Jump to content
Dogomania

gops

Members
  • Posts

    10821
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gops

  1. [quote name='ladySwallow']Oczywiście, dla osoby, która widzi w tym biznes - tak. Ja natomiast wypowiadam się jako właściciel - widziałam tego rodzaju obroże, na psach również, dla mnie wyglądały normalnie - kwestia gustu. No ale mówię to jako osoba, której pies ma dwie obroże i jedną smycz, więc może moje zdanie jest mniej cenne :lol:[/QUOTE] ok, ja piszę już konkretnie do osoby która chce iść w stronę biznesu :lol: możliwe że na większych psach wygląda okey , ja miałam jak suka była szczeniorem i miała może 10kg ;) to za mocno odstawało . [quote name='murakami']Fajne jest w Rogzach XL i także w Ami Play - kółko jest przeciągniete nieco od zatrzasku, na osobnym jakby kawałku taśmy, Wiecie o co chodzi?. Cała siła idzie wtedy na kółko, nie na zatrzask. Wiadomo - takie kółko musi być bez słabych punktów, pełne i dość masywne.[/QUOTE] a ja nie przepadam bo wtedy jest strasznie masywnie. chociaż może to u rogza dają bardziej ten efekt grube kółka niż samo to przełożenie . albo ta podwójna gruba taśma . ja lubię metalowe zatrzaski (tzn nigdy nie miała ale już je lubię :lol:) i blokady na zatrzaskach .
  2. [quote name='ladySwallow']Pisałam wyżej, że wygląda dosyć topornie - szczerze mówiąc, nie jestem specjalnie przewrażliwiona na punkcie psiego wyglądu, na wyglądać po prostu normalnie, a mogę poświęcić wygląd kosztem bezpieczeństwa.[/QUOTE] miałam taką obrożę i zwyczajnie wyglądało to brzydko , nie normalnie nawet ;) ja kupując obroże czy cokolwiek dla psa chcę by było mocne a przy okazji ładne i jest wiele takich firm więc dlaczego mamy kupować coś co jest mocne a brzydsze :lol: skoro mamy taki wybór dobrych mocnych i ładnych rzeczy . myślę że dla nowej osoby która chcę zacząć robić obrożę liczy się zadowolenie klienta w 100% , są inne sposoby na mocne obrożę , nie odejmujące wyglądowi
  3. [quote name='ladySwallow']Możliwe, że to własnie taksówki widziałam - moim zdaniem świetne wyjście.[/QUOTE] i brzydko wygląda bo odstaję ciągle ;) teraz jest tyle ładnych i mocnych rzeczy że takie coś by się raczej nie przyjęło mimo że mocne to mogą być mocne i ładne ;)
  4. [quote name='Corse']Dziewczyny, 4. Pytanie do właścicieli psów wybitnie pociągowych :evil_lol: - co najczęściej było słabym punktem w obrożach, które udało się zniszczyć Waszym psom? Wydaje mi się, że wymieniacie zatrzaski jako słaby punkt...Jeśli tak, to informuję, że będą dostępne zatrzaski metalowe (w całości) - myślę, że sprawdzą się przy "parowozach" :roll:[/QUOTE] zatrzaski , poszły nam 3 a 2 się odpinały (puszczały przy szarpnięciach) , druga rzecz przy smyczach to szycie przy przepinanych kółkach jak smycz jest przepinana zawsze suka wyrywa kółko w przepięciu po jakimś czasie. w obrożach jeszcze okucia są ważne (mi się nigdy nie zerwało ale z tego co czytam to też są z tym problemy i szycie koło okuć), nie za małe kółka żeby największy karabińczyk wszedł ;) niektórzy dają za małe . jak będziesz miała już coś na sprzedaż mocnego z metalową klamrą chętnie kupię żeby sprawdzić .
  5. [quote name='NightQueen']częstotliwość psucia się moich obroży w stosunku do ich ilości jest niska, u ciebie co chwile coś jest nie tak.[/QUOTE] widocznie firmy robią coraz słabsze psie rzeczy ;) skoro jak ktoś powiedział już nie całe 20kg pies jest w stanie "co chwila" coś psuć . swoją drogą od czasów zerwania ostatniej flexi koło rok temu wszystko mam sprawdzone i nic się nie psuję .
