-
Posts
10821 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gops
-
nowy zielony rogz świetny !
-
ale różnorodne towarzystwo! stafficzka bardzo mi się podoba :loveu: i Duffel też :loveu::evil_lol: co do karmy , może brit care ? u mnie Baster miał co chwila problemy z załatwianiem się na karmach a teraz jak kupiłam im brit care z łososiem nie ma żądnych problemów .
-
[quote name='Chefrenek']Pojawiły się nowe wzory rogza.[/QUOTE] podaj jakiś link :)
-
zdjęcia z kotem świetne! :loveu: z wystawy uwielbiam też fajne , najbardziej lubię cane corso :lol:
-
[quote name='drzalka'][URL]http://img35.imageshack.us/img35/3853/11092011842.jpg[/URL] Łał, wydawało mi się że Misia jest nie co większa - wyzsza :D Fajnie sobie wygląda ;)[/QUOTE] następna :evil_lol: Misia ma 47cm w kłębie i +/- 16,5kg .;) jest taka kompaktowa, idealna :lol:
-
[quote name='*Monia*']Widzę że nie tylko ja dzisiaj psy wodowałam i dokładnie z taką samą myślą :lol: Ogolona Misia bez kagańca i w cienkim łańcuszku wygląda jak nie ona, taki image mi się podoba :loveu: Co do zielonej wody to mój mały mądry pies zawsze mylił ją z trawą i nie raz musiałam podtopioną kundlicę wyciągać :evil_lol:[/QUOTE] trzeba korzystać z pogody :lol: kaganiec miałam w ręku , zawsze mam ;) a łańcuszek ma tyle samo czasu co Miśka jest u nas czyli prawie 3 lata, to dopiero wytrzymała, porządna rzecz :lol: jakoś nigdy nie zdążę porobić jej fot jak jest świeżo po goleniu , zdąży zarosnąć zazwyczaj , może jutro się uda coś pstryknąć , jeśli pogoda dopiszę ;) wyobrażam sobie minę psa jak zorientował się że to nie jest trawa! :evil_lol:
-
[quote name='vege*']To niedobrze. Widzę, że ją chyba dopiero co ogoliłaś/obcięłaś :-)[/QUOTE] tak, wczoraj ją ogoliłam :lol:
-
[quote name='Ewa&Duffel']Faktycznie ta zielona woda wygląda jak trawa :lol: Duffel kiedyś mi się wykąpał w podobnej w lesie :evil_lol: U nas też dziś bardzo ciepło, pewnie jeden z ostatnich takich weekendów ;)[/QUOTE] moja na szczęście nie ma takich genialnych pomysłów żeby do takiej wody wchodzić :evil_lol: tak , obawiam się że niewiele już takich ładnych weekendów zostało . [quote name='vege*']Ooo widzę, że Misia nie próbowała pieskowi wpierdzielić :evil_lol:[/QUOTE] powiedźmy :lol: 5 sec potem naszczekała mu w pysk i musieliśmy odejść ;)
-
[quote name='Brzoza']Marta, czy możesz mi powiedzieć w jaki sposób, gdzie mogę kupić od Ciebie obrożę z odblaskową nitką? Moja sucz jest czarnulą więc na wieczorne spacery taka obroża to poprostu ideał.[/QUOTE] [URL="http://allegro.pl/odblaskowe-szelki-dla-sredniego-psa-i1812746940.html"]TUTAJ [/URL]są szelki , jeśli chcesz zamówić obrożę napisz do Marty pw.
-
dzisiejszy spacerowy Miś z komórki . [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/35/11092011842.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/3853/11092011842.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] a tu statki na trawie :evil_lol: to nasz kanał . pod tym zielonym jest woda,wygląda to jak dywan :lol: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/689/10092011818.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/1012/10092011818.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] u nas bardzo ,bardzo ciepło , byliśmy dziś nad wodą , możliwe że to ostatni raz w tym roku więc wykorzystaliśmy tak ładny dzień ;)
-
[quote name='Amber']Wiesz, ciężko powiedzieć ale psy z reguły bardzo dobrze reagują na fizjologi. Mojemu dobkowi kaganiec przeszkadza mniej niż kantar.[/QUOTE] dokładnie u nas jest to samo ! fizjologa suka nie ściąga, a kantarka nie lubi .
