-
Posts
10821 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gops
-
[URL="http://img29.imageshack.us/i/dsc09875w.jpg/"][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/9374/dsc09875w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img35.imageshack.us/i/dsc09890ff.jpg/"][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/4870/dsc09890ff.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img585.imageshack.us/i/dsc09888.jpg/"][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/6394/dsc09888.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img705.imageshack.us/i/dsc09882e.jpg/"][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/6532/dsc09882e.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img845.imageshack.us/i/dsc09885.jpg/"][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/2895/dsc09885.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] starczy :)
-
sezon wodny rozpoczety :p myslalam ze bd jakies problemy i czeka mnie zabawa w debila jak rok temu ale suka odrazu wlazla do wody za pilka , plywala super i nie miala problemow zadnych niestety nie mialam za bardzo jak porobic dobrych fotek bo bylam sama, pilka mi tonela (ma ze 100 dziur ) musze kupic nowa a nigdzie dostac takiej nie moge i patrzalam czy mi zaden pies z boku nie pryzbiega wiec tylko kilka ;) [URL=http://img862.imageshack.us/i/dsc09874.jpg/][IMG]http://img862.imageshack.us/img862/8532/dsc09874.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/9200/dsc09880y.jpg[/IMG] [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/1739/dsc09891z.jpg[/IMG] [IMG]http://img862.imageshack.us/img862/6895/dsc09893p.jpg[/IMG] :lol: [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/7732/dsc09898s.jpg[/IMG]
-
jak ogolisz Zu amszynka to bd klon mojej Miski w wersji mini :lol:
-
obrozka 3cm , niestety nie zdazylam zrobic zdjecia suchej bo suka odrazu wladowala sie do wody , sucha jest jasniejsza , druga obrozke dam kiedy indziej ;) [URL=http://img203.imageshack.us/i/dsc09898s.jpg/][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/7732/dsc09898s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img862.imageshack.us/i/dsc09893p.jpg/][IMG]http://img862.imageshack.us/img862/6895/dsc09893p.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img828.imageshack.us/i/dsc09891z.jpg/][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/1739/dsc09891z.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img17.imageshack.us/i/dsc09880y.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/9200/dsc09880y.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
pol zdjecia sie nie liczy ! dawaj wiecej i cale :)
-
moj pudel ma padaczke i w tamtym sezonie nosil obroze kiltixa , ataki nie nasilily sie wiec chyba jest ok :)
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
gops replied to Amber's topic in Foto Blogi
ja jamnika nie mialam ale ciocia miala kilkanascie lat , i wlasnie jego najwieksza pasja bylo kopanie i przynoszenie zdechlych szczurow/myszy ktore wykopal pod nogi gosciom ;) kilka razy mi przyniosl taka nispodzianke , niestety nie mial okazji poznac mojej suki bo odszedl zanim ona do mnie trafila ale byl charakterny wiec by pewnie sie nie dogadali ;) u nas krzaczki/drzewka to mojego ojca hobby i zadnemu krzaczkowi nie moze sie nic stac co przy najczesciej od 2 do 6 psow na dzialce jest ciezkie :evil_lol: wrecz niemozliwe , no ale sie juz chyba przyzywczail , ale kopac nadal nie pozwala :lol: Jari ma piekna sylwetke , na kazdym zdjeciu wyglada tak powaznie , dostojnie ;) -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