  6. [quote name='motyleqq']a Miśka nawet 20 nie waży, więc nie popadajmy w paranoję;) pies psu nie równy. zresztą, osoby które obawiają się zerwania, zazwyczaj mają sprawdzone, solidne obroże.[/QUOTE] a ma powera na pewno większego niż 20kg pies ;) dokładnie , ja wielu rzeczą już nie zaufam .
  7. [quote name='Korenia'][B]Corse[/B] fajnie by było żeby testy były przeprowadzone na na prawdę ciągnącym sporym psie/takim który ma mocne zrywy i waży więcej niż 10 kg ;) Bo tak jak tu dziewczyny piszą mój nie ciągnie (nie ma zrywów) to średnie to testy, mało miarodajne ;) Pies, który nie waży 10 kg wiadomo, że nie zerwie zatrzasku/materiału, ale taka Miśka gops, co nawet mocne smycze czy tam obroże zrywa to już niestety może zerwać.[/QUOTE] wiedziałam że mój pies to potwór :evil_lol: ja nie wiem czy bym zaryzykowała z taką obrożą , nawet przy teście pies może to zerwać :roll: chociaż Miśka na pewno by była dobrym testerem ;) [quote name='NightQueen']dokładnie moja 9 kg suka rozerwała zatrzask nie doceniacie małych psów :diabloti:[/QUOTE] a na mnie gadałaś ;) a widzisz,wszystko jest możliwe :lol:
  8. z nieprzyjemnych komentarzy ,dość niedawno . idę z koleżanką i 2 psami średniej wielkości(k.17 i k.25kg) przez stare miasto ale bocznym chodnikiem tak żeby nikomu nie przeszkadzać , właściwie to już nie było stare miasto a za , psy na flexi jakieś 1,5m przed nami , z naprzeciwka idą ludzie rodzinka, rodzice i chłopak może 15letni , psy naprowadziłyśmy na bok aby można było spokojnie się minąć a ten mężczyzna do nas " tak bez kagańcy ? jak to ?" dokładnie tak powiedziiał , był strasznie zdziwiony a ja nie wiem o co mu chodziło (psy minęły ludzi bez żadnej reakcji ,nie zwróciły uwagi nawet), grzecznie powiedziałam że są na smyczy i nie muszą mieć kagańców ,chyba chciał coś jeszcze nam nagadać ale jego chyba żona go uspokoiła. niedługo to wszystkie psy będą kazali zamykać w kagańcach bo przecież jak to tak ? :lol:
  9. [quote name='Marchewkowy']To są XL na stówkę ;) zrobić ci fotkę z linijką :P? aż sprawdze w zamówieniu! W zamówieniu też mam XL i mają 2,5 cm szerokości[/QUOTE] ok , bardzo dziwna rozmiarówka tych szelek, bo widziałam wiele xlek i na 100% byłyby za duże na Abi ;) w każdym razie pasują jej :lol:
  10. [quote name='paulaa.']Ja bym wzieła 4cm. ;)[/QUOTE] według mnie też 4cm .
  11. [quote name='Marchewkowy']Jeszcze się zastanowię ;) Tymczasem stare fotki Abi w szeleczkach [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-VJ5luqvEdoM/TuPQJTBSu8I/AAAAAAAAH7k/6VKQu9sK8rY/s600/DSC_0048.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-bhTrRqYZEGY/TuPQJBkSDEI/AAAAAAAAH7g/iPqDY_iYSFk/s600/DSC_0040.jpg[/IMG][/QUOTE] to nie są xlki , kółko jest za małe . ;)
  12. piękny dobek :loveu:, faktycznie ma dziwne uszy . ;)
  13. moja jest wielbicielką i ludzkich/sarnich kup i rybek , im bardziej śmierdzące tym lepsze, możecie mi wierzyć że rybę ciężej sprać i z psa i z obroży :lol: daj znać co kupisz Zu na sylwestra, może my też pójdziemy do weta po to, nie chce z nim rozmawiać już nawet wolałabym wiedzieć co chcę .
