-
Posts
10821 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gops
-
[quote name='Hill.']filodendron, nie mam pojęcia bo jeszcze takiej nie miałam... Ale wydaje mi się, że jakby co można ją na tyle poluzować, żeby nie uwierała. gops, dzięki :] A powiedz mi jeszcze - jaki to jest materiał? Nie szeleści?[/QUOTE] materiał jest gruby dość sztywny ale ładnie się na psie układa, chyba nie szeleści bo nie zwróciłam na to uwagi .
-
będzie dobrze , wszyscy trzymamy kciuki za zdrowie Azutka ,trzymaj się :kciuki::calus:
-
[quote name='motyleqq']kuuurde, fajne są te czerwono-niebieskie zestawienia, czy Etnie by pasowały te kolory? :cool3:[/QUOTE] taaaaaaak i na moje nie szczęście mojej tez pasuję :evil_lol:
-
według mnie eko skórka będzie najlepsza .
-
a co to jest ? przerwany odblask ?
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
gops replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber'] Haha ja bym się nieźle wkurzyła gdyby zamiast dalmata dostała pudla :evil_lol: Znajomi rodziców (ci od jamnika ;) ) mieli wcześniej i pudla :lol: ale jakoś całe szczęście rodzice woleli jamniki :eviltong: Nie, żebym miała coś do pudli ogólnie, bo z charakteru pewnie lepsze od parów (chyba każdy pies lepszy :hmmmm:) ale nie wyobrażam sobie mieć psa którego trzeba strzyc ;). [/QUOTE] u nas nikt zły nie był bo chcieli psa obojętnie jakiego nikt wtedy nie patrzał na charakter , miał być po prostu pies. mój tata mówi "raz pudel na zawsze pudel " to są na prawdę bardzo bardzo mądre psy , czasami wręcz za mądre , mało problemowe bo małe, nie lnieją , nie ślinia się , mało jedzą :lol: i bywają mega aktywne więc na prawdę gdyby nie wygląd to byłby ideał , ale moim rodzicą w żadnym wypadku wygląd nie przeszkadza więc pewnie będą mieli pudla . zdjęcia domowe świetne! zazdroszczę sprzętu , moim staruchem to nic wyjść w domu nie chcę . -
czekam na fotki w tych kubrakach bo jestem bardzo ciekawa :) tu mój jeszcze lepsze foto [IMG]http://images39.fotosik.pl/1295/22733bdd40018884med.jpg[/IMG]
-
do mnie można dopisać psa a raczej sukę bo jeśli pojadę to na pewno z nią , suka raczej średnia.
-
[B]NQ[/B] widziałam na żywo szara i fioletowa świetnie wygląda .
-
[quote name='Unbelievable']tata też nie za duży, 54cm i koło 18kg[/QUOTE] o to takiego bordera bym mogła mieć , dla mnie ideał wielkościowy psa .
-
[quote name='Unbelievable'] bo one tyle mają ;) tylko Miotły mama to kurdupel, i ona też MUSI być kurduplem :diabloti:[/QUOTE] aaaaaaaaa :lol: to dobrze myślałam :lol: kurduple nie są fajne :eviltong: a jaki był tata tez mniejszy ?
-
[quote name='Unbelievable']mam nadzieję że koło 13-14kg, inaczej będę pozbawiać kości po trochu:evil_lol: :[/QUOTE] nie wiem czemu byłam przekonana że bordery maja k.20kg :hmmmm: jakieś większe się wydają się zawsze na zdjęciach :lol:
-
[quote name='Unbelievable']dzięki, na przyszłość się przyda :) byłam już u tutejszego, zmierzył temperaturę, pytał czy nie było biegunek, kataru etc. i dopiero zaszczepił, więc jak dla mnie ok :) Młoda nawet nie zareagowała, ani na termometr w tyłku, ani na igłę :diabloti: a z wagi zejść nie chciała :evil_lol: grubas najedzony waży 5,5kg :roll:[/QUOTE] a jaka jest jej docelowa waga? to teraz pewnie jest wielkości Gramowego :lol:
-
a co TY wymyślasz :eviltong::diabloti: świetne są rozmiarem ! idealnie leżą . a jak ślicznie twoim suczką w nich :loveu:
-
niech ktoś stworzy tą liste a ulv tylko ja skopiuję do 1 postu :)
-
[quote name='kingula']No i przyszły Ezy Dogi :evil_lol: Dopieły się na sukach, choć muszą być na maksa wydłużone. Wygląda to średnio trochę, bo widać ten czarny rzep :roll: No i grube są i sztywne takie, ale może się trochę ugniotą.:evil_lol:[/QUOTE] czyli jednak lepsza by była Mka może :) ale lepiej chyba na maxa zwiększone, bo zmniejszone wyglądają grubo . do nas doszły szelki rogza, są ok w sumie , ale jak zwykle rogzowa rozmiarówka to ..
-
jeśli zlot zacząłby się 20 sierpnia to ja mogę być tydzień nie dłużej . ale dobre i to .
