ULKA12
Members-
Posts
6902 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ULKA12
-
Do naszego schroniska znowu trafiła dobermanka, a przynajmniej ma dużo dobermaniej krwi w sobie. Nazwałam ją Dasza. Została znaleziona w lesie, to skóra i kości. Ma pozdzierane poduszki łap więc przypuszczam, że ktos ją wywalił z samochodu a ona próbowała go dogonić. Wygląda strasznie ale z charakteru aniołek. Do człowieka zero agresji, nastawia się do głaskania chce być cały czas blisko człowieka. z innymi psami jest trochę gorzej potrafi zaczepić ale nie jest jakos tragicznie. Jest młoda 2-3 lata maksymalnie. Dasza jest w schronisku w którym kiedys był Jantar i Onyx one znalazły domki w Niemczech, cichutko powiem, że mam nadzieję, że i do Daszy uśmiechie się niemieckie słoneczko. W naszych okolicach psy trafiają głównie na łańcuch a jak mają szczęście to do kojca więc tutaj perspektywy są marne. Dasza zostanie zaczipowana, zaszczepiona na wścieklizne i wirusówki oraz odrobaczona a jak dojdzie do siebie zostanie wysterylizowana wszystko na koszt schroniska. Teraz przebywa w osobnym ale nieogrzewanym pomieszczeniu ale jak będzie tak dalej ciepło to trafi na boksy ogólne a w jej stanie to po prostu wyrok. a oto Dasza [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images37.fotosik.pl/66/a6b25fbffe59b16d.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/66/a6b25fbffe59b16d.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images39.fotosik.pl/66/6e2314c565cdf1f1.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/66/6e2314c565cdf1f1.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images50.fotosik.pl/70/80d1696ea8e64b8d.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/70/80d1696ea8e64b8d.jpg[/IMG][/URL][/URL] Gdyby ktos potrzebował to mam więcej zdjęć
-
Ok. Częstochowy. Bezdomny, maleńki psiak !!! Pilnie DT !!!!
ULKA12 replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
Czy tylko ja nie widzę zdjęć tego psa? Sądząc z opisu to w Myszkowie go nie ma, ale chętnie zobaczyłabym zdjęcia. Bo tak to trudno coś powiedzieć.:shake: -
Wrocław szukamy domu dla kudłatego szczeniaka zdjęcia str.4. ma dom
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Fokusa zawiozłam do Tych a stamtąd ma jechać do Wrocławia. Dotrze na miejsce późnym wieczorem. Gdy będę coś wiedziała bliżej na pewno się odezwę. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy pomogli w adopcji:Rose::Rose::Rose::Rose: -
** TYTAN zostaje u Kasi - METAMORFOZA ROKU :)
ULKA12 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
A noce u nas zimne ostatnio:-( -
Wrocław szukamy domu dla kudłatego szczeniaka zdjęcia str.4. ma dom
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
I w tym właśnie problem, pies prawdopodobnie będzie większy. Trzeba szukać konesera. Jutro jak Fokus pojedzie założę mu nowy wątek aby tutaj nie robić zamieszania:lol: I oczywiście jeszcze raz WSZYSTKIM dziękuję za pomoc. bez was to wszystko by się nie udało:lol: -
Jeśli ktoś liczy na pracowników schroniska to się może grubo pomylić. W większości wypadków dla świętego spokoju mówią, że nie ma takiego psa.:shake: Osobiście byłam świadkiem jak w schronisku przyszła pani szukając swojego psa pracownik schronu poinformował ją, że w tym tygodniu nie było żadnego zgłoszenia, chciał pokazywać wpisy i takie tam, kobieta już się poddała ale na szczęście jak wychodziła zapytała się jeszcze jednej osoby traf chciał, że trafiła na wolontariusza i po chwili z budy została wyciągnięta wystraszona suczka tej pani. I myslicie, że pan ze schroniska poczuwał się do winy zwalił wine na innego nieobecnego pracownika, że to pewnie on ją przjmował i nigdzie jej nie pisał. Normalnie paranoja.:mad: Jak nieraz czytam na wątkach, że ktos dzwonił do schroniska w poszukiwaniu swojego psa to pusty śmiech mnie ogarnia.
-
Wrocław szukamy domu dla kudłatego szczeniaka zdjęcia str.4. ma dom
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Fokus będzie mieszkał we Wrocławiu, to ten piesek z pierwszej strony. W schronisku zostanie jeszcze ten kudłaty psiak ze strony 4 on jest młodziutki ma około 3 miesięcy ale prawdopodobnie będzie duży. Pomyślałam, że może we Wrocławiu znalazłby się i dla niego domek, tam pewnie można by było znaleźć fajny domek tutaj u nas prawdopodobnie czeka go łańcuch:shake: -
** TYTAN zostaje u Kasi - METAMORFOZA ROKU :)
ULKA12 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
Tutaj, siedzimy i czytam.:lol: ale chętnie bym zobaczyła nowe fotki Tytanka:lol: -
A już najgorszy jest kot uciekający:evil_lol: bo jak tu go nie pogonić??
-
OK już nic się nie odzywam.:lol: Trzymam tylko kciuki aby wszystko poszło dobrze.