  14. [quote name='vaness']słodkie mordki:loveu::loveu:[/QUOTE] dzięki :lol: [quote name='Amber']Te szeleczki wyglądają na cieplutkie :loveu: ;)[/QUOTE] są cieplutkie, to 7cm polar na pewno grzeje jak jest suchy...;) wczoraj akurat żałowałam że wzięłam je do lasu bo weszła do rzeki cała i szelki tak przemokły ,że je wyżynałam z wody a polar szybko nie schnie niestety , a na zmianę nic nie wzięłam(nie podejżewałam że jest aż tak głupia) , ale ogólnie są okey :lol: [quote name='dOgLoV'][URL]http://img42.imageshack.us/img42/9726/dsc02560sn.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] taaa uśmiechnięte mordy :lol: cieszę się że suki nadal się tak dobrze akceptują , myślałam że kiedyś nastąpi przełom ale nic takiego nie było , czasami jak Kleo mocniej ugryzie w zabawie Miśke to ta na serio zaatakuję ale szybko sama się uspokaja nie muszę nawet reagować .
  15. [quote name='barberry']A jest w ogóle taka do 35kg? Według: [url]http://flexi.de/flexi-de/pdf/produktuebersicht.pdf[/url] do takiej wagi jest jedynie ta przypinana do smyczy i z nowej serii city (chyba, ze to własnie o którąś z nich chodzi ;)) W każdym razie na tej stronie masz wagi wszystkich smyczy flexi :)[/QUOTE] starsze flexi były do 35kg na taśmie , rozmiar 2 . ale można je kupić ciągle .
  16. [quote name='Marchewkowy']Czy duża jest różnica w wadze/ wielkości między flexi do 50 kg a flexi do 35 kg? Bo zastanawiam się czy nie kupić Abi "mniejszej" flexi[/QUOTE] [quote name='omry']Odczuwalna, ale nie duża :)[/QUOTE] między linką do 50kg a taśmą do 35kg nie ma prawie żadnej różnicy a wręcz według mnie do 50kg wydaję się lżejsza ;) nie miałam nigdy taśmy do 50kg więc nie wiem.
  17. [quote name='cockermaister'][URL]http://img214.imageshack.us/img214/4852/dsc02541n.jpg[/URL] co Misia ma przy obroży ?? :) zapraszam do nas[/QUOTE] flexi ,łatwo się odpina , przydatna jak trzeba co jakiś czas minąć jakiegoś psa , zwykła smycz może być schowana do torby ;)
  18. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/502/dsc02543a.jpg/"][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/7415/dsc02543a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/266/dsc02551om.jpg/"][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/8145/dsc02551om.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/266/dsc02560o.jpg/"][/URL][U][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/42/dsc02560sn.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/9726/dsc02560sn.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/U] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/856/dsc02562pd.jpg/"][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/7907/dsc02562pd.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/838/dsc02529bc.jpg/"][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/5647/dsc02529bc.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/708/dsc02528k.jpg/"][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/6712/dsc02528k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] więcej nie ma, nie było słońca i nie wychodziły fotki .
