Jump to content
Dogomania

gops

Members
  • Posts

    10821
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gops

  1. fajnie ze Rasta dogaduje sie z taka grupka psow :) i te morze ehh ...
  2. [quote name='catie']Tylko po co adresówka ;p (chyba, że to nie adresówka, tylko napis :przygarnij mnie ? ;)[/QUOTE] moje niedopatrzenie :evil_lol: [quote name='Onomato-Peja']Aż przez Ciebie mam ochotę się przejść do lasu... I chyba tak zrobię : ) A jak ze stawami Miśki? Hm? ;)[/QUOTE] to jest akurat park :lol: ze stawami ok , tak naprawde to nawet nie wiem czy to byl problem ze stawami czy z miesniami bo nie dalo sie tego sprawdzic , od kiedy oponujemy nie zauwazam tego trzesienia sie lap wiec chyba sie zmiejszylo , ale kupilam arthrovet na wszelki wypadek bd dawac
  3. moze dlatego ze ma wpleciona nitke:) ogolnie rogzy z nitka nie sa miekkie
  4. ja mialam i rogz z nitka fiolet i gekko i to jest ta sama tasma podkladowa , tzn gekko pod wzorkiem ma ta sama tasme co z nitka tylko bez nitki :)
  5. sliczny Azut! a jakie miny powazne robi :)
  6. [quote name='Onomato-Peja']U Was znów jesień. :D[/QUOTE] taaaaak , bylo cieplo plus 10 stopni ale zamiast trawki mamy liscie :lol: [quote name='catie'][URL]http://img854.imageshack.us/img854/6129/dsc09474.jpg[/URL] uwiązała psa w lesie przy drzewie i zostawiła :mad: i jeszcze ten kaganiec żeby nie mogła smyczy przegryźć:roll: :diabloti:[/QUOTE] zgadlas :eviltong: mialam jej juz dosyc moze ktos ja znajdzie i przygarnie :eviltong: [URL=http://img705.imageshack.us/i/dsc09462a.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/4559/dsc09462a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  7. [quote name='NightQueen']zacytuję twoją wypowiedź :diabloti::diabloti::diabloti: aczkolwiek kolor fajny, a jak się sprawuje ta skórka?[/QUOTE] jeszcze nie wiem jak bo mam az 2 dni , ale perfekcyjnie rowno przyszyte i ogolnie ideolo :razz::lol: a raczka podszyta eko skorka na smyczy jest bardzo fajna, miekka i wygodna ;)
  8. [quote name='NightQueen']aż 3,5 cm :diabloti::evil_lol:[/QUOTE] tylko :evil_lol: skoro sie jeszcze dlawik zmiescil to nie jest zle :lol: [quote name='blacky764']moja sucz mix west ma jedną obroże 3 cm i jest ok ;)[/QUOTE] no kwestia gustu :)
  9. [quote name='NightQueen'][URL]http://img860.imageshack.us/img860/4328/dsc09432.jpg[/URL] Gops a już myślałam że po wąskim rogu oduczysz się kupować kołnierzy :evil_lol: nadzieje matką głupich kolor fajny[/QUOTE] no wez, toz to tylko 3,5cm :lol::eviltong:
  10. [quote name='Onomato-Peja'][URL]http://karastafara.flog.pl/[/URL] - zaje2biście wyglądają tory w tle[/QUOTE] ;) [quote name='Ewa&Duffel']Psy pracujące :D Świetnie Kleo we fiolecie :) [URL]http://img215.imageshack.us/img215/9057/dsc09396v.jpg[/URL][/QUOTE] tez tak uwazam :) [URL=http://img854.imageshack.us/i/dsc09474.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/6129/dsc09474.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  11. gops

    Barf

    moja tez je dosc wolno i nie zachlannie dokladnie gryzie , najwiekszy problem miala z koscia od schabu i najdluzej ja meczyla nie wiem jak twarda musialaby byc kosc zeby az zeby polamac , chyba ze miejszy pies ktory nie ma sily zeby poradzic sobie z czyms twardszym ale to kazdy wie co moze psu dac
  12. komplet z dogstyle poszyty eko skorka [URL=http://img860.imageshack.us/i/dsc09432.jpg/][IMG]http://img860.imageshack.us/img860/4328/dsc09432.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] i smycz [URL=http://img705.imageshack.us/i/dsc09466r.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/5512/dsc09466r.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img860.imageshack.us/i/dsc09484.jpg/][IMG]http://img860.imageshack.us/img860/2757/dsc09484.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  13. gops

