-
Posts
10821 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gops
-
[quote name='monika15']To może kantarek z Karlie? ja mam taki na laba już od wakacji i jak na razie jest ok :)[/QUOTE] [quote name='Migori']Gops, kup oryginał GL, znając możliwości Twojego psa, to nie ryzykowałabym z byle czym.[/QUOTE] ja mam teraz taki za 18zl z allegro kupilam prawie 2 lata temu a suce leb urosl i sie z tylu ledwo dopina , pomysle o GL ale on to juz wogole ma cene ..no nic zobaczymy
-
[quote name='Voute']gops - kantar Ami Play jest do niczego. Miałam dla spaniela, wytrzymał 2 miesiące i był 2 razy szyty. Nigdy więcej nic tej firmy nie kupię.[/QUOTE] dzieki! prawie kupilam , to juz napewno nie wezme ehhh
-
dzieki , bo zastanwiam sie czy zaryzykowac i kupic . ale chyba z tej firmy wezme
-
ma ktos kantarek firmy ami play ? jak z wytrzymaloscia i rozmiarowo ? moze ma ktos rozmiar spaniel ? wiem ze obroze sa slabe bardzo tej firmy ale jak z kantarkami ?
-
[quote name='Migori']U nas dziś tak duszno i wilgotno. Ciężko sie spaceruje...[/QUOTE] tak bardzo duszno jest , pewnie w nocy bd padac . [quote name='Amber']Czy Misia ma jakiegoś TTB w rodowodzie czy tylko mi się zdaje? ;) A Basterek super, ma obróżkę jak prawdziwy weteran :). Moja 12 letnia jamniczka też w zimę tylko by spała i spała, a teraz się ożywiła i buszowała w krzaczorach jak nowo narodzona (przy okazji się wytarzała w czymś, a potem to coś próbowała pożreć ;) )[/QUOTE] Mis oczywiscie ze ma jakiegos ttb w rodowodzie , wydaje mi sie ze to byl praprapraprapraprapra dziadek :evil_lol: ja jej codziennie powtarzam " nie jestes pit bullem uspokoj sie " ale ona mi nie wierzy :diabloti::roll: Baster bardzo odzyl , dzis tez chcial z nami isc ale nie moglam go wziac bo bym nie dala rady upilnowac czy nie podlazi do Miski a ona nie lubi w czasie treningu jak ktos do niej podchodzi ;) nasz staruszek od kilku lat sie nie wytarzal ale niestety rozne smaczne rzeczy na dworze lubi zjadac :roll: jamniki to sa dlugowieczne :diabloti: jamnik cioci zyl 17lat i w ostanie swoje wakacje nadal kopal wielkie doly przy stawie , byl w tym mistrzem ;)
-
dzisiaj mamy piekna pogode , cieplo i slonecznie , mam nadzieje ze tak zostanie :lol: [URL=http://img232.imageshack.us/i/dsc09834h.jpg/][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/7509/dsc09834h.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img692.imageshack.us/i/dsc09841k.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/8838/dsc09841k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img828.imageshack.us/i/dsc09844.jpg/][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/8505/dsc09844.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img835.imageshack.us/i/dsc09845b.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/6168/dsc09845b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img109.imageshack.us/i/dsc09862k.jpg/][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/534/dsc09862k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] czeka nas zmiana godziny treningu bo juz jest za goraco , lancuch na ktorym jest przywizana opona byl tak nagrzany od slonca i tarcia ze jak go sciagalam musialam puscic i poczekac bo mnie parzyl , Miska wyjatkowo zmeczona przez ta pogode , nie zdazylam jej zapiac do opony a ona juz dyszala :lol:
