-
Posts
10821 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gops
-
lupiny te są bardziej pomarańczowe ale tez by fajnie wyglądały raczej na takiej sierści :)
-
żałuje że moja się na takie piłki nie nakręca , bo widać że świetna zabawa dla psa . Miya super wygląda :lol:
-
[quote name='Demowata']Niebieskie już mamy z activdog'a ;) Chciała bym dla niej w takich "odświeżających" kolorach, ale nie wiem jakie wybrać. I co bardziej polecacie guardy czy szelki flayballowe?[/QUOTE] to jak masz już Aktiv to może jakiś rogz czerwony byłby fajny na takiej sierści
-
[B]Demowata[/B] ja bym poleciła Dog Style lub Aktiv coś w odcieniach niebieskiego .
-
[quote name='panbazyl']porownajcie sobie boksie na wystawach i te osiedlowe - jak dwie rasy...[/QUOTE] oo moja ciocia 3 lata temu kupiłam boksera , piękny samiec ,piesek rósł i rósł (dali za niego 600zł) i dziś jako dorosły pies waży 56kg ! i wcale nie jest gruby , ma żeberka widoczne , a łeb to ma jak koń :lol: poprzednią suczkę boksera też mieli z pseudo ale ona była idelanej wielkości jak psy wystawowe k.30kg
-
że haskie to zauważyłam bo widziałam parę z rodo i faktycznie były nie dużo większe niż moja , jakieś +/- 25kg , za to te z pseudo to i do 50kg dobijają a norma to taki 40kg . yurków u nas jest z 10 w kilku blokach ale wszystkie to takie mikro psy max 3kg .
-
[quote name='evel']No wiecie, ja mam po sąsiedzku BIGLA, co ma jakieś 50cm w kłębie :lol: A kilka bloków dalej mieszka YOREK, który jest wielkości Zu :lol: Ale kokardka na czole obecna, między jednym uchem stojącym a drugim kłapciatym! :cool3: O to to! I jeszcze pręgowane, wilcze i niebieskie :loveu: I czekoladowe... I może merle, ale ładne musi być ;) Hahaha, ale czarne najlepsiejsze ;)[/QUOTE] a ja myslałam że beagle takie powinne być :lol: wszystkie samce jakie spotykamy są mniej więcej jak moja suka czyli właśnie +/- 50cm i 17kg , suczki są zazwyczaj mniejsze trochę ,jak widać pewnie nie spotkałam jeszcze żadnego z rodo :lol: . co do umaszczenia to jeszcze lubię czekoladowe :loveu:
-
dopiero będzie fajnie jak będzie ząbki wymieniać :lol: moja jak do mnie trafiła akurat była w fazie rośnięcia nowych zębów i gorsza chyba być nie mogła , bo wszystko co miałam drewniane w domu (stół,taborety, wszystko co znalazła) zostało zniszczone . więc współczuje szczeniaczka :evil_lol:
-
[quote name='Agathee'][url]http://img577.imageshack.us/img577/5769/sdc10942q.jp[/url] jaki diabełek :loveu: i podpalania na łapkach ma identyczne jak moja ;) a ja utwierdzam się w przekonaniu, że czarny to chyba jednak jedyna właściwa maść dla psa :diabloti:[/QUOTE] i moja :evil_lol: chciałaś powiedzieć czarne podpalane :diabloti:
-
[quote name='kasia_1982']cztli bede brac 3cm plus eko. Najgorsze ze nie mam pomyslu na kolory;([/QUOTE] do rudego to mi najlepiej coś z zielonym pasuję :) a do zielonego pasuję żółty
-
[quote name='kasia_1982']ale mi chodzi o sama tasme, plus do tego jeszcze eko[/QUOTE] to według mnie 3cm będzie ok . bo z eko dadzą 4 a nawet 4,5
-
[quote name='kasia_1982']jaka szerokosc tasmy (tej z przodu) dla staffika w szelkach norweskich? 2.5 czy 3cm? Pies ok 43cm, 17kg[/QUOTE] w norweskich ? 4 albo 5cm przód powinien mieć , mniej się nie daję do norwegów. moje jedne nawet 7cm maja z huntera ale to już przesada. a moja suka wielkościowo jak Twoja ,ciut wyższa tylko.