gops replied to Amber's topic in Foto Blogi
widze ze ktos bardzo kocha pieski skoro pozwala im kopac we wlasnym ogrodku :lol::diabloti: u mnie psy maja zakaz kopania na dzialce ( po tym jak suka podkopala 9 letnia sosne kalifornijska i sosna prawie sie wywalila), ojciec mial taki sposob ze jak tylko ktorys sie odwazyl zostal spryskany woda z weza :evil_lol: szybko sie nauczyly ze na dzialce sie nie kopie, a poza nia mozna :lol: zdjecia swietne ! fajnie ze wszystkie 3 sie tak fajnie dogaduja ;) -
ja znam wlasnego psa najlepiej i wole zeby nic mi nagle nie podlatywalo szczegolnie wieksze , bo male to moja dominuje a duze czyt wieksze niz ona (17kg) to atakuje z agresja , a ile razy podlatywal do mnie radosnie amstaf, labrador czy inny wielki pies/suka a wlasciele krzyczac z daleka " nic nie zrobi /to pies-suka/ to szczeniak / on nie gryzie " nie raczyl nawet odwolac psa , i kazda taka akcja "psuje" mi psa jeszcze bardziej , a jak taki labek zostanie kilka razy pokasany przez moja suke to zapewne na jego psychice za dobrze to tez sie nie odbije , ludzie poprostu nie mysla :roll: nie wszyscy aczkolwiek od dawna nie spotkalam normalnego psiarza ktory by zlapal na nasz widok swojego psa albo odszedl na bok abym mogla przejsc . musze sie chyba wyprowadzic do innego miasta , albo to my mamy takiego pecha
-
u nas od zawsze byly problemy z suka i wetem , miala 7 miesiecy jak pierwszy raz odwiedzila weta bylo to 1,5tygodnia po tym jak ja zabralismy z "meliny " odrazu byl zrobiony przeglad i umowiona sterylka na za tydzien , po tygodniu przy sterylce najpierw nie chciala usnac po narkozie , wet musial zwiekszasc dawke 2 razy , mysle ze to bylo za wczesnie ,jeszcze nam nie ufala a my ja juz na sterylke przywiezlismy pozniej kazda wizyta u tego weta na zastrzyki przeciwbolowe czy pozniej na zdjecie szwow i szczepienie na wscieklizne/chorobowe zaczynala i konczyla sie tak samo , suka najpierw nie chciala wejsc do gabinetu musialam ja wnosci na rekach wyrywajaca sie , i bardzo agresywna do tego weta , jak tylko mijalam to miejsce nawet przypadkiem suka zapierala sie i nie chciala isc tamta droga , wydaje mi sie ze kojazyla to miejsce ze steryzlizacja wiec przy nastepnym szczepieniu postanowilam zmienic weta , od tamtej pory chodze na drugi koniec miasta gdzie nic nie dojezdza piechota z suka i jest calkowicie inaczej , w poczekalni rzuca sie na wszystkie psy i ich wlascieli ,czego nigdy nie robi normaanie , a u weta nagle sie zmienia, pozwala sobie zrobic wszystko , nie ma zadnej paniki , stoi jak u siebie czasami zamerda ogonem , nie ma problemu z wyczyszczniem gruczolow, obcieciem pazurow ani szczepieniem . oprocz tego ze mam bardzo daleko i wet nie jest najtanszy to ciesze sie ze zmienilam weta bo tam to byla meczarnia dla mnie i suki . co do mojego psa pudelek (5,5 kg), on to jest panikarz , obojetnie po co bysmy nie szli do wtea zawsze odrazu piszczy , wet go nie zdazy dotknac a on juz sie drze jakby go ze skory obdzierali , niestety jest bardzo chorowity od zawsze wiec weta odwiedza czesto , na spokojnie nie da sobie zrobic nic, wszystko jest na sile, i obciecie pazurow i jakiekolwiek badani czy szczepienia , nie wazne ze to nie boli ze to tylko sprawdzanie uszu czy zebow on zarobi takiego halasu jakby nie wiadomo co sie dzialo , wstyd . gdy byl po wypadku nie dal sobie zrobic rtg ani usg , w 3 osoby trzymalismy malego panikarza zeby cokolwiek wyszlo . a miny ludzi obserwujacych to z poczeklalni bezcenne a pojedynczych komentarzy u weta to moglabym napisac 5 stron :lol:
-