-
a ja ugniatam maxymalnie wszystko palcem , pasztetem zaklejam zeby jak najciezej wychodzilo i pies dluzej mial :) i tak max u mojej suki to 5min , zamrozony to max 10min
-
rozginac mozna do woli nic nie zepsujesz:) potem mozna to spowrotem zgiac jakby co , ja tez musialam bardzo mocno rozgiac bo suce policzki nie wchodzily w kagan
-
ROGZ paint paw Lka zacisk 34-55cm ,pitman 4cm czarna klasyczna 34-44cm , tanio -jakby co to pw :)
-
[quote name='MakeBelieve']Moge Was pomeczyc? ;d Jaki rooogz do Daisy? Bo chce kupic 2 kpl. Mam fiolet odblask aktualnie, ale pozbywam się go i może będe miała pink heartsa zacisk. Myślę o komplecie pomarańcz odblask, czerwonej smyczy odblask i chciałabym miękkie i lekkie róż, ale pink hearts będize z różem i nie wiem..[/QUOTE] a aktivdoga juz kupilas? niedawno pytalas o niego, skad TY masz tyle kasy:evil_lol:
-
ja rowniez nie zaryzykowalabym spaceru w szpilkach i moja suka na smyczy :lol: juz sobie to wyobrazam.. ja z psem na dlugi spacer chodze ubrana inaczej (dres albo bojowki i luzna bluza), bo wiem jak to sie konczy gdy ubiore sie normalnie ;) wystarczy 15min zeby cale spodnie miec w blocie bo pies skacze na mnie z rozbiegu w przyplywie radosci , tak samo psa ubieram inaczej na dlugi spacer po parku niz w miasto (w miasto obowiazkowo kagan,kolce i krotka smycz) z chamskich sytuacji ubieglego tygodnia napisze tylko jedna bo bym musiala z 5 postow zajac :roll: wracam z suka z rynku z zakupow , juz pod samym blokiem rozejzalam sie i chcialam ja puscic zeby sie zalatwila bo nie widzialam nigdzie zadnego psa ale mialam jakies zle przeczuce od rana i jednak nie zrobilam tego , chodzac po trawniku pod blokiem i pozwalalam suce wachac nagle widze jak drzwi z klatki naprzeciwko otwieraja sie, wybiega na oko 30kg pudlica krolewska biala i leci prosto na nas z zebami na wierzchu ! znam ja to nasza sasiadka , nie lubia sie z moja suka, i zawsze ja puszczaja bez smyczy chociaz nie raz im zwracalam uwage , pudlica dobiegla , moja sie odrazu odwrocila i zaczely sie kotlowac , bylam sama , wlasciciel sobie spokojnie wrocil do domu nie czekal nawet na psa w klatce.. po jakis 20sec pudlica zaskowyczala i uciekla za blok , obejzalam moja procz powyrywanej siersci i malej ranki byla cala , ale na szyi zobaczylam krew , krew pudlicy, moja byla w kolczatce akurat bo wrocilysmy prosto z miasta wiec napewno pudlica pokaleczyla sobie morde o kolce , i moze dzieki temu moja suka nie ma wiekszych obrazen , a zeby bylo jeszcze lepiej wrocilam do domu a pod wieczor wyszlam z suka na dluzszy spacer na pola , pod blokiem jak wyszlam z klatki zaczepil mnie wlasciel pudlicy ze on wszystko widzial przez okno i ja mu bd peniadze oddawac za weterynarza bo jego suka ma rany na pysku i szyi ( na szyi pewnie moja ja zlapala) oczywiscie wysmialam go i powiedzialam ze nastepnym razem to ja nagram jak jego pies bez smyczy i nawet obrozy biga po osiedlu i dostanie mandat, troche sie poklocilismy i poszlam , jak wracalam pod blokiem widze tego samego faceta z pudlica znowu bez smyczy ! na szczescie facet ma refleks i zdazyl psa zlapac za skore ;) przez ponad 2 lata od kiedy mam sucz spotkalam ich moze z 5 razy w zyciu bo zawsze zanim wyjde z domu wygladam przez okno czy nic bez smyczy nie biega po osiedlu co moze podbiec , i wszystkie 5 razy ta suka podbiegla do nas w celu zagryzienia mojej ( dobrze ze to duzy pudel a nie jakis ttb bo pewnie mialabym juz po psie) ;)