-
[quote name='motyleqq']a ja mam nadzieję kupić dziś na wystawie smycz do skórzanych szelek które mamy od jakiegoś czasu, ale z parcianymi smyczami wyglądałyby nieco śmiesznie :D[/QUOTE] ja mam smycz skórzaną czarna, odkupiona od Marchewkowej , dingo , bardzo wygodna i fajna , używam praktycznie do wszystkiego , parcianych obróż też :) nie wygląda to źle o ile smycz jest czarna.
-
w dobrze założonej tubie pies nie ma możliwości dyszenia. u nas po polach często biegał ast w tubie, lato czy zima , 30stopni czy 10 pies ciągle w tej tubie . szkoda psów :roll: a ja kupiłam wczoraj pudelsowi trixie w piratów , świetny wzorek , kupiłam xs/s 15mm za 15zl , więc i cena nie taka najgorsza. [URL="http://www.futrzakowo.pl/_var/gfx/bd72dd40139534337a41d4b8497c5330.jpg"][/URL][IMG]http://www.futrzakowo.pl/_var/gfx/bd72dd40139534337a41d4b8497c5330.jpg[/IMG]
-
[quote name='Justa']Ja spotkałam się z tym, że pies mimo skórzanego kagańca dziabnął, może nie ugryzł, ale zębami uderzył.. Dlatego bardziej ufam tubom w takich sytuacjach, łatwiej dobrać też odpowiedni rozmiar niż w wypadku skórzanych, można uprać, skórzane to siedlisko bakterii jeśli się ich odpowiednio nie pielęgnuje.. A niestety w tym zawodzie liczy się przedewszystkim bezpieczeństwo lekarza. A to, że są zbyt szeroko dostępne, to się zgodzę.. Podobnie jak kolczatki, obroże elektryczne, dławiki i inne cuda, które źle użytkowane przynoszą więcej szkody niż pożytku. Ludziom nie przetłumaczysz :roll:[/QUOTE] wetem nie jestem więc faktycznie , masz rację . ja piszę z punktu widzenia właściciela, że wole założyć psu skórzany kaganiec na te 5-10min niż tubę. co do kolczatek sie zgodzę a najbardziej uderzające jest to że są dostępne już nawet za 10zl .. taniej niż obrożę.
-
[quote name='Justa']Oj nawet nie wiesz jak wielu właścicieli uważa że ich piesek nic nie zrobi, a potem kłapie zębami.. Dlatego przynajmniej u nas w klinice kagańców tub jest do wyboru do koloru. Na te parę minut do badania, zastrzyków, mierzenia temp, pobierania krwi to najlepsze rozwiązanie ;)[/QUOTE] no tak, chyba że ktoś nie zna własnego psa to inna sprawa, ja mam skórzany kaganiec do weta mimo że suka raczej nie atakuję, na wszelki wypadek zakładam, nigdy nie wiadomo co się stanie. ale przez to że są ogólno dostępne są tak popularne .
-
[quote name='Justa']Tuba ma jedno jedyne zastosowanie - w gabinecie weterynaryjnym..[/QUOTE] według mnie to nawet u weta można założyć skórzany kaganiec(jeśli pies wali pyskiem) i też nie zrobi krzywdy , wszystko lepsze niż tuba, dla mnie to powinni wycofać .
-
[quote name='Lucky.']chciałabym z jednego sklepu/aukcji, bo za przesyłko tylko raz bym płaciła.[/QUOTE] nie ma raczej nigdzie prócz pro doga, fizjologiczne są tylko w ipo sklepie, prodogu , i na allegro , nigdzie więcej nie widziałam .
-
mam "głupie" pytanie . :oops: zawsze miałam maszynkę jednobiegową , od jakiegoś czasu mam dwubiegową i nie wiem jak używać tego drugiego biegu ? tzn w jakiej sytuacji ? czy tam gdzie sierść jest gęstsza? wiem że to nie ten temat ale tutaj najwięcej osób się wypowiada znających się na rzeczy ;) oczywiście nie obcinam psów profesjonalnie ale jak już mam taka maszynkę to chciałabym wiedzieć co i jak .
