-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
[quote name='albiemu']Temat szczepień w Orzechowcach jest sprawą bardzo kontrowersyjną - zwierzęta nie są szczepione. Jedyne jesteśmy pewne do szczepień, które same zorganizowałyśmy i zostało zaszczepione 100 psów. Przykro mi bardzo ale jak na mój nos to jedyne szczepienia jakie tam się odbyły.[/quote] To okropne... :shake::shake: Przecież takie psy mają mniejsze szanse na Dom.... Hopaj Sloneczko...
-
Bokser ka Mała Mi z połamanymi nóżkami - pomocy! MA DOM
Cambel&Megi replied to Dharma's topic in Już w nowym domu
Jaka śliczna suńka...Biedactwo... Można ją wstawić na adopcje.org ? -
[quote] Ze Staromieścia daleko jest na Branówke? :eviltong:[/quote] A tak średnio na jeża. :eviltong: Ale żeby iść, to raczej tak... :lol: 18, wiem, że jeździ często, co jakieś 15 minut...Ale w wakacje? Pewnie mniej, ale jakoś tak.. ;) 19 jeszcze nie jechałam.
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[url]http://img442.imageshack.us/img442/8138/20448963pr9.jpg[/url] Super Edziasek.... :loveu: -
Figowa się znalazła...Tobie to chyba teraz najtrudniej.... :( Ale dziękuję za miłe słowa...
-
[quote name='Ewa_17']nie wiem gdzie Frac, ani gdzie Cerrefour :angryy: ..... nie robie tam zakupow, wybaczcie :diabloti::eviltong: w takim razie nie pozostaje mi nic innego jak sie przesiasc w ta nieszczesna 18/19 i jechac do konca :mad::cool1:[/quote] No ja też tam nigdy zakupów nie robię... :eviltong: Hmm..No to już nie wiem jak wytłumaczyć. Bo do WSiZu, to się skręca na tym skrzyżowaniu na lewo, jadąc "z miasta", a my powinnyśmy w prawo. :lol:
-
[quote name='drzalka']Juz pisalam najlepiej na zajezdi autobusów mna B4 , wiecie gdzie są Delikatesy Frwac ??.. to dalej się jedzie droga i jest zajezdnia :cool3:[/quote] Delikatesy Frac = Carrefour > tzn to ten sam budynek jest. ;)
-
[quote name='Ania-shira']Ja również witam Ciebie i Megi. Twój aparta robi super zdjęcia bo mój to tragedia. Fajna ta twoja Megi. Wygląda na przyjazną sunie i wesołą :multi:[/quote] Dziękujemy. ;) Ojj przyjazna, do obcych skacze, żeby się bawić, i podgryza i szczeka zapraszając do zabawy. :evil_lol: ;)
-
Super te zdjęcia, i fajna jakość... Kiara już wydoroślała, taka dama :loveu:
-
Niepełnosprawny Oskar wciąż potrzebuje pomocy finansowej
Cambel&Megi replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agga'][B][COLOR=DarkGreen]Będąc na dogo dostrzegłam tego tematu. Szukając czegoś na youtube znalazłam filmik z Oskarem. Nie powiem wyciska łzy. :shake: Ten psiak tak wiele przeszedł. Naprawdę robicie dla niego tak dużo.[/COLOR][/B][/quote] Ja przedtem obejrzałam ten film... Nie byłam w stanie potem się usmiechnąć...Łzy samoistnie leciały, chociaż nawet nie chcialam... Takie to życie okropne... -
[quote name='drzalka']Witamy Cablem i Megi.. super fockiaki juz niemoge sie doczkeac na wspolnespacery :D:multi: :loveu: :lol: :loveu:[/quote] Dziękujemy :lol: i my również nie możemy się doczekać... :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Ładnie Ci ten telefon robi zdjęcia... Trzecie śliczne, ten balans cieni... [/COLOR][/I][/quote] Dziękuję, ale to i tak nie tak ładnie, jak na cyfrówce... A takie cienie, to ja mam zawsze po południu w pokoju, jak przyświeca słoneczko...
-
Ej no, ja się tak nie bawię! Na Baranówce jest naprawdę fajnie, chociaż raz...
-
[quote] [I][COLOR=#4169e1]PS. Nie umiem się już dziś uśmiechać, nie odbierz tego źle...[/quote] [/COLOR][/I][COLOR=Black]Rozumiem... :( Mnie też przykro...Ale Ty jeszcze wczoraj z nim się bawiłaś, a dziś... :( [IMG]http://i7.tinypic.com/6bk04zd.png[/IMG] [IMG]http://i13.tinypic.com/63ja738.png[/IMG] [IMG]http://i7.tinypic.com/66ue8ig.png[/IMG] [IMG]http://i11.tinypic.com/536fpeo.png[/IMG] [/COLOR]
-
Hmm...Mam pomysł. :cool3: Carrefour, na ul. Obrońców Poczty Gdanskiej ? Kojarzycie? To już całkiem niedaleko miejsca. ;)
-
[quote name='Magdalenkl']Wiedzialam wiedzialam (no ale ja mowie głowna wetke)[/quote] Pani Główna Wet, szczepiła Megulinę na wściekliznę, jak jeszcze była schroniskową bidulką. Przynajmniej tak z tych papierów wynika. :cool3:
-
Ale ślicznie aportuje :loveu: [quote] Kamila napewno dobrze Wam pojdzie, co Was nie zabije to Was wzmocni :evil_lol: (musze to sobie ciagle powtarzac przy moim szkodniku :roll::lol:;-))[/quote]No mam taką nadzieję :evil_lol:;-) Dobra, teraz o spacerze... Hm...Dowiedziałam się gdzie ten WSiZ, ul. S[B]u[/B]charskiego (?) i to trochę daleko od tych pól, na których jest najfajniej, bo to na B4, a z mojej mapy wynika, że Sucharskiego jest na B3. :cool3: Proponuję jakieś inne miejsce spotkania.
-
[quote name='Iwona1984']no witamy rudą lisiczkę :multi::multi: Megi jest śliczniutka, uszka są the best :razz: do zobaczenia na spacerku ps. do jakiego weta chodzicie ??[/quote] Dziękujemy :lol: Taa, Madzia dobrze mówi, do Jamnika, ale jakiś przyjemny pan doktor z panią doktor inni nas przyjęli, nie p. Sochacka :cool3: