ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
Przypominamy się!
-
A tak wogóle. To WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W TE śWIęTA. Jeśli ktoś ich nie obchodzi to też wszystkiego najlepszego. Aby ludzie tacy jak my nie mieli co robić. A dogomania zamieniła się w jeden wielki wątek metamorfoz. Tego sobie i innym życzę:lol:
-
Podobno była w schronisku jakaś osoba, której bardzo się spodobał ten bernardyn. Nic więcej o niej nie wiem oprócz tego, że to kobieta i przywoziła do schroniska jakąś żywność. Może pojawi się po świętach.
-
Ciągle szukamy domu. :-( A u nas zima wróciła. :angryy:
-
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
ULKA12 replied to Inez's topic in Już w nowym domu
[quote name='makatka']Zdecydowanie :lol: Jak dojdą do stanu bałwankowatości to też im mozesz zrobić foty, ku ogólnej uciesze :P[/quote] Taaa a potem pociągną Darię do odpowiedzialności za znęcanie się nad zwierzętami:evil_lol: -
Dziękuję:lol:
-
Szkoda, szkoda. Ale pani ciągle szuka bernardyna więc gdyby ktoś jakiegoś miał a byłby on sprawdzony w stosunku do dzieci to dajcie znać. Tylko to musi być naprawdę pewny pies. A za tego naszego ja nie mogę gwarantować.
-
No niestety:shake: Rozmawiałam z byłym posiadaczem (właścicielem nie śmiem go nazwać) psa. On nigdy nie miał kontaktu z dziećmi. To pies starszej pani, która teraz nie jest w stanie go dalej trzymać więc oddała go synowi, ten oddał go do schroniska:mad:. Pies lubi się bawić, więc nawet niechcący mógłby coś zrobić. ze schroniska wiem, że to raczej typ dominujący. Gdyby te dzieci miały tak około 15 lat to mógłby być, ale one są za małe a pies jest za duży aby ryzykować. Szukamy dalej
-
Skoro potrafi wpakować się do łóżka to musi być dobrze. Zastanawiam się tylko jak wy ją tego oduczycie :evil_lol: Kiepsko to widzę.
-
Miałam dzisiaj telefon w sprawie psiaka. Pani dosyć konkretna muszę tylko dowiedzieć się jak on reaguje na dzieci. I mam problem, bo, żadnych wolnych dzieci nie posiadam a wątpię aby mi ktoś swoje pożyczył:evil_lol:
-
Pięęęęęęknie:lol:
-
Szkoda.:shake:
-
A to zdjęcia do allegro. ANETTA możesz go ogłosić?? Oczywiście namiary na mnie Lokalizacja: okolice Częstochowy. Kontakt: 660436321 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images28.fotosik.pl/178/328316d429de64a8.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/178/328316d429de64a8.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images27.fotosik.pl/177/9ba33c2da784fa85.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/177/9ba33c2da784fa85.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images25.fotosik.pl/177/ec1f42fc82661cb8.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/177/ec1f42fc82661cb8.jpg[/IMG][/URL][/URL] Na następne zdjęcia trzeba poczekać do soboty. Chyba, że go ktoś zabierze, ale nie wiem czy to będzie dla niego pozytywne:shake:
-
Robimy. Zaraz wkleję piękne zdjęcia. Niestety pies ma około 5 lat:shake: Ale ten poprzedni benio był dużo starszy a teraz w nowym domu zachowuje się jak szczeniak, jak to napisał jego właściciel "Lata jak motylek", wyobrażacie sobie co tam się dzieje skoro ktoś bernardyna porównuje do motylka???:evil_lol: Jego plusem jest również to, że bardzo krótko przebywa w schronisku.
-
AniuB po raz kolejny uratowałaś Bajce życie:modla::modla::modla: Na razie, nie dziękuję bo jestem przesądna:diabloti:
-
Przypominamy się. Kto chce bernardyna???
-
I co z Bajką polepszyło się jej? Aż boję się pytać:shake:
-
Postaram się jak najszybciej czegoś o nim dowiedzieć więcej. Tak po zębach patrząc to nie jest stary. A jeśli chodzi o łagodność w stosunku do ludzi to po prostu pies ideał.
-
A ja dzisiaj rozmawiałam z panem Bena. Wszystko wspaniale. Jak to pan określił Ben lata jak motylek:lol: Wyobrażacie sobie to:megagrin::megagrin::megagrin:
-
Pies do ludzi bardzo łagodny. Ale jest na pewno starszy niż 1.5roku ile ma dokładnie dowiem się. Dzisiaj od pracowników schroniska trudno było dowiedzieć się czegokolwiek:mad:
-
Ja zawsze namiary daję na siebie. ANETTA na Ciebie zawsze można liczyć.:lol: Z allegro poczekamy do poniedziałku będą wtedy ładniejsze zdjęcia, chyba, że to się da zmienić to można go wstawiać nawet teraz. On ma około 5 lat.
-
Tak. Chociaż dzisiaj znowu chcieli nas z tamtąd pogonić. Musiałyśmy dzwonić do prezesa:diabloti: Powiedzcie skąd u psów zamkniętych w kojcach kleszcze? A są, sama widziałam.
-
Dzięki za link. Czy tam trzeba się logować? Pies jest w okolicach Częstochowy.