-
[quote name='deer_1987'] Oj czy az takie promocje beda to nie wiem, wiekszosc ma za 400-600 kr. Oni maja w tej chwili najtaniej ze wszystkich stron [url]http://www.foderexpressen.se/produkt/Hurtta-varmetacke-rod[/url] ale zobaczymy na wiosne moze jakies promocje gdzies beda. na jesien wchodzi nowa kolekcja wiec i te powinny byvc troche tansze[/QUOTE] no może do 140-50zł :evil_lol: bo widzę że teraz za koło 200 na polskie można kupić to może akurat .
-
[quote name='deer_1987']To moze zrobcie liste kto co DOKLADNIE (jaki rozmiar) chce to bede patrzec kiedy promocja :)[/QUOTE] jakbyś znalazła derki hurty rozmiar 50cm taką jak ma Twoja jamnica, kolor obojętny wiadomo , do 110zł czyli pewnie koło 220k to bez zastanawiania kup ja oddam pieniążki i wspólnie potem się wyślę .
-
[quote name='evel']No wiesz, ja znam Miśkę tylko z Twoich opisów ;) Napisałam tylko, jak jest u mnie, bo dla Zu komunikat jest prosty - napięta smycz = będzie wpier... :evil_lol: Oczywiście to ona się pyrga wtedy jak oszalała ;) Ale wypracowałyśmy różne strategie zastępcze i powiedzmy, że po prawie dwóch latach się dotarłyśmy :) Miśka wygląda super w tych różowych szelkach! :loveu: :loveu: :loveu: Zu też zawiera nowe znajomości w dziwnych okolicznościach, zwykle stroszy się, buczy, warczy (no chyba, że jakiś pies jej wybitnie podpasuje, albo że to border :roflt: wtedy go kocha od pierwszego spojrzenia...), ale nikt nie bierze jej na poważnie ;)[/QUOTE] nie miałam zamiaru "brzydko" odpisać jeśli to tak zabrzmiało to nie miało :lol: my przez ponad 3 lata tez co nie co wypracowałyśmy ale tej konkretnej rzeczy chyba zwyczajnie już nie wyeliminuję , to jest zbyt mocno wynagradzające się , identycznie z uciekaniem za zwierzyną i kotami tego też nie potrafię wyeliminować. co z tego że jest już lepiej bo było nie raz w relacjach Miś z psami jak potem znowu ktoś ją zaatakuję lub gorzej zaatakuję ja mniejszy/słabszy pies którego wdepcze w ziemie lub powali kagańcem , ona jest wtedy przeszczęśliwa , nie wygram z tym , a na polach musiałaby być ciągle na smyczy bo jest ewidentnie mocno myśliwska w genach i szybko łapie trop a jak złapię to często już kontaktu z psem nie ma i po psie , muszę wyłapać moment zanim się wkręci w trop wtedy jeszcze jakoś ją powstrzymam przed ucieczką , ale to również wystarczy że raz mi zwieje to potem znowu częściej szuka okazji by uciec za zwierzyną czy kotem. dzieki , mi również się podoba w różu :evil_lol: moja nie wykazuje większego zainteresowania borderami więc one chyba coś w sobie mają że psy je lubia/toleruja :lol: no i chętnie bym poznała Zu :diabloti:
-
nie ważne jak ważne że reagują :)
-
metalowy też za mały . dziwnie z wymiarów długi pysk ma Twoja suczka , popatrz na kagańce fizjologiczne wpisz sobie w google i spójrz na wymiary na pewno coś znajdziesz lepszego niż te co masz. ja bym na pierwszy rzut oka patrząc na psa na filmiku powiedziała rozmiar dalmatyńczyk pies albo doberman , erdel terier , a suczka bardzo ładna.
