-
Posts
10821 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gops
-
[quote name='Justa']NightQueen jakim cudem na Molinde dobry jest rogz XL? :mdleje:[/QUOTE] a to takim myk :evil_lol: przerobiony był , z 1 Xlki zrobione dwie obroże ;) piknie Moli wygląda!
-
też kiedyś wpadłam na pomysł żeby pies wszedł do pralki , nie dla zdjęć tak po prostu :lol: ale się nie zmieściła :lol: mimo szczerych chęci nie weszła tam bo za mała pralka jest , za to ostatnio władowała sie do wersalki do środka bo akurat składałam , położyła się tam i wcale nie chciała wyjść nie wiem czym sie kierowała ;) zdjęcia w pralce bardzo fajne :loveu:
-
błoto i kałuże to najgorsze co może być , a taki mróz trochę śniegu w sam raz na zimę :lol: [quote name='*Monia*']Zazdrościłam Wam śniegu i u nas też w końcu trochę napadało :multi:. Shina chodzi nadęta, bo nie dość że śnieg za którym Hexa świruje na maxa, brak piłki, to jeszcze cieczka i nie ma nikogo komu można by dosadnie pokazać że nie lubi natrętów :evil_lol:. Wieczorne (w dzień w pracy niestety siedzę) szwendanie się z psem po polach w śnieżną zimę uwielbiam, mimo że jestem bardzo ciepłolubna :lol:[/QUOTE] cieczki nie zazdroszczę :roll: ja też lubię wieczorkiem pójść na pola albo nawet wkoło bloków na spacer ale takk ostro po 21 bo wtedy mało a najczęściej wcale psów się nie spotyka , a jak wracam ze godzinnego spaceru po 19 to zawsze pod blokiem wszyscy sąsiedzi akurat wychodzą i mam problem .
-
ja moją suke tego uczę od 3 lat :evil_lol: i nadal nie potrafi zrobić tego ze spokojem jak należy tylko się nakręca i staję np 5cm z boku albo za bardzo z przodu i zawsze nie tak jak trzeba ;) Zu robi to na prawdę fajnie
-
świetnie się słucha! moja się bardziej nakręca niestety i nie jest tak dokładnie przyklejona do nogi .
-
[quote name='a_niusia']ej gops odgapilam od ciebie!!! ale ja bede miec obroze. moj pies tez jest czarny, podpalany i niegrzeczny:)))))))[/QUOTE] oj tam to ładne połączenie więc pewnie nie tylko nasze suki będą w takich chodzić niedługo :lol: a tam zaraz niegrzeczny :evil_lol: Marta super szelki !
-
[quote name='Olson']Dziewczyny, jakie szelki do sanek i skąd? Bo wczoraj pies nas tak powyciągał, że dzisiaj doszłam do tego, że trzeba kupic szelki. :D[/QUOTE] norweskie z bocznymi kółkami lub sledy
-
[quote name='Unbelievable']hihi, ja też, chociaż ryjek ma strasznie długi jak na razie :evil_lol: tu z innego miotu, Kass Blessed Borders [url]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/388486_287469371291214_224016300969855_834179_68519913_n.jpg[/url][/QUOTE] mi się podobają takie mało owłosione :lol: bardziej kundelkowate z wyglądu . faktycznie pysk ma długi , ale takiej długości sierść jest fajna .
-
[quote name='Unbelievable'] jedna z córek Kida [url]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/407288_302131546491663_224016300969855_879493_1684677979_n.jpg[/url] :loveu:[/QUOTE] aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :loveu: kocham takie bordery !! cudo ! świetnie wygląda
-
[quote name='vege*']Ja właśnie mam katar straszny i gardło mnie od wczoraj boli :/ Ale mam ferie więc muszę korzystać :lol: Gops jak ci się sprawują te adresówki od Kalait? Czy te zaczepy się jeszcze trzymają, nie odłamały się? Bo chcę zamówić jakieś 4 szt adresówek, ale myślę, czy zamawiać te co mam tylko w innych kształtach (te metalowe co masz ty i asia) czy te od kalait czy poczekać tydzień na jakieś nowości od kalait :lol:[/QUOTE] te adresówki są ok ale musisz pamiętać że większość jest bardzo bardzo mała i nie wygląda to dobrze przy średnim/dużym psie , trzymają się ok tzn prócz tej karty co odpadł środek to na wątku pisałam reszta na razie cała, zobaczymy jak będzie za kilka miesięcy bo na razie to korzystam z jednej w sumie tylko reszta leży .
-
[quote name='vege*']Wszystkie norwegi czy i guardy?[/QUOTE] norwegi , jakoś je najbardziej lubię ,szybko się zakłada/ściąga i jakoś wydają mi się najwygodniejsze dla psa .
-
[quote name='vege*']A u mnie dziś od rana piękne słoneczko świeci, aż zaraz pójdę na długi spacer :loveu:[/QUOTE] u nas też słońce świeci , ale mamy minusową temperaturę ;) ja niestety choruję trochę i Miś nie będzie miała na razie dłuższego spaceru , byłam dzisiaj 30min na polach ale dłużej się boję na razie żeby nie pogorszyć sobie .
-
[quote name='motyleqq']gops, po prostu podepnij ją do sanek i niech ona wyprowadza Ciebie :lol:[/QUOTE] pomysł dobry :lol: w tym roku nie mamy kogo ciągnąć na sankach , brak chętnych ;) za to mamy bardzo wyślizganą droge przy polach i suki ciagają na zmiane raz mnie raz Asię bez sanek a na nogach :lol: przednia zabawa ;)
-
[quote name='a_niusia']tez marze o czachach, ale tych pirackich. szkoda, ze moje psy nie nosza szelek, bo sa dosyc szykowne:)) tymczasem czekam na listonosza!!! oby szybko przyszedl, bo juz nie moge wytrzymac!!![/QUOTE] ja wziełam te czachy na szarym tle i różowymi gwiazdkami ;) my na razie możemy tylko szelek używać więc musiałam suke obkupić i tym sposobem czekamy na 3 sztuki z DogStyl :lol:
-
a ja się skusiłam na kolejne szelki od DogStyle, czachy na różowej taśmie i czarnej eko :lol: jak wszystkie dojdą to się pochwalimy ;) co do brudzenia się szelek , moje różowe się już nie dopierają po kilku spacerach , na szczęście nie były drogie i mi tak nie szkoda
-
15 to trochę za zimno :eviltong: jeszcze trzeba bluze odziewać :lol: [quote name='Migori']I do nas przyszło to białe G.! Pada takie obślizgłe i mokre. Drogi zawalone, piaskarki nie widziałam cały dzień. Gops weź zabierz to białe cuś do siebie, dobra ? Ja zamawiałam cieplusio i słonecznie, pomyliłaś zamówienia.[/QUOTE] przyślij kurierem :lol: mi tam aż tak nie przeszkadza , w końcu to zima musi być trochę śniegu :eviltong: aczkolwiek za zimno jest :roll: a wynalazłam sposób jak nie zabić się z psem w szelkach , używam amortyzatora i jest duużo lepiej
-
świetne zdjęcia! ale u was też sporo śniegu :)
-
dokładnie idealna pogoda to 20 stopni i słoneczko , powyżej to już za gorąco a poniżej za zimno :lol:
-
ale dużo fotek :lol: bardzo fajne , tylko pozazdrościć takich spacerów w tak dużej grupie ;) a nowy banerek super!