pamietacie jak byla moda na pudle? u mnie teraz grasuje jakies 15 pudli w okolicy i z 10 z nich nie lubia mojej suki nasz wczorajszy spacer byl wrecz smieszny wychodze z bloku na trawniku biegaja 2 pudle , biegna na nas z jazgotem , jak moja suka probuje mi urwac reke (tez ich nie lubi ) to one robia uniki i znowu podlatuja i to z 2 stron , pudelki maja moze po 5kg to sa te najmiejsze , nie chcialam ich kopac ani rzucac dlawikiem w obawie ze niechcaco je polamie wiec jakos zaciagnelam moja suke spowrotem do klatki i czekam az wlasciel je zlapie , zlapal wiec wychodze i kieruje sie w strone parku ale 20m dalej widze dziewczynke na oko 7 letnia z srednim pudelkiem na smyczy ktory czai sie juz na moja suke , probowalam szybko przejsc ale pudelek zaczal szczekac i wariowac tak ze dziewczynka nie mogla go utrzymac i puscila smycz :roll: wiec moja suka znowu mnie szarpie chce zlapac pudelka , pudelek robi uniki i szczeka , unik szczeka i tak z 2 min zanim dziewczynka zdazyla go zlapac , no nic pomyslalam ze juz wyczerpany limit pudelkow na dzis ale sie mylilam ;) 100m dalej musialam minac nastepne 2 pudelki na waskim chodniku , tym razem pudelki byly na smyczy i szczekaly na moja suke ze strachu bo cofaly sie , widzialam ze kobieta nie ma zbytnio gdzie sie wycofac wiec to ja musialam wejsc na trawnik dobre 10m w glab (bloto) zeby mogli przejsc , moja suka chyba czula ze one sie boja i nawet nie warknela albo byla zmeczona juz wczesniejszym szarpaniem sie na smyczy , zeby bylo jescze smieszniej w parku podlecial do nas jesze jeden pudelek :evil_lol: tym razem mlodziak ktory chcial sie bawic ale moja tego dnia juz nie byla w humorze wiec na niego nawarczala a wlascielka pudelka krzyczala na mnie ze jestem gowniara ktora nie potrafi wychowac psa :cool3: mialam dosc tego calego spaceru i na cale szczescie w drodze powrotnej nie spotkalismy zadnego pudla , ja tylko wspolczuje mojej suce bo na nia w domu czekal jeszcze jej wlasny kompan pudel (ze wzgledu na wiek nie chodzi juz z nami do parku) :evil_lol: ktory na cale szczescie nigdy nie chcial jej zjesc ;)
-
[quote name='.hania.']mam problem z wyczyszczeniem zapachu używanego wcześniej przez innego psa legowiska. Dostałam od rodziców piękne, prawie nowe wiklinowe legowisko, które należało sześć miesięcy do ich starego psa. Biedak niedawno odszedł, miał 18 lat. Kosz dokładnie umyłam w detergentach, wysuszyłam, a mój pies i tak nie chce w nim leżeć. Co zrobić ?, szkoda mi wyrzucić wogóle nie zniszczonego kosza, które nota bene nie było tanie.[/QUOTE] moze nie chodzi o zapach ? moze psu poprostu nie odpowiada wiklinowe legowisko , jakie mial do tej pory ? moze wsadz do tego legowiska jakis jego kocyk jesli ma, albo swoja bluzke uzywana .
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
gops replied to Amber's topic in Foto Blogi
piekne wiosenne fotki ! seniorka widac tez zadowolona z pogody ;) mozesz mi powiedziec jaka jest roznica w uzytkowaniu grubego lancucha "krowiego " a tego normlanego dlawika ? zastanwiam sie nad kupnem ale on pewnie tylko jako ozdoba bo nie wydaje sie dobry jako dlawik -
fajne szelki , dobry pomysl z ta raczka :) Zu widze zainteresowana koziolkiem , moja by nawet nie spojzala zapewne :lol:
-
sezon wodny rozpoczety widze :lol: swietne zdjecia! zazdroszcze wam takich terenow
-
sliczne zdjecia!! Azut jaka radosna :) widac ze pogoda dopisala
-
mi sie bardzo podobaja dublindogi kiedys moze sie szarpne i kupie :) bo faktycznie w wodzie to wszystko nam rdzewieje a jak susze po 10 razy dziennie to blaknie . to sie wydaje fajna alternatywa
-
nr 2 najladniejszy!