-
kurcze :roll: to ja za wczasu dopóki jeszcze byk i panda żyją dorobię takie dziurki , niech tylko ojciec będzie miał chwilę czasu by mi dziurki dorobić . niestety w innych nie ma miejsca nawet by dziurke dorobić ...
-
przesadzasz :lol: Miś rozumie wszystko i reaguję na wszystko co wymyślę :evil_lol: co jest złego w Dziubulku lub Dziubuleczku ;) imie jak każde :lol:
-
podaj wymairy pyska Lejdi i najlepiej jej wielkość będzie łatwiej coś pomóc wybrać .
-
[quote name='Agathee']tez nie wolam swoich psow po imieniu ;) tzn. Birme tak, ale czesto jest tez czarnuch, Bi, Su (od suni), a do Muflona prawie wcale nie wolam Muffi, tylko Mu, albo Mutti/Muttio/Mutu, sama nie wiem dlaczego :lol: szkoda, bo uwielbiam zlote rzeczy na psie a nic takiego znalezc nie moge :( adresowki to chyba godne polecenia sa tylko te z artmagic (a mnie nie podobaja sie kostki...), nierdzewne (ktore mamy i sa super, szkoda, ze tylko srebrne), no i niesmiertleniki... a wiesz moze czy da sie kupic gdzies w necie zlotawy (chodzi oczywiscie o kolor) lancuszek? szukalam ostatnio i znalazlam tylko takie w bardzo nieciekawej cenie niestety :roll:[/QUOTE] pozłacany łańcuszek kupiłam an wystawie w Sopocie kiedyś , więc pewnie na wystawach się dostanie ogółem .(płaciłam za rozmiar 40cm 26zł) adresówki to art magici i metalowe zwykłe z allegro polecam obie u nas się sprawdzają firmy. [quote name='Agnes']Mis albo Niunia to faktycznie brzmi bardzo groznie:grin::grin::grin:[/QUOTE] ale to nie ma brzmieć groźnie :evil_lol: nie mam takiego zamairu w ogóle . Miś szybko łapię zmianę imienia , teraz wołam czasami Dziubulku i reaguję bez problemu tylko Aśka nie lubi jak tak mówię i każe mi przestać :lol:
-
koniecznie kup większy , najlepiej fizjologa przez internet:) bo szkoda Twojej suczki w takim ciasnym kaganie .
-
jest za ciasny i to sporo , na pewno pies nie może swobodnie dyszeć , wydaje mi sie że wcale nie może nawet pyska otworzyć .
-
[quote name='Agathee']swietnie Misi w tym rozowym :loveu: ona ogolnie wyglada jak taki slodki pluszaczek, tylko wziac i wytargac za uszy ;) do tego to mylace imie :diabloti: [url]http://img815.imageshack.us/img815/5642/dsc02958g.jpg[/url] dziewczyny moglybyscie napisac skad ta swietna, zlota adresowka? i czy sie sprawdza?? ;)[/QUOTE] dzięki :lol: no bo ona wygląda właśnie jak misia :evil_lol: pluszowy misiek z klapniętym uszkiem . a imienia to ja praktycznie nie używam , wołam Miś (tak ostro najczęściej ) lub Niunia (też ostro dość) bo inaczej nie reaguję już , coś jej się we łbie pomerdało i jak wołam spokojnie to ma mnie gdzieś musimy chyba znowu smaki zacząć nosić . adresówce mówimy stanowcze NIE! są do bani , po pół roku prawie nic nie widać :roll: moja tez ma jedna taka ale rzadko używam to jeszcze widać u Kleo często używana i prawie nic nie widać a jedna już wywalona bo wcale nie było widać . link [URL="http://allegro.pl/metalowy-identyfikator-z-grawerem-kolko-i2079320287.html"]http://allegro.pl/metalowy-identyfikator-z-grawerem-kolko-i2079320287.html[/URL]
-
moja sucza ma 47cm w kłębie i nie uważam by była kurduplem :eviltong: