Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. [quote name='Kudłata_Koza']No dam, dam ^^. Tylko trochę potem :P. Nett jest super pies i ratuje ludzi w potrzebie. Wiesz... Ma taką czerwoną pelerynkę z napisem "Nett SuperPies" :D.[/quote] Uuu, no to kuul :diabloti: Ciekawe, z jakich opresji ludzi ratuje :razz: Ja spadam :shake: Ale ślę pozdrowienia :cool3:
  2. [quote name=':: FiGa ::']Neta mi wyłączyli w czasie burzy :diabloti: A przepraszamy sie boo... Gonia,[B] małpa, wredota, ćwikła, ziemniak, ogórek, maciora, matoł[/B], kanalia się obraziła :diabloti: Ja dalej wyje jak czytam tego smsa :roflt: Powodzenia ;)[/quote] Ale przyjemnie o sobie mówicie :diabloti: Dobra, spadam , siooo, Cambel, śś ! Pa! :cool3:
  3. Ja też jestem za Flexi raczej, ostatnio chciałam w pobliskim zoologiku zorientować się cenowo. Sprzedawca pokazał mi jakąś inną markę, hm...no nie pamiętam nazwy, ale powiedział, ze jest zbliżona jakościowo do Flexi, a była o połowę tańsza...I nie wiem, czy mu ufać, czy kupić Flexi :cool3:
  4. [quote name=':: FiGa ::']Guffi Ty cicho siedź, to metafora była :evil_lol: W 6 klasie będziecie poznawać takie pojęcia :eviltong: Wczoraj była u nas burza :cool3: Próbowałam robic zdjęcia :lol: Miejscami było bardzo jasno. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/8912/obraz4490001jp7.jpg[/IMG][/URL] Miejscami złapałam tylko chmurki [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img392.imageshack.us/img392/680/obraz4540001rq6.jpg[/IMG][/URL] Cholerna lampa, by ją... :mad: Ale miejscami udało się tez cos więcej :multi: Co prawda niewyraźne ale jest :lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/6646/obraz4460001zl6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/9298/obraz4510003sf5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/531/obraz4630001lm9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img392.imageshack.us/img392/1373/obraz4570001tc5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/5166/obraz4490002sg8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img53.imageshack.us/img53/8756/obraz4490003pe2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img469.imageshack.us/img469/5630/obraz4510002go4.jpg[/IMG][/URL] [LEFT][SIZE=5]A to wszystko [SIZE=6][U][B]DLA GON[/B][/U][B][U]I [/U][/B][/SIZE]:calus:[/SIZE] [/LEFT] [SIZE=5]Wybacz mi :modla:[/SIZE][/quote] No tak..Więc zamiast siedzieć na kompie i odpisywać mi na gg, to Ty foty burzy robiłaś? :mad: :evil_lol: A tak wogóle, to czego Wy się co chwilę z Gosią przepraszacie :PP Ja lecę pisać referat z gegry...Pa! :bye:
  5. [quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Nie jestem w domku, więc dam Ci albo na dziwadełku albo jutro/ w piątek :)[/COLOR][/I][/quote] Dobra, dobra, poczekam sobie :eviltong: Teraz i ja lecę...kochany referat z geografii czeka :shake: Pa kochane! :bye:
  6. Super galeria :loveu: Ajka, boska Beagielka :cool3: Ale z niej maleństwo było... Fajny macie tor agility, domowy :lol: :cool3::cool3: Widzę, galerii nie zaniedbujecie, co chwilę jakieś nowe foty :loveu: Pozdrawiam PS Mogę tą fotkę sobie na tapetę ustawić ? > Klik
  7. Wiem, Psiulka, wiem. Ale foty pokazać możesz :cool3:
  8. [quote]O [B]Kabel [/B]o Wacek o Vianek XD[/quote] Tylko nie Kabel.. :mad: Tollerka, Florek piękny :loveu:, może jeszcze coś wygrzebiesz? :cool3:
  9. Dzień Dobry :cool3: Przejrzałam galerię, i stwierdzam, że Nett - SuperPies ! :mdrmed: Bardzo fajne fotencje... A psiak jeszcze fajniejszy ! :D [quote] Może potem dam więcej :mdrmed:?[/quote]Ależ oczywiście, że dasz :evil_lol: Pozdrawiam xD
  10. Witaj :) [IMG]http://img236.imageshack.us/img236/5382/kiara10ya1.jpg[/IMG] Ale super fota :cool3: Mm...Kiara piękna sucz :loveu: I ile fotek nowych macie, ja widziałam tylko te z SHiR... Pozdrawiam :-D
  11. [quote name='g_o_n_i_a']:bye: :bye: Wszystkim. Wpadniemy wieczorkiem pochwalić się czy zdałam egzamin diecezjalny. :([/quote] :bye: :bye: Na pewno zdasz, ja to już wiem! :cool3: Trzymamy kciuki!
  12. :bye: Papa Gonia ! Kudłata Kózko, dopiero się skapnęłam, żeś Ty Karolcia_: ) z PŚ, ale ja mało kumata :P
  13. [quote]nie nie nie, Figa bryka po podwórku :p[/quote] Mówię ogółem, ale to było też do Ciebie :-P [quote name='Kudłata_Koza']U mnie nowe fotki, zapraszam do galerii :D.[/quote] Ja też mogę ? :-P
  14. [quote name='g_o_n_i_a'][B]Pozbyc ? [/B]:mad: :mad: :mad: W takim razie domku pasowaloby jej szukac.[/quote] Nie wiem dokładnie, nie znam sytuacji. Ilona lepiej wie :cool3: Gonia, naleśnikiem ? Ja za naleśnika bym wszystko zrobiła :roll::evil_lol:
  15. [quote name='Agata psiara']Chm...no to pisz dalej. Zartowałam, żartowałam! Nie martw się o swoje palce [B] Przeczytałam ten wątek od deski do deski i muszę przyznać, że dreszczyk przechodził.[/B] :-o[/quote] Pamiętam, jak ja go ostatnio zaczęłam czytać :roll: To była noc, a potem bałam się ruszyć w pokoju...
  16. [quote name='Tollerka']Cambel, nie dam wszystkich od razu bo potem co wam będę dawać :razz:?[/quote] No wiesz Ty co :roll: Potem będziesz robić nowe :evil_lol: Będziemy Cię torturować o nowe foty miziastego Potworka :evil_lol:
  17. Jasne, przyjeżdzajcie :D [quote]Hej, a jezeli tak Aga jest bedomna (inaczej, przydalaby jej sie opieka) to moze warto ją porozglaszac i ew. szukac domku? :razz:[/quote] Aga ma dom, jednak chyba własciciel chce jej się pozbyć. O rozgłaszaniu już myślałam :razz: Może, może...Psiula, masz jej foty? :D
  18. Ooo, Figa przyszła :-P Witojże! [quote]Ja tu czytam i kwiczę[/quote]A może kwaczę ? :cool3: [quote]Czytasz to wszystko? No kto to widział, takie marnowanie czasu :shake: :evil_lol:[/quote]Aleś miła :evil_lol: [quote]Pierwsze co mi stanęło przed oczamia to Kamcia :-o [/quote]Niedługo całej Dogomanii się zacznie śnić po nocach, ten upioór :roll: Na pewno czytałyście o Ajku..
  19. Ależ on musi być fajny do przytulania, taką ma sierść super, nawet po zdjęciach :loveu: Mięciutka, nie ? :cool3:
  20. No może narazie w Tajemnice psiego umysłu, to aż tyle nie wyczytałam, ale jak się porządnie zabiorę do Jak rozmawiac z psem, to na pewno będę to robić :D
  21. Witanko :loveu: Florek booski, fajnie, że mu galeryjkę założyłaś :cool3: [COLOR=SeaGreen][SIZE=7][FONT=Comic Sans MS][FONT=Arial Black][SIZE=2][FONT=Comic Sans MS][COLOR=Black][quote name='Tollerka']Mam jeszcze jakieś 14 razy tyle :lol:[/quote] [FONT=Verdana]Ej...no to co tu jeszcze robisz, dawaj! :razz:[/FONT] [/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT][/SIZE][/COLOR]
  22. [quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Ja czytam teraz "Dlaczego mój pies..." . Powiem szczerze, że już sam początek wydał mi się ciekawy. Narazie za bardzo nie miałam czasu czytac, ale po 2 rozdziale wciąga, oj wciąga. :D[/COLOR][/I][/quote] Tak samo Tajemnice psiego umysłu :cool3: Przyznam, że wprowadzenie nie było za ciekawe, ale teraz to się oderwać nie mogę :eviltong:
  23. [quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Dobry dobry :multi:[/COLOR][/I] [COLOR=royalblue][I]Aneta Ty mówiłaś, że Aga jest agresywna?? :crazyeye: :-o Aga agresywna...:shake: Wczoraj tak się biedna burzy wystraszyła, że nocowała u sąsiadki (Eweliny)...:shake: [/I][/COLOR][/quote] No tak mi mówiła..Własciwie w samych negatywach...Ale jak ją poznałam, to już tak o niej nie myślę...Gdybym nie zobaczyła (prawie mojej) Sary, to zastanawiałabym się nad nią..
  24. [quote name='butterfly15']ja jestem w trakcie czytania Jak rozmawiac z psem :P tyle informacji ze juz nic nie pamietam :D[/quote] Ja czytam Tajemnice psiego umysłu, ale Jak rozmawiac z psem też mam, nie czytałam, ale przejrzałam..I tak jak ktoś wcześniej mówił, chyba lepiej będzie robić notatki, bo po co czytac, jak się od razu zapomni, albo pomiesza :lol:
  25. Dzień Dobry :razz: [quote name='psiulka'] Po tych chmurach top rozpętała się straszna burza...W życiu takiej nie widziałam, strasznie dudniło... :-o [/quote] Br...aż się bałam :oops: [quote name='psiulka'][I][COLOR=darkorchid]On równie dobrze może sobie go wziąc chocby teraz i komuś oddac. I nie ma Dżekiego, więc musisz jak najszybciej...[/COLOR][/I] [SIZE=7][COLOR=lime][I][COLOR=darkorchid]Prosimy o nowe foteczki AZY[/COLOR] :multi: :multi: [/I][/COLOR][/SIZE] [/quote] Popieram co do obydwuch tematów... P. Janusz nie będzie chyba czekał, aż Aneta psa weźmiesz....Jeżeli mu się okazja napatoczy, to pewnie go od razu odda. [quote] Nie bój żaby nic jej nie będzie. Myślisz że Dżeki jest jej jedynym dłyugożyjącym u niej w budynku potomstwem? [B]Jesteś w błędzie[/B] :p Jak można powiedzieć, że Agutek jest bardziej agresywny? :shake: Przecież ona jest miła, mnie nigdy nie ugryzła nawet jak chciałam wziąć jej szczeniaka... ['] Jednym słowem: Aga potrzebuje diety odchudzającej :lol: [/quote]Ja nie uważam, że Aga jest agresywna, bo wg mnie jest kochaną psiną :loveu: To Aneta mi mówila :roll: PS Ja tam nie widziałam innych zwierząt, jakie są ? :cool3: No to koniec zbiegania z tematu,[SIZE=5][U][B] prosimy o nowe foty Azy![/B][/U][/SIZE]
×
×
  • Create New...