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
gops replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
[quote name='sabusia']przepraszam za off ale czym sie rózni ONEK od DONKA?[/QUOTE] don jest dlugowlosy :) -
super wyglada taksowa na boksiu :)
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
gops replied to Amber's topic in Foto Blogi
i my bedziemy zagladac :) piekne psy ! zarowno jamniczki jak i dobek mam nadzieje ze bedzie tu duuzo zdjec ! -
[quote name='Pinesk@']A no gops, beagl uciekł ;) I jeszcze pańcia go nie szuka.[/QUOTE] musial byc naprawde super wychowany i kochany skoro nawet go nie szukaja ehh
-
[quote name='Cezar :D']mialam beagle i przez poltora roku chwalili mnie za jego wychowanie wiec wezcie skonczcie bo sie k***a nie znacie[/QUOTE] mialas? i co sie z nim stalo ? uciekl? :evil_lol::diabloti: ( nie moglam sie powstrzymac ;))
-
swietnie sie Dufflowy bawi z dobkiem ! 2 dorosle samce jak ja Ci zazdroszcze tak bezproblemowego psa ;) co do kopiowania to mi sie bardzo podoba Twoj dobek Amber sama bym ciela ta rase , ale np boksery wole z ogonami , w przyszlosci planuje ast/apt i rowniez wole je kopiowane
-
3tyg temu pojechalam z psami i kolezanka do Stegny nad morze , przylecial do nas beagl szedl z nami dobry 1km przed wlascielami i ani razu sie do nich nie odwrocil , gdybysmy sie nie zatrzymali i nie poczekali na tych ludzi beagl by poszedl do samochodu z nami , a byl to dorosly pies. zero zainteresowania wlascielami fajne pieski ale nie dla kazdego :)
-
[quote name='NightQueen']o wybacz mój błąd, miałam na myśli 120 cm, nie 150 noo to jest właśnie największy minus hiltonów :razz: krótkie to takie że psa się nie da wyprowadzać. kup druga smycz i będzie 240 :diabloti::evil_lol:[/QUOTE] ja najbardziej lubie smycze 100cm :) wiec co kto woli
-
[quote name='*Monia*']Nie marudź :eviltong:. Widziałam że interesujesz się 2,5 cm, zmiana jakaś? :eviltong: Miałam nic nie kupować, a jednak kupiłam - 2 obroże i szelki :roll: :shake:[/QUOTE] czemu zmiana, ja lubie od 2,5cm wzwyz do 4cm , sporo mam 2,5cm :eviltong: jakie szelki ?
-
[quote name='vege*']trzeba było streszczać doopsko :diabloti: ja też kupiłam, tylko jedną obroże u TAKS na bazarku i kupie jeszcze łańcuszek 45 cm i koniec z tym wszystkim (na jakiś czas) :evil_lol: a ten krowi łańcuch nie będzie wyglądał zbyt topornie na Misi?[/QUOTE] pff :eviltong: nie wiem czy nie bd za masywny , ja lubie masywne rzeczy na niej :evil_lol: mi sie bd podobac :lol:
-
ale mi tu bazarek u Taks wykupilyscie no ! dla mnie nic nie zostalo ladnego pff :mad: ja jeszcze planuje krowi lancuch i dosyc przynajmiej na jakis czas ;)
-
[quote name='Kasi i Lena']No za długi :) Chociaż jak obroża jest na psie to bym powiedziała ze 20mm to długość a np. 35-50 to szerokość :)[/QUOTE] na odwrot :) szerokosc to 2cm a dl. to wlasnie 35-50 :)
-
[quote name='Kasi i Lena']Mi chodzi o obwód obroży , w 20 mm jest on za szeroki.[/QUOTE] czyli jest za dlugi a nie za szeroki :)
-
nie przesadzajcie staffiki nie sa takie malenkie :) sa niskie ale nadrabiaja szerokoscia :lol: zdjecia swietne! Wy to macie te tereny ehhh