-
[quote name='Marta_Ares']oddaj trochę śniegu :-( :mad: :mad: u nas padało, ale jest zdecydowanie mniej, dodatkowo zachumorzenie duże i zdjęć nie można robic:roll: [url]http://img804.imageshack.us/img804/3139/dsc02805y.jpg[/url] zasniezony ryjek :loveu: :loveu: [url]http://img843.imageshack.us/img843/1972/dsc02792r.jpg[/url] Supeł swietnie wygląda w tej obroży:loveu: [url]http://img717.imageshack.us/img717/6784/dsc02787i.jpg[/url] czego ona tam szuka:diabloti: [url]http://img24.imageshack.us/img24/2519/dsc02816fq.jpg[/url] ale ona fotogeniczna jest, swietnie na zdjeciach wychodzi:loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] proszę bardzo , przysłać pocztą ? :lol: Miś szuka myszek :diabloti: po ostatniej zagryzionej i zjedzonej myszy robi to ciągle :roll: Klopatra fajktycznie super wychodzi na zdjęciach ale i potrafi pozować ;) [quote name='evel']Super szaleją, u mnie to samo ;) Też maaaaasa śniegu. Niby fajnie, ale zastanawiam się, jak jutro z rana dojadę na uczelnię :evil_lol:[/QUOTE] najwyżej nie dojedziesz :lol: Zu ucieszy sie z dodatkowego spaceru :eviltong: [quote name='zaba14']Fajny śnieg :P :P psiaki zadowlono, moja nie nawidzi zimna :D więc śnieg raczej nie przypadłby jej do gustu :) w zeszłym roku mieliśmy jeden dzień wiec na początku szalała, potem już jej się nie podobał :P[/QUOTE] a moja im więcej śniegu tym lepiej , jakoś woli zime niż lato jest dużo aktywniejsza . fajnie że u was nie ma takich zim ;) [quote name='Agnes']mieszkasz w innej Warszawie niz ja?:evil_lol: bo ja mam jak nic polowe mniej:razz:[/QUOTE] mogę wam trochę oddać :lol:
-
super fotki ! Neron widać lubi takie mniejsze kudłacze :lol: faktycznie nie macie śniegu :crazyeye: myślałam że już całą Polske zasypało .
-
dawaj foty a nie gadasz :eviltong: piękna Zuzanka a jaki gustowny kubraczek :lol:
-
[quote name='Amber']U mnie też niestety tyle śniegu dziś :shake: Na fotkach widać, że chociaż psy zachwycone z śniegu... Co one w nim widzą? ;) No u mnie też katastrofa, tj. z tym śniegiem - od razu mam nerwa, że się wywalę. Więc zestaw kolce + trekkingi z porządną podeszwą i od razu lepiej ;)[/QUOTE] co to za zima bez śniegu ;) gorzej z chodzeniem wiadomo ale da się przeżyć :lol: psy zachwycone to prawda :lol: nie mam pojęcia co w nim widzą ;) mój wet mówił że to własnie kolce/dławik załatwił Miśkowa tchawicę i muszę głównie na to uważać a najlepiej całkiem zrezygnować z obróż póki co .
-
[quote name='vege*']Do mnie i do Nuki też dziś podbiegł jakiś taki w typie foksteriera krótkowłosego piesek i zaczął się z Nuką bawić. Nie mogłam iść do domu bo by za mną poszedł, a zaraz obok była ulica, więc tak po ok 10 min zabawy właściciel się kapnął, że stoję i w jednej ręce trzymam Nukę, a w drugiej jego psa. Myślałam, że zacznie się drzeć na tego psa, że wybiegł poza bramę, ale tylko mi podziękować za złapanie psa i się uśmiechnął ;-) a więc jak się okazuje są i normalni ludzie u mnie na osiedlu :-)[/QUOTE] u nas też kilku normalnych jest ale nieliczni :roll: [quote name='Lucky.']u was tyle śniegu jest ? :o[/QUOTE] tak , sypało całe wczoraj , dziś w nocy i rano trochę więc porządnie ośnieżyło nas :lol: [quote name='dOgLoV']aaaaaaaaaaaaaa ile śniegu :crazyeye: ja tez chce :roll: świetne zdjęcia :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] :eviltong: dzięki
-
[quote name='vege*']ile zdjęć :loveu: u nas też śnieg spadł, ale jest teraz trochę mniej niż u was bo rano było takie ładne słoneczko, że stopniał troszkę :lol: [url]http://img528.imageshack.us/img528/9518/dsc02774a.jpg[/url] co za psa chciały tu dopaść? :lol:[/QUOTE] jakiś szczeniak podbiegł do nas :) strasznie uległy , więc trochę pogoniły się .