ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
Czy mi się wydaje, czy Bajka się dosyć zaokrągliła?:lol: Fajna ta Bajka.:loveu:
-
Oficjalny powód: Jak nas psy pogryzą to będziemy mieć pretensje do schroniska.:crazyeye:
-
Pan pisze do mnie prawie codziennie:lol: Są zdjęcia ale u mnie w domu internet chodzi jak ślimak i nie mogę wstawić zdjęć, muszę ustawić budzik na 2 w nocy to wtedy może trochę przyspieszy:angryy: Ben okazał się wędrowcem i już zdążył zwiać:shake: Naprawdę to nie wina nowych właścicieli zostawili go na ogrodzie aby sobie pobiegał, ten spryciarz podkopał się pod dwoma bramami i nawiał:mad: Na szczęście ucieczka została wykryta bardzo szybko i Ben został złapany i odprowadzony do domu. Reakcja nowych właścicieli po tym incydencie też była pozytywna bo już pod bramami zrobiona jest wylewka z betonu więc Ben jak na razie nie ma szans na piesze wędrówki, chyba, że z właścicielem na smyczy. Ben jest kochany do dzieci, jak je widzi zachowuje się jak szczeniak, skacze, przewraca się na plecy. Ogólnie już przyzwyczaił się do nowego miejsca i chyba mu tam dobrze. Jak się uda to wieczorem wkleję zdjęcia jakie otrzymałam to same zobaczycie. A jeszcze jedno, podobno z niego straszna przylepa:lol: łazi za człowiekiem i dopomina się o swoje prawa tz. głaskanie i zabawę. Wszyscy zadowoleni:lol:
-
Moja wina:oops: Z ogromna radością już zmieniam tytuł:multi::lol:
-
Staruszek Foksiu walczy o życie na SGGW... Foksiu za TM
ULKA12 replied to lovefigaro's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A co z tą jego grzybicą? Wyjaśniło się coś? -
To Kiara pojechała do nowego domu? Powiedzcie coś
-
Naprawdę:crazyeye::lol: A może uchylisz rąbek tajemnicy?:lol:
-
Nie ma zdjęć, nie ma zdjęć:placz: A ja mam zakaz wchodzenia do schroniska z którego została wyrwana Bajka, oczywiście zakaz dotyczy wszystkich wolontariuszy. Jak sobie o tym pomyślę co tam się teraz będzie wyprawiać to mnie ciarki przechodzą.:angryy: Wolę nie myśleć:shake:
-
Ale ją rozpieszczasz:lol:
-
Szukam prawnika! Dzisiaj okazało się, że Kiara była ostatnim psem wyciągniętym ze schroniska przez wolontariuszy. Od dzisiaj nie mamy tam prawa wstępu:angryy: Ktoś się zapyta dlaczego? Odpowiedź jest prosta z miłości do nas, prezes, weterynarz i pracownicy tak nas kochają, że dla naszego dobra nie mogą pozwolić abyśmy tam przychodzili, bo przecież pieski nas mogą pogryźć:mad: To oficjalna wersja. A w ogóle to podobno wolontariatu w schroniskach się nie praktykuje:crazyeye: Czy ktoś ma dostęp do takich przykładowych umów wolontariackich? Jak nas tam nie było schronisko na około 100 psów miesięcznie kupowało 100kg karmy (nie zapomniałam dopisać zera). Teraz jest lepiej ale dalej tragicznie co będzie jak nas stamtąd wyrzucą? Teraz prezes twierdzi, że musi poszukać jakiegoś rozwiązania prawnego abyśmy mogli tam być, ale znając życie to pewnie nie znajdzie:angryy:
-
Miejmy nadzieję,że był to przypadek. a co do trawy to moje psy czasami wyglądają jak cielaczki pasące się na łące:razz: A swoją drogę czemu one zjadają trawę? Ktoś wie?
-
Może ktoś ją zauważy?
-
Bidula, ale ją załatwiłaś:lol:
-
Są już jakieś potencjalne domki?
-
Ale radość:lol: Fajnie jak się wydarzy happy end:lol: A wniosek taki, ze jak chcesz coś mieć zrobione porządnie to zrób to sam:cool3: Kiedy po niego jedziesz? Wstaw zdjęcia:lol:
-
Piękny pies się przypomina:lol: A może ktoś by jej zrobił banerek?
-
Trudno powiedzieć jaka będzie do suk na dłuższą metę teraz chciała się bawić ale jak się oswoi może być różnie. Na niebieskim forum pisała do mnie dziewczyna odesłałam ja do Darii. Odezwała się?
-
Dziewczynki ja bardzo przepraszam ale ostatnio to mam kompletny dom wariatów. Wpadam tylko na chwilkę na dogo i jak nikt ode mnie nic pilnego nie chce to zmykam. Zdjęcia mam jak się wyrobie to wstawię wieczorem.
-
Kiara się przypomina.
-
Kiara jest piękna:loveu: Ona to w końcu pitbullka czy amstaffka?
-
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
ULKA12 replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Przepraszam, że przerywam ten interesujący wątek:evil_lol: Link do wątku Kiary [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=104838[/url] tytuł wątku: Zbieramy na sterylizację.Młoda Kiara szuka domu amstaffka/pitbullka Trzeba podać numer konta, na który można wpłacać pieniądze. To z mojej strony tyle. Znikam, a Wy możecie dalej kontynuować ten frapujący temat:lol: Ulka -
Kiara na szczęście przebywa już w domu tymczasowym, więc jest bezpieczna i na pewno nie zniknie. Szukamy domu stałego. Ale najpierw trzeba sunie wysterylizować bo to łakomy kąsek dla rozmnażaczy.
-
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
ULKA12 replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Ja dojechałam, a dziewczyny? Kiara dała mi dzisiaj popalić i chyba z 10 lat życia mi przybyło. Daria uważaj na nią bo ona bardzo skoczna albo lubi się wspinać. Najlepiej kojec z dachem. Pozdrawiam