-
[quote name='Naklejka']zaba, 2,5cm muscat jest niewidoczny: [url]http://img3.imageshack.us/img3/282/fota095.jpg[/url] Szelki chcę na dłużej, za niedługo będzie łysy, ale na zimę będzie miał 2 razy więcej włosa niż teraz:cool3: Myślałam nad 4cm, tak jak obroża. Tylko nie wiem jakie i nie wiem jak dobrze obmierzyć psa...[/QUOTE] mierzysz "barki " psa, czyli nisko pod szyja , popatrz jak psy maja zalozone szelki i w tym miejscu zmierz . a klata to kawalek za tylnimi lapami , wydaje mi sie ze 4cm bd odpowiednie na szerokosc
-
[quote name='Migori']Miśka ma przecież taki mega wygodny kagańczyk, chyba w nim wygodniej niż w kantarku. Tak sądzę... Poza tym w kagańcu kupy nie zje ;)[/QUOTE] miska ma 4 kagance ;) moja kolejna mania zaraz po obrozach nosi codziennie ale do parku wole nie zakladac , nie caly rok temu w parku mialam nieprzyjemna sytuacje ze sucz byla w kaganiec , podbiegl ast w kaganie metalowym i chcialy sie pozagryzac wzajemnie , oczywiscie miska polowe miejsza byla, glowe przy nim to miala jak pinczerek ;) i ten pies ostro ja obil wtedy (miala obite mocno zebra i glowe , bylam u weta nawet bo sie balam ze jej cos polamal :roll: ), ona sie niby bronila ale byla zwyczajnie za slaba zeby zrobic cos tak silnemu i duzemu psu , naprawde plulam sobie wtedy w brode ze po co ja baralam kaganiec , moglam wziac kantar i ona chociaz mogla by sie bronic lepiej ,wiem ze akurat przy tym psie to by tez nic nie dalo ale jakby podlecial pies jej wielkosci to moze by cos jej dalo druga sytuacja ide po parku Mis w kagancu z naprzeciwka idzie zaczajony zjezony z warkotem sznaucer sredni pies , wlasciciela ni widu ni slychu , ja juz lekka panika wiem ze zaraz nastapi atak , wiem ze miska jest miejsza i moze sie to zle skonczyc , zdjelam kaganiec , puscilam smycz na ziemie i czekalam co sie wydarzy (bylam sama ) , moja usiadla jak jej kazalam i czekala az pies podejdzie , nie mialam gdzie uciec , sznaucer podlecial i pach Miskowa lapa, Miskowa mu pokazala ze sobie nie zyczy i sie na nia rzucil , w tym przypadku to sznaucer byl jakas cipa albo mial slaby refleks bo Miska go przewrocila lapami , stanela nad nim i gryzla po szyi , ale nie jak ttb ze zlapala i trzymala szarpiac , ona wtedy pierwszy raz widzialam ma inna technike gryzienia , lapala go za szyje mocno szarpala i puszczala, i takich atakow na jego szyje zrobila moze z 30 zanim ja zdazylam znalezc grubego kija i przypieprzyc jej w plery :roll: tak..uderzylam wlasnego psa. nie mialam wyboru ona by go chyba zagryzla , pies mial krew na szyi , Miska na mordzie , nagle podbiega jakis facet lapie sznuacera oglada go , krew na ziemi ehh to bylo straszne , to byl wlasciciel , ale okazal sie bardzo fajnym facetem , odrazu powiedzialam mu co sie stalo i ze moge zaplacic polowe rachunku za weta bo to nie tylko nasza wina , a on powiedzial ze zna swojego psa, ale mu uciekl i go wlasnie szukal ,i ze mu sie nalezalo :roll: i nie chce odemnie zadnych pieniedzy . z parku do domu mam dosc daleko , nie mialam nawet zadnej chusteczki zeby wytrzec Misi morde , wytarlam rekawem ale tez nie dokonca sie dalo wiec szlam jak jakis ..z rekawem we krwi mis morda we krwi jeszcze , juz sobie wyobrazam co mysleli ludzie ;) na wspomnienia mnie wzielo ;)