-
[quote name='Migori']Rozumiem. To coś jak u mojej... Jest na sterydzie ale wszystko inne zaraz się sypie: skóra, żołądek itd. Coś naprawiam , a coś psuję. Masz rację, bez sensu podawać mu coś, co nie pomaga, a dodatkowo szkodzi.[/QUOTE] dokładnie, nie ma co truć psa lekami skoro nie pomagają a wręcz szkodzą. [quote name='drzalka']Hej Gops Ciekawie Misia wygląda w tym różu ciekawie ,...t ak proporcjonalnie słodko do jej zamiłowań :diabloti: Z tą wagą i wyglądem to tez jest ciekawie . U mnie zależy od budowy. Np Lena jest lekka i drobna waży 23 kg , żeberka wyczuwalne i przy porywach można je zauważyć, ale boczki - oponki panna ma niemiłosierne, brak tali kompletnie. Omar 33 kg klata jak dąb, grubo kościsty i postawny a talia osy. Oboje są w dobrej kondycji i nie zmieniłabym w nich na ten moment nic ( chociaż ten tyłek Leny jest masakryczny ;P ) [/QUOTE] tak róż jest najlepszy :lol: bo to tak jest własnie, jedne psy mają budowe lekką, ważą mało i widać po nich że są lekkie , inne są grubokościste, masywne i mimo że ważą odpowiednio wydają się grubsze . Omar i Lena są śliczne :loveu: świetnie razem wyglądają.
-
[quote name='w deszczu rosnę']Kupiłam nowe i jestem wściekła sama na siebie. Zależało mi na komplecie do smyczy, którą kupiłam jakiś czas temu i długo się wahałam czy ją odpakować, w końcu to zrobiłam, bo spodobała mi się, że jest taka krótka i lekka. Szelki miały niby być na boksera, nawet prosiłam o wymiary, ale ich nie dostałam i zaryzykowałam kupno. I teraz mam szelki dla sznaucera miniaturki chyba :([/QUOTE] kurczę szkoda bo to drogi niestety zakup . ja kupowałam szelki Lki dobry rok temu na moją prawie 17kg suke i miała na maxa zwiększony pasek na klacie więc bokser to na pewno by nie wszedł . jakby nie były takie drogie to bym odkupiła, ale ceny rogza mnie przerażają .
-
[quote name='w deszczu rosnę']Przyszły szelki Sport Blue, ale za małe :([/QUOTE] Lki ? czy Xl ? w Lki moja ledwo weszła a ma +/- 17kg . kupiłaś nowe?
-
my od jakiegoś miesiąca mamy 2 art magici , są bardzo ładne , zobaczymy za kilka miesięcy jak z wytrzymałością u nas ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/585/dsc01949w.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/5412/dsc01949w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/825/dsc01950tp.jpg/][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/301/dsc01950tp.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
gops replied to Amber's topic in Foto Blogi
filmik świetny ! :lol: wkurzony doberman wygląda ślicznie :lol: a klata Jariego imponująca :loveu: u nas na osiedlu zawsze po podwórku biega dużo dzieci , i są takie 3 dziewczynki które zawsze podbiegają i zawsze pytają i nie są natarczywe, pogłaszczą i odchodzą . na początku nie za bardzo chciałam pozwolić bo moja nie lubi głaskania przez obcych a tym bardziej dzieci , ale pozwoliłam raz, potem drugi raz a teraz jak moja suka je widzi to nawet czeka na głaskanie ;) stało się to dla niej rutyną, a reszty dzieci nadal nie lubi ;) -
[quote name='deer_1987']Wiesz co nie pamietam juz ceny tego co byl na koncu pokazywany ([url]http://img16.imageshack.us/img16/7070/sn852692.jpg[/url]), a pierwszy to jest prezent od Hanny :loveu: zrobila nam na drutach dwa sweterki i jeden poszedl do Kasi bo ja mam tez inna kurteczke[/QUOTE] ok , bo się zastanawiałam patrzę na allegro że taki sweterek u nas na allegro to min. 60zł nasz rozmiar , więc cena chyba dość duża. jak robiony na drutach to świetnie wyszedł! jak ze sklepu :)
-
[quote name='deer_1987']Jakies sweterki byly ale raz to dosc drogie a dwa ja mialam na zapas wiec moglam wyslac i do tego wyslac im karme :loveu:[/QUOTE] bo ja nie w temacie dlatego pytam , są bardzo ładne , duża różnica w cenie jest porównując ceny u nas?