-
PSIAKI JUŻ W NOWYCH DOMACH można przenieść wątek
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Mam wieści z nowego domku Jagódki vel Jessy:loveu: Wszystko układa się wspaniale. Tylko koty nadal obrażone ale Państwo mają nadzieję, że wkrótce pogodzą się z obecnością nowego domownika. Jessy szaleje, juz się tak nie boi gdy jest wyprowadzana na dwór. Podobno strasznie dużo je ale ja myślę, że ona się boi, że przyjdzie taki czas gdy jedzenia nie będzie i trzeba się najeść na zapas, poza tym myślę, że rywalizuje o jedzenie z kotami, przynajmniej jej się tak wydaje. :lol: Ale to na pewno musi minąc trzeba tylko czasu. Państwo u których mieszka malutka to rozumieję i myślę, że wkrótce sytruacja się unormuje. Niestety mam tylko jedno zdjęcie, ale za to jakie:lol: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images35.fotosik.pl/64/894a760f1f872cd9.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/64/894a760f1f872cd9.jpg[/IMG][/URL][/URL] P.S. Ma ktos znajomości u moderatorów. Pani u której jest Jessy chciała się zalogować na dogo ale od tygodnia nie otrzymała potwierdzenia, może pisać pw, czytać ale na wątkach nie może się wypowiadać ktoś wie jak to załatwić??? -
Wrocław szukamy domu dla kudłatego szczeniaka zdjęcia str.4. ma dom
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Nikt z Wrocławia nie przygarnie psiaczka? Monika a może Twoja mam wzięłaby go na DT. Nie ukrywam, że jednak w dużym mieście jest mniejsze prawdopodobieństwo, że mały trafi na łańcuch niż tutaj u nas. -
Jeszcze musi przejść test z kotem a niestety mam złe przeczucia:shake:
-
Wrocław szukamy domu dla kudłatego szczeniaka zdjęcia str.4. ma dom
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Ale ja nie będę jechała z tą panią mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku na miejscu. Tak jak wcześniej mówiłam poprosiłabym Ciebie Poker o podpisane umowy. Chyba, że radzicie jechać mi tam osobiście? Poker podaj mi najlepiej na pw swój numer telefonu i napisz kiedy będe mogła zadzwonic do Ciebie pogadamy, bo tak pisemnie to ja jakoś nie potrafię:oops: -
Akcja "k..."??? aż boję się pomyśleć o co chodzi.:diabloti:
-
** TYTAN zostaje u Kasi - METAMORFOZA ROKU :)
ULKA12 replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
Florida ja wam specjalnie kupiłam tę gazetę tylko nie mam jak jej przekazać -
Więc czekamy na decyzję. Są już wyniki badań Fuksa?
-
Wrocław szukamy domu dla kudłatego szczeniaka zdjęcia str.4. ma dom
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Kosztów nie ma żadnych, Fokus pojedzie z panią z Wrocławia, która wraca do domu tutaj ze Śląska, chyba, że udałoby się zabrać jeszcze tego drugiego szczeniaka wtedy pojadę sama. Tak więc wszystko rozstrzygnie się w ostatniej chwili. -
Wrocław szukamy domu dla kudłatego szczeniaka zdjęcia str.4. ma dom
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Ogłaszaj, masz do tego dobrą rękę:lol: -
Wrocław szukamy domu dla kudłatego szczeniaka zdjęcia str.4. ma dom
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
fOKUS w niedzielę będzie zawieziony do Wrocławia. mamy dziewczynę, która go zabierze. Wizyta wypadła dobrze, więc nie ma przeciwskazań, prosiłabym tylko Poker aby dopilnowała całej sprawy tzn podpisała umowę i za jakiś czas sprawdziła jak mu się żyje. Czy nie znacie jeszcze kogoś z Wrocławia szukającego szczeniaka? Bo jest jeszcze taki. Kudłaty, ma około 3 miesięcy błąkał się tydzień po okolicy i wreszcie trafił do schroniska. Będzie chyba dużym psem. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images44.fotosik.pl/67/0beb8505660aadff.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/67/0beb8505660aadff.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images41.fotosik.pl/63/2b689ed74e9127c1.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/63/2b689ed74e9127c1.jpg[/IMG][/URL][/URL] -
Wrocław szukamy domu dla kudłatego szczeniaka zdjęcia str.4. ma dom
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Poker wypytaj, obejrzyj i prześwietl tak aby nie było żadnych wątpliwości:lol: -
Wrocław szukamy domu dla kudłatego szczeniaka zdjęcia str.4. ma dom
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Monika podaj mi na pw adres twojej mamy zapytam tej dziewczyny czy to jej po drodze -
Wrocław szukamy domu dla kudłatego szczeniaka zdjęcia str.4. ma dom
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Mamy kogoś do transportu ale dopiero na niedziele. Jest jeszcze jeden problem osoba, która ma go wieźć jedzie do centrum Wrocławia i ktoś musiałby przejąc malucha i dowieźć na miejsce do DS -
Wrocław szukamy domu dla kudłatego szczeniaka zdjęcia str.4. ma dom
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Tytuł zmieniłam rano ale coś chyba się pomieszało bo nie widzę efektu. wizyta ustalona na jutro, Pozostaje szukać transportu. Koszt paliwa do Wrocławia to powiedzmy 100zł. to jest około 500 km w dwie strony -
Wrocław szukamy domu dla kudłatego szczeniaka zdjęcia str.4. ma dom
ULKA12 replied to ULKA12's topic in Już w nowym domu
Poker już "zamówiona" na wizytę przedadopcyjna teraz szukamy transportu lub sponsora na transport:diabloti: