[quote name='iwop'][SIZE=4]Figa pojechała! :placz:[/SIZE]
[SIZE=3]Bardzo was przepraszam ale naprawe nie moge pisać...[/SIZE]
[SIZE=3]Magda rzeczywiście jest wspaniała i wy wszystkie ... Wiem, że Figusia będzie miała dom ale ... tak wtulała sie we mnie i tak się bała :-( Nie zapomnę jej pyszczka i oczu w oknie samochodu... Pewnie myśli sobie w tej swojej ślicznej głowce _ co takiego zrobiła i dlaczego ja porzucam...[/SIZE]
[SIZE=3]ja sie do tego nie nadaję...:shake:[/SIZE][/quote]
Znam ten ból:shake: I to poczucie winy. Ale świadomość, że pies ma tam lepiej pomaga. A jak będą jeszcze wiadomości z nowego domku to serce rośnie:lol: Właśnie przez rozstania, bardzo boję się brać psa na tymczas. Iwona trzymaj się to dobry domek, chętny do współpracy na pewno będziesz miała kontakt z Figunią:lol:
Figa sprawuj się dzielnie u nowych Państwa.