  19. [quote name='evel']To tak jak u nas - okropnie, już bym chyba wolała śnieg, przynajmniej wtedy nie trzeba psa z błota spłukiwać nie wiadomo ile :roll:[/QUOTE] ja też, a śniegu jak nie było tak nie ma :roll: [quote name='motyleqq']nie ma to jak błoto, zwłaszcza jak pies lubuje się w kładzeniu w takie błotne kałuże :loveu:[/QUOTE] bosko :evil_lol: moja uwielbia przyprowadzać mnie o zawał serca swoimi głupimi pomysłami , np dziś przy minusowej temp wskoczyła do rzeki bo coś zobaczyła po drugiej stronie, a rano ją zdążyłam obciąć :roll: dziś byliśmy w lesie , możliwe że ostatni raz aż do wiosny , korzystałyśmy z w miarę dobrej pogody , jak spadnie śnieg to nie damy rady tam iść już . kilka godzinek po lesie , my padnięte a psy 2 godzinki poleżały i znowu mogły by iść na spacer :roll: mój pies ewidentnie lubi jak jest zimno , ma więcej energi . [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/814/dsc02526l.jpg/][IMG]http://img814.imageshack.us/img814/3700/dsc02526l.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/840/dsc02543yu.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/8139/dsc02543yu.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/545/dsc02523l.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/8382/dsc02523l.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/714/dsc02533a.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/2677/dsc02533a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/214/dsc02541n.jpg/][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/4852/dsc02541n.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] cdn
  20. [quote name='Marta_Ares']pasuje jej kolorek :loveu: :loveu: ale ten pasek przedni mega szeroki się wydaje [/QUOTE] [quote name='zaba14']Widziałam te szelki na goldenie i musze przyznać że lepiej się prezentowały bo ten pasek na tak dużym psie nie wydawał się taki masywny... chciałam je kupić, dobrze że tego nie uczyniłam ;) ale fajnie dopasowane ;)[/QUOTE] dziewczyny pasek ma 7cm to nie aż tak dużo , wydaję się tak może bo jest to polar inaczej niż eko , nasze szelki wcześniejsze norwegi wszystkie miały 6cm przód tylko z eko i jak się przyłoży jedne do drugich to nie widać tak 1cm , tylko widocznie ten polar robi inny efekt . dzięki :lol:
  21. [quote name='gops']doszły mi norwegi Huntera . szelki są mega porządne to na plus, świetny klips plus dodatkowe zabezpieczenie rzepem , na minus niestety to że to rozmiar M według producenta 64-85 (?) w klacie a na moja k. 17kg suczke są na styk ;) większy pies na pewno miałby niewygodnie. ale ogółem są okey , aczkolwiek nie warte według mnie swojej ceny ;)[/QUOTE] zdjęcia - w rzeczywistości mają lepszy kolor na zdjęciu są mokre ,prosto z rzeki . [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/814/dsc02526l.jpg/][IMG]http://img814.imageshack.us/img814/3700/dsc02526l.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/840/dsc02543yu.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/8139/dsc02543yu.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  22. a ja wychowuję i tresuję ;) nie brakuję w naszych relacjach podnoszenia głosu czy klepnięcia jak pies za mocno się nakręci na coś (ba nawet mamy kolczatke i dławik), ale nie brakuję też nagród , pochwał i na tym głównie się skupiam , ale są psy przy których to nie wystarcza niestety . a rozmowy na facebooku pogrążają tą Panią .
  23. [quote name='Amber']Ale piękny wąż :loveu: Co on jada? :cool3:[/QUOTE] pewnie myszy :mad::scared:
  24. [quote name='NightQueen']ja trafiłam :diabloti: a raczej nie trafiłam a dobrze zmierzyłam. [/QUOTE] [quote name='vege*']Ja też trafiłam z rozmiarem norwegów za 1 razem :eviltong:[/QUOTE] aj tam :lol: ja za 3 trafiłam idealanie dopiero [quote name='Kajusza'] hahaha, czyli sugerujesz, że będą kolejne ;-) .......;-)[/QUOTE] na jednych się nigdy nie kończy :evil_lol:
  25. [quote name='Kajusza']od razu je zaakceptowała, wygodnie sie w nich prowadzi, tylko ten pasek ;-) nieraz tak nieładnie sie układa, może też musi sie uleżeć, ale masz racje - lepiej tak, niż za ciasno :-) A przecież jak maja słyużyć do ciągnięcia to sa dobre :-) i ciesze się, że sie podobaja na Wegetce :-)[/QUOTE] norwegi to są chyba najwygodniejsze szelki , nam również najlepiej pasują , lubię szybkie zakładanie i ściaganie. jak na pierwsze norwegi to nawet fajnie zmierzyłaś , chyba nikt za 1 razem nie trafi do końca :lol:
×
×
  • Create New...