ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
Tutaj takie pustki:placz: A naszej przylepie szykuje się domek :lol: ale na razie cicho bo jestem przesądna. Ale wszystko jest na najlepszej drodze.
-
I jeszcze te: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images32.fotosik.pl/193/5655ed4789cd5d2e.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/193/5655ed4789cd5d2e.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images26.fotosik.pl/184/147bd5749b6618a5.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/184/147bd5749b6618a5.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images28.fotosik.pl/184/9041179330ede43e.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/184/9041179330ede43e.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images28.fotosik.pl/184/35596a7f7f0bf703.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/184/35596a7f7f0bf703.jpg[/IMG][/URL][/URL] To wszystko. Oczywiście jak na razie. Z panem jesteśmy w stałym kontakcie.:lol:
-
Nowy pan Bena szuka mu towarzyszki życia, oczywiście po sterylizacji. Powinna to być łagodna bernardynka. A tutaj nowe zdjęcia Bena. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images31.fotosik.pl/193/34947b3772a38c1e.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/193/34947b3772a38c1e.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images23.fotosik.pl/183/14f8caf1de0e7172.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/183/14f8caf1de0e7172.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images31.fotosik.pl/193/2dff93debfd2f7c1.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/193/2dff93debfd2f7c1.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images34.fotosik.pl/193/e3bef3c30ca42206.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/193/e3bef3c30ca42206.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images24.fotosik.pl/184/cb83f483011d3d78.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/184/cb83f483011d3d78.jpg[/IMG][/URL][/URL]
-
Mam za to chętnego na sukę bernardynkę. Najlepiej aby była już wysterylizowana bo tam już jest bernardyn, też z adopcji odemnie. ANETTA wie który to był. A i musi być łagodna.
-
Przypominamy się
-
I co tam u pięknisi?
-
Dzięki ANETTA. To musi być wspaniały dom.
-
Wiadomość dla DJ tomix. Jeśli jest Pan zainteresowany adopcją psa, będzie Pan musiał wyrazić zgodę na wizytę przedadopcyjną oraz podpisać umowę adopcyjną. Jeśli wizyta wypadnie pozytywnie zastanowimy się nad sposobem dowiezienia psa do Pańskiego domu. Opłata schroniskowa wynosi 35 zł. Proszę napisać gdzie Pan mieszka i ewentualnie skontaktować się ze mną telefonicznie: 660436321 Pozdrawiam Ulka Taką informację możesz mu przesłać. Dzięki ANETTA:lol:
-
Rudzik Tongo uratowany z Krzyczek bezpieczny w hotelu pod opieką PiSdZ
ULKA12 replied to Nicol's topic in Już w nowym domu
tylko ja bym musiała znaleźć takie dla dorosłych, bo do zwykłego technikum to ja jestem zbyt dojrzała:evil_lol: -
Rudzik Tongo uratowany z Krzyczek bezpieczny w hotelu pod opieką PiSdZ
ULKA12 replied to Nicol's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']no tak....jak był w Krzyczkach to tłumy się interesowały....juz jest bezpieczny...to tłumy krzyczą na wątkach innych potrzebujących piesiów:-([/quote] A potem wszyscy dziwią się, że nie można znaleźć domów tymczasowych:shake: Cóż, nie ma się co oszukiwać, za dużo jest bezpańskich psów. Ja gdybym była weterynarzem to pewnie łapałabym wszystkie suki i je sterylizowała:evil_lol: A tak na marginesie nie ma jakiejś szkoły, (oprócz studiów) która dawałaby takie umiejętności? Kiedyś był zawód felczera nie ma teraz czegoś takiego jak technik weterynaryjny? Ktoś sie spotkał z taka profesją? -
A tutaj tak pusto:shake:
-
Wieczorny spacerek:painting::painting:
-
Tak:mad: Gdy zaczęłam tłumaczyć, że żaden pies się nie nadaje na łańcuch to łaskawie powiedział, że ewentualnie nad kojcem pomyśli. Ale temu panu już dziękujemy:angryy:
-
Pracownicy schroniska mi o niej mówili, więc jak się pojawi to pewnie jej psa wydadzą. No chyba, że ja wcześniej znajdę kogoś sprawdzonego, ale jak na razie odbieram głupie telefony, jeden pan szukał psa na łańcuch:angryy:
-
SZKIELET z Krzyczek -Mrówa pojechała do nowego domu!
ULKA12 replied to pati-c's topic in Już w nowym domu
Mrówa jest świetna i na pewno znajdzie swój dom. -
Niestety. Ta pani mieszka w okolicach Opola. gdyby była bliżej to oczywiście nie byłoby problemu. Po cichu liczę na tą osobę co wozi jedzenie, może dotrzyma słowa. Ale ja jej osobiście nie znam i nie wiem co to za człowiek. ale tak sobie myślę, że skoro przywozi jedzenie to chyba lubi zwierzęta.
-
A on tam czeka...