-
według mnie super pracuję ! faktycznie kręci się ale przecież to szczeniak , sporo szczeniaków jest nad aktywnych . Brumiczka super wygląda i ma śliczna obroże :lol:
-
[quote name='a_niusia']wszystkie szelki polecane jako te do ayta maja taki gruby pas na klatce piersiowej-nawet te huntery z zooplusa polecane przez niemiecki automobil klub. szczerze dla mnie to one moga wygladac jak ostatnie dziady byle zapewnialy bezpieczenstwo.[/QUOTE] ... TY na prawdę nie rozumiesz. ezy dogi maja szeroki pasek nie miękki coś ala kartonowy , sztywny . NIE WYGODNY . Kup psom do auta coś z polarem /eko wygodnego co pozowli się wygodnie położyć psu itd. Tu chyba chodzi o bezpieczeństwo i wygode prawda? szelki nie musza miec napisane "szelki smaochodowe" by sie do tego nadawały bo połowa szelek sie nadaje ;).
-
[quote name='Hill.']Co myślicie o tej kurtce? [url]http://www.husosky.shoper.pl/pl/p/KURTKA-DLA-PSA-ISTILIK-PLUS-zimowa/165[/url] Dla psa bez podszerstka, z włosiem ala chart włoski/doberman w rozmiarze medium :)[/QUOTE] mam 3 sezon , świetna sprawa , polecam :)
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
gops replied to Amber's topic in Foto Blogi
Co do ras lata wstecz , 14 lat temu jak moi rodzice kupowali psa modne były właśnie pudle , jamniki . Ojciec zgodził się na psa ale tylko takiego który mało je , mało miejsca zajmuje i mało brudzi :lol: moja mama i bracia (10 i 8 lat starsi ode mnie więc wtedy nastolatkowie) znaleźli jakies ogłoszenie o szczeniakach dalmatyńczyka i zadzwonili by zarezerwować psa , pojechali tam po jakimś tygodniu od telefonu i jak sie okazało kobieta miała w tym samym czasie 2 mioty , pudli i dalmatów ,z tym że dalmaty były tydzień starsze i został jeden na dodatek zarezerwowany , kobieta się pomyliła i zarezerwowała nam pudla :lol: jakie zdziwienie przeżył mój brat jak się o tym dowiedział , ale skoro już tam byli i szczeniaków małych czarnych kulek biegało jeszcze 5 to postanowili że bez psa nie wracają .;) i w taki sposób od ponad 14 lat jesteśmy właścicielami pudla . Ku wielkiej radości mojego taty bo pies spełniał jego wszystkie cechy by mógł u nas zamieszkać . Tata nadal uważa że pudel to ideał psa i pewnie jak będą sobie na emeryturze to kupią takowego , na razie są skazani na moją sucz , która je dużo , zajmuję sporo miejsca i brudzi 5 razy gorzej niż pudels , ale już się przyzwyczaili . -
[quote name='Amber']Jari nawet woli mrozy od upałów - odwrotnie niż ja ;). Ale nie pozwalam mu długo przebywać w takiej temperaturze. Lekki mrozek tak do -5 OK, ale -13 jak mam teraz opada. Boję się, że się nałyka lodowatego powietrza i się przeziębi. W taką pogodę przydał by się może ten kubrak... cały czas myślę o nim...[/QUOTE] nie myśl tylko kup bo skoda psa w te mrozy ;) dobermany maja najgorszą sierść z możliwych na mrozy. u nas po parku lata dobek w kubraku moro i prezentuj się na prawdę super!
-
[quote name='a_niusia']w opisie tych szelek jest wyraznie napisane, ze zapewniaja bezpieczenstwo w aucie. i tak nie beda w nich lazic nigdzie dalej niz sie odlac. na szczescie pelna miska jest we wro i po prostu ustawimy sie na przymiarke.[/QUOTE] szelki jak szelki nie mają nic co mogło by oznaczac że są lepsze do samochodu ;) klips mocny jak w wielu firmach a co jeszcze? ;) szeroki pasek . zwyczajnie żebyś nie żałowała tym bardziej jak bierzesz 2 sztuki to nie małe pieniądze , no ale jak uważasz .
-
[quote name='NightQueen']wg. mnie nie leżą dobrze, ale pies na tym zdjęciu siedzi i zapewne wszystko się przesunęło[/QUOTE] bo one niby leżały dobrze właśnie ;) dziwny model po prostu . jak ktoś ma ochotę niech próbuję ale według mnie nie za tę cenę .
-
[quote name='NightQueen']a masz zdjęcie Miśki jak w nich stoi?[/QUOTE] niestety pokasowałam te zdjęcia już :roll: zostawiłam tylko to tak na wszelki wypadek właśnie jakby mi znowu coś strzeliło do głowy by je kupić to foto ma mnie powstrzymywać :evil_lol: pewnie gdzieś w galeri są ale to rok 2010 i nie chce mi sie szukać ;) musisz mi uwierzyć że leżały niby dobrze a jednak obcierały .