piękna:lol:
  11. Ale wy macie szczęście, że możecie razem pracować:lol:
  12. ULKA12

    Metamorfozy

    Jak znajdę stare zdjęcia mojej Milki to też tutaj wstawię:lol:
  13. Wie ktoś co jest z niebieskim forum amstaff-pitbull.cyberdusk?Myślałam, że tam coś robią ale tyle czasu?:cool3:
  14. A ja mieszkam na Jurze w małej miejscowości i powinno być super ale nie jest:shake: Wożę psy około dwa km od domu tam są łąki i lasy. Ale boję się myśliwych. Mam co prawda duży ogród ale to bez porównania moje psy nigdy tak nie biegają po podwórzu jak w wolnym terenie. Moim zdaniem powinno się znieść ten przywilej zabijania przez myśliwych psów ewentualnie jak już muszą to niech je po prostu usypiają a potem ustalają właściciela lub do schroniska. Z tym, że całkowity zakaz puszczania psa wolno w lesie to bezsens.
  15. Moja Milka na świerzbowca leczona jest biomectin lub bismemectin nie bardzo mogę odczytać.
  16. Moja Milka (też schronisko ale nie Krzyczki) ma te same objawy jak Mrówa i jest leczona na świerzba, ale już kolejny miesiąc bo co 2 tygodnie jeżdżę z nią na zastrzyki i efektów jakoś nie widać:shake: Gdyby to był świerzb, to podobno on się raczej nie przenosi na zdrowe, dobrze odżywione psy, ale nie można tego wykluczyć.
  17. A czemu tytuł wątku jeszcze nie zmieniony?
  18. [quote name='wanda szostek']No a domku jak nie było tak nie ma.[/quote] Ludzie nie straszcie:mad: Jak to przeczytałam to aż mną trzepnęło, że Tinka wróciła do anuki a ja coś przegapiłam:cool3:
  19. A jak tam Hienuszka w roli jedynaka, nie tęskni za koleżanką?
  20. Straszne. To co ta kobieta mówi wydaje mi się mocno naciągane. Ktoś z nią rozmawiał twarzą w twarz? Gdzie jest ciało? Dif współczuje nawet nie chcę myśleć co czujesz:-(
  21. I jeszcze te dwa: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images29.fotosik.pl/159/fd699b7f33655ee1.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/159/fd699b7f33655ee1.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images31.fotosik.pl/146/5ec0ba786e0e685f.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/146/5ec0ba786e0e685f.jpg[/IMG][/URL][/URL] To wszystko co mam. :lol: Mam nadzieję, że cioteczki usatysfakcjonowane:lol:
  22. A to fotki benia, które dostalam:lol: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images33.fotosik.pl/146/e7ee6c2108b11a0d.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/146/e7ee6c2108b11a0d.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images26.fotosik.pl/160/2a9e1e2456a6fa6b.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/160/2a9e1e2456a6fa6b.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images25.fotosik.pl/159/f1df31dc14bcc431.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/159/f1df31dc14bcc431.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images29.fotosik.pl/159/3bd30d654c195982.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/159/3bd30d654c195982.jpg[/IMG][/URL][/URL]
×
×
  • Create New...