Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. [B]Sara_rokitnica[/B] pogoda się poprawi, juz jutro ma być ładniej. :cool3: Megafoniątko zdrowieje, już mniej kaszle, dzisiaj i jutro jeszcze na zastrzyk, ale ona to dzielnie znosi. ;) [wzamian za smaczki od pani Doktor :evil_lol: ] Uczymy się SIAD, coraz lepiej nam idzie, z tym, że jak Megi zobaczy smaczki to się całkiem rozstraja, o niczym innym nie myśli, więc nagrodą są pieszczoty.
  2. [quote name='sara_rokitnica']witam Megi i jej Panią- Cambel ;) :D Megusia jest śliczniutka :loveu: poprostu cudo :loveu: czekam na nowe fotki ;)[/quote] Dziękujemy :loveu: Fotek narazie nie ma, pogoda do doopy, a najlepsze na dworze wychodzą. :lol: [quote name='Psiul'][I][COLOR=royalblue]Ale tłok u Ciebie... Kamila gdzie Ty hostujesz zdjęcia jeśli mogę wiedzieć?[/quote] [/COLOR][/I][COLOR=Black]www.tinypic.com ;)[/COLOR][I][COLOR=royalblue] [/COLOR][/I]
  3. [quote name='ewatr']raczej parapsychologii :eviltong: psy widza na żywo i nawet potrafia sie tego bać albo to próbuja łapać ......... no jest teoria , że to pewien rodzaj zywej energii / duchy , manifestacja energetyczna no cos takiego / :evil_lol:[/quote] Coraz bardziej mnie to zaczyna ciekawić. :cool3: Muszę poszperać coś o tym w naszej zakurzonej bibliotece. :evil_lol:
  4. [quote] Ja zaraz spadam bo lece do Niny A o 16:30 idziemy z dziewczynami na pizze :smile: Moze wrzuce tu jakies fotki. Chociaz nie bo to wkoncu galeria Jackiego nie moja.:roll: To ja sie zegnam papa:*[/quote] Miłej 'wycieczki' ;) :bye:
  5. [quote name='Pinczerek-Jacky']Ja niechce innego ja chce Gingera :( Po za tym i tak mama powiedziala ze nie chce juz zadnego chomika bo one tak krotko zyja i pozniej znowu bedzie placz :placz::placz::placz::placz:[/quote] Ja też miałam chomika... Miałam, bo gdy pojawił się pies, panicznie bał się klatek.... I musiałam oddać moją dżungarkę do zoologika...:placz::placz::placz:
  6. [quote name='Czarna_Owieczka']Piłeczki, gumowe piszczące zabawki, patyki znalezione na podwórku, w trakcie głupawki nawet będzie się liściem bawił :lol: :cool3: poza tym zabiera pluszowe zabawki.[/quote] Dzięki za odpowiedź. :cool3: Pluszowe zabawki jakoś średnio zdają egzamin :evil_lol: Ma taką pluszową owieczkę, której połowa już wala się po podłodze w postaci kawałków waty. :eviltong:
  7. [url]http://i17.tinypic.com/6akjtqo.jpg[/url] Rozbrajający wzrok :loveu:
  8. Ale co ja takiego robię ? :shake: Chciałabym jakoś pomóc, a nie tylko podnosić...No nie ma jak. Narazie tylko to mi zostalo..
  9. [URL]http://img442.imageshack.us/img442/9388/74584766ft0.jpg[/URL] Ale ostre kły... :loveu: [url]http://img58.imageshack.us/img58/7640/17837834qg9.jpg[/url] To przecudne... :przytul: Śliczne zdjęcia Gosiu, śliczne :loveu: Jakoś koty chyba łatwiejsze są do ufocenia, tak wg mnie. Psy ruchliwsze.
  10. Łaaa bardzo fajne :cool3:
  11. Dziękuję Wam :loveu:
  12. [url]http://img20.imageshack.us/img20/5404/42702107hm3.jpg[/url] Ależ ona ma wielkie uszy. ;)
  13. Ale ogromne fotki :cool3: [IMG]http://i158.photobucket.com/albums/t103/Samturia/tn_DSC03982.jpg[/IMG] Ale kochany pychol :loveu: Tylko miziać! ;)
  14. Dzień Dobry ;) Ale Łapka urocza jest :loveu: Czekam na fotki...
  15. Cambel&Megi

    Rzeszów

    A tam, ja jestem ogólno dostępna :cool3: 696399769
  16. Cambel&Megi

    Rzeszów

    Hm..A moim skromnym zdaniem jadąc 18, lub 19, najszczególniejszym miejscem jest ten Carrefour, tam jest przystanek, i stamtąd można by się przejść na łąki, bo na pętli to ja nie byłam jeszcze. :cool3: Jadąc autobusem widzimy go po prawej stronie. ;) Pogoda ma być niby ładna, tak mówili na TVN Meteo podobno. :hmmmm:
  17. A ja będę odmienna, i powiem, że jestem feministką, i facetów nie lubię, a w szczególności takich "ciach" :evil_lol: Kiedy jakieś fotki Jackiego ? :cool3: PS. Zapraszamy do naszej galerii, link w podpisie.
  18. Cambel&Megi

    Rzeszów

    [quote name='Ewa_17']tak :razz: Martyna umowmy sie, ze o jednej porze bedziemy jechac 18nastka :cool3:... 3 szkodniki w autobusie, tego jeszcze nie grali haha :evil_lol::eviltong:[/quote] Albo i 4! :evil_lol: Megiszon gratis :eviltong: Ja jadę 18stką od Dąbrowskiego Woj. Kom. Policji :eviltong::eviltong:
  19. Mnie chyba wypada podpisać się pod Fidelek2... Sylwia, trzymaj się... :calus: :( To trudne, ale jak pisała Fidelek, pomyśl, że tam mu jest tak dobrze, i nie zazna cierpienia... A co do Czabika...Ja bym łeb utrąciła temu gościowi... :angryy: A swoją drogą, to jakoś moja Megulcowa mi trochę Czabiego przypomina... :hmmmm:
  20. Hopaj Misiaczku...Na pewno jest jeszcze jakaś szansa...
  21. [quote name='agaciaaa']na spacerach to Sara lubi głównie wąchanie. Ale interesuje ją też wszystko co się rusza- ludzie, a szczególnie inne psy :) ona wszystkich czworonożnych kolegów kocha, chociaż nie zawsze z wzajemnością ;)[/quote] Ot to samo moja Megi. Bawić to się na spacerze z nią nie idzie, wszystko lepsze oprócz pańci, ewentualnie bieganie z nią to frajda [taka sobie, lepsze przeciez bieganie za ptakami]. :evil_lol: W domu? Hmm...Ona ma swoje zabawki, i nimi to sie sama bawi, jakoś tak woli, ewentualnie w przeciąganie, ale i to średnio... Za to bardzo lubi mnie "atakować", tzn. skakać łapami na klatkę piersiową, i zalizywać :loveu: I tak się turlamy po podłodze, żadnych zabawek nam nie trzeba :cool3: A ja trochę tak z innej beczki: [SIZE=3] jakich zabawek dla swoich psów używacie?[/SIZE] My mamy narazie kilka, ale na pewno będzie coś przybywać. ;) Sznurek, piłeczki takie do tenisa, pluszaki [które giną marnie :eviltong: ] , o, i jeszcze legowisko takie gąbkowe, jest traktowane jako zabawka. :roll: Hm...Zastanawiam się nad piszczałkami, bo nie wszystkie psy lubią ten dzwięk.. :hmmmm: Trzeba będzie wypróbować. :lol:
×
×
  • Create New...