-
[quote name='NightQueen']no ba :diabloti::evil_lol: wszystko zależy ode mnie :diabloti: ja jestem naczelnym dowódcą do spraw zwierząt :evil_lol: także to co ja wybiorę to będzie, oczywiście nie mogę patrzeć pod siebie tylko na to co ona może zaoferować i czego oczekuje. Najprawdopodobniej będzie sznaucer olbrzym :loveu::cool3:[/QUOTE] ooo myslalam ze napiszesz o jakims yorku czy cus haha super! piekne psy , moze Moli go polubi :)
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
gops replied to Amber's topic in Foto Blogi
a ja kiedys czytalam o jedynym na swiecie dobermanie albinosie urodzonym w hodowli dobrej ale podobno dosc krotko zyl bo byl bardzo chory , jakis artykul byl z 2 lata temu o tym ;) dobermany maja piekna sylwetke, zawsze mnie to zachwyca w tej rasie . sama raczej nie zdecydowalabym sie na psa tej rasy ze wzgledu na to ze czego innego oczekuje od psa ale wyglad to dla mnie ideal :loveu: -
swietne zdjecia! pieknego westa :diabloti::eviltong::loveu: a jaka rase bd miala siostra?
-
[quote name='Amber']No właśnie tak już nie chciałam pisać, ale widać, nawet, że jedno ucho ma kopiowane :evil_lol: A nasze staruszki o ile nic ich nie boli, niech żyją jak najdłużej :multi: Jest coś rozczulającego w starym psie, który zna cię na wylot i z którym tyle lat się przeżyło :)[/QUOTE] :evil_lol: tak ucho ma kopiowane :evil_lol: na drugie kasy juz zabraklo :lol: tak , on zna nas na wylot a my go , zawsze wie sie co pies zrobi w danej sytuacji ;) [quote name='vege*']na wątku obróżkowym napisałaś, że chcesz kantar dla Miśki, po co wam kantar, skoro M chyba ładnie chodzi na smyczy? :-)[/QUOTE] ja mam juz jeden kantar ale kupowany dawno temu ,suce glowa urosla i sie ledwo dopina i ma ciasno za uszami wiec musze kupic wiekszy , nie chodzi o uczenie nie ciagniecia bo to jest ok, Miska ma tylko szarpneicia nagle ale z tym daje rade , chodzi o niektore sytuacje typu wypad do parku czasami pies musi miec cos na pysku a nie chce jej kagancowac w niektorych sytuacjach bo sie boje ze nie bd mogla sie obronic :roll: no i czesto jest tak ze jestemy same w parku w kolo zadnych psow wiec po co mam ja kagancowac a jednak na ryjku musi cos miec jakby sm przejezdzalo
-
[quote name='vege*']gops a nie możesz kupić takiego samego ale większego w obwodzie? :-) [url]http://allegro.pl/kantarek-kantar-halti-obroza-uzdowa-dla-psa-i1522192409.html[/url] [url]http://allegro.pl/ozdobny-kantarek-halti-obroza-uzdowa-dla-psa-i1522192287.html[/url][/QUOTE] moge ale nie chce juz tego z polarkiem, zamowie chyba u Marty za jakis czas