    Barf

    tak mi sie przypomnialam kilka tygodni temu ,przyszedl akurat do nas wujek kiedy moja suka jadla szyjke indycza , wujek widzac to powiedzial " przeciez ona sobie zeby polamie na surowych kosciach " i powiedzial to bardzo powaznie, nic nie daly moje tlumaczenia nadal upieral sie ze pies nie moze jesc surowych kosci bo sa twarde i napewno wkoncu sobie polamie zeby :lol: suka zeby ma cale :evil_lol:
  14. a nie zjadla tabletek ? na to trzeba bardzo uwazac niestety to bardzo niebezpieczne , moja suka sciagnela sobie kiedys ze stolu witamine c w takim sloiczku i zjadla wszystkie czyli kolo 30szt .. oprocz tego ze sikala bardzo duzo przez reszte dnia i zwymiotowala kilka razy to nic jej nie bylo , ale to byla tylko witamina c , jak pomysle co by bylo jakby pies zjadl cale opakowanie tantum verde , mogloby byc nieciekawie
  15. oo a wydawala sie identyczna do tej co ogladalam niedawno w necie i pisalo ze plywajaca wlasnie , chcialam kupic bo pomaranczowa , ale jak taka nietrwala to nie bd brala bo wydaje sie identyczna
  16. ale macie ladna zielona trawke :roll: zanim u nas taka bd to z 3 miesiace minie :roll: fajna zabawka! chyba plywajaca?
  17. ...do skasowania
  18. [quote name='Marchewkowy']A w jakiej cenie ta obroża jest u Ciebie w zoologu?[/QUOTE] nie nie , zle zlozylam zdanie mamy z tego wzorku w zologu jeszcze smycz i szelki , obrozy nie ma
  19. padlam!!:evil_lol: mina boska :lol: macie nowego rogza? :eviltong:
  20. [quote name='Endher']Ładnie prezentuje się ta zieleń na białym psie ;) [B]gops[/B], a orientujesz się jakie te szelki (20cmm) mają wymiary ?[/QUOTE] takie jak w necie miejwiecej wiem ze na mojego pudla ktory ma nie cale 50cm w klacie byly dobre i na suke ktora ma 65cm tez :)
  21. [quote name='Marchewkowy']a była L-ka?[/QUOTE] floral wystepuje tylko w Lce , u mnie w zologu maja jeszcze szelki i smycz do kompletu jesli ktos byc chcial moge kupic ja czekam na szelki rogza niebieskie z odblaskiem i komplet od Marty pod kolor :)
  22. [quote name='Agniecha93']w celach szkoleniowych, głównie tu chodzi o korektę i psy które mogą szarpnąć, np do innego psa[/QUOTE] szkoleniowo wole dlawik , zaciskiem nie skorygujesz psa tak [quote name='Endher'][B]Marchewkowy[/B], :loveu::loveu::loveu: Czy ktoś orientuje się gdzie znajdę [URL="http://www.pelna-miska.pl/sklep/_var/gfx/223d67bf8bb5182c7add970fcafafd0f.jpg"][I]takiego[/I][/URL] rogza ? 20mm, 34-56cm )[/QUOTE] wiem gdzie dostaniesz takie szelki Lki :) tanio
  23. [quote name='Agniecha93']Nie wiem czy to dobry wątek, ale proszę o sprostowanie. Słyszałam, że łańcuszki, obroże pół zaciskowe (tak jak w kolczatce) są lepsze od tych całkowicie zaciskowych (dławiki), bo tak nie kaleczą, podobno takimi dławikami można psu tchawicę uszkodzić, czy to prawda? spotkaliście się z czymś takim?[/QUOTE] zalezy po co Ci taka obroza, w celach szkoleniowych czy dla ozdoby
  24. [URL=http://img141.imageshack.us/i/dsc09389d.jpg/][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/8868/dsc09389d.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img215.imageshack.us/i/dsc09396v.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/9057/dsc09396v.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img130.imageshack.us/i/dsc09399p.jpg/][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/1584/dsc09399p.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/690/c10404e7dbdb4704med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/692/459406e5b118f529med.jpg[/IMG][/URL] wiecej nima :)
  25. z dzisiaj [URL=http://img577.imageshack.us/i/dsc09349k.jpg/][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/4787/dsc09349k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img703.imageshack.us/i/dsc09352o.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/2162/dsc09352o.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img9.imageshack.us/i/dsc09353k.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/1430/dsc09353k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img228.imageshack.us/i/dsc09365r.jpg/][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/3231/dsc09365r.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img29.imageshack.us/i/dsc09367i.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/5287/dsc09367i.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] cdn
×
×
  • Create New...