-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
Śliczne dziewczynki, napatrzeć się nie mogę na te pycholce :loveu:
-
[quote name='Ania-shira']No to czekamy na foteczki ze spacerku :multi:[/quote] Fajnie mówić, kiedy USB nie chce łączyć komputer - telefon. :roll::roll: :evil_lol: Zaraz go kopnę, to zobaczy takie jajca mi tu robić. :evil_lol:
-
[url]http://images27.fotosik.pl/19/e718257b3bc843d8med.jpg[/url] Mee...No co się tak gapisz, i majstrujesz w tym czymś? Weź daj sobie już spokój.... :evil_lol: [quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Oj takich to nie mam, zrobię dzisiaj jak będziemy już iść spać... [/COLOR][/I] [B][I][COLOR=#4169e1]Teraz myślę o tym co straciłam... I przeglądam sobie galerię z myślą, że to nie mogło się stać, że to wróci... :( Znowu zaczynam się pogrążać... :([/COLOR][/I][/B] [I][COLOR=#4169e1]Dobrej nocy Goniu, Sylwusiu, Kamilko, Ewo i Madziu :calus: Dziękuję Wam :calus:[/COLOR][/I][/quote] A ja Ci powiem, że nie warto się tym przejmować, i do tego wracać, bo nie warto...Możesz się tylko sparzyć...:shake: :calus:
-
Bokser ka Mała Mi z połamanymi nóżkami - pomocy! MA DOM
Cambel&Megi replied to Dharma's topic in Już w nowym domu
Mała Mi na 1 stronę po Domek... -
Owczarki niemieckie w rzeszowskim schronisku ! aktualna 1 strona
Cambel&Megi replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Hoop...... -
[quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]A wczoraj mówiłaś, że grzeczna była, to co w nia nagle wstąpiło?? :-o Pytałaś się o to co prosiłam? ;) [/COLOR][/I][/quote] Zastrzyk bez jakiegoś dodatku znieczuleniowego chyba? :lol: Dzisiaj się zapytam, bo wczoraj nie bardzo była okazja. ;) [quote name='despera']Witam:) Cambel masz śliczna sunieczkę:loveu::loveu::loveu:[/quote] Dziękujemy :loveu: Zaraz fotki z porannego spacerku. [jak się dostanę do USB] ;)
-
Owczarki niemieckie w rzeszowskim schronisku ! aktualna 1 strona
Cambel&Megi replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
I w górę po Domy.... -
[quote name='Figa']Jest trudno, bardzo trudno :-( Ciągle dopada mnie myśl, dlaczego własnie on, pies którego tak mocno pokochałam, dzięki któremu zaczęłam mysleć o wolontariacie... :-( Dlaczego..? Małej życzymy dużo zdrówka :calus:[/quote] Gdyby każdy zadawał sobie pytania "dlaczego to akurat mnie się przytrafiło?" nikt nie miał by ochoty i dla kogo życ... A przecież jeszcze wiele stworzeń oczekuje Twojej milości... Twoja Figa, Czabi, i jeszcze tak jak Hugo, więcej schroniskowych psów...Nie możesz o nich zapominać, ani rozpamiętywać tego, co się stało... To nie Twoja wina, nie byłaś w stanie tego przewidzieć, zaobserwować, teraz niestety nie da się tego odkręcić...Hugo zawsze będzie w Twoim sercu, na pewno w jakiś sposób odczujesz jego bliskość, za TM nie musi cierpieć, czekać za schroniskowymi kratami...Tam jest mu dobrze. A tak widocznie musiało być...:( Trzymaj się Sylwia. A my z Megi wróciłyśmy właśnie od weta, ale jazgotu mała narobiła... Panikara jedna. Jak wetka wbijała igłę, ok mogło zaboleć, ale jeszcze kilka minut po, i po rozmasowaniu piszczała.. :shake: Myślała, że się nabrałyśmy. Już jest lepiej, jeszcze jutro na zastrzyk...
-
[url]http://images27.fotosik.pl/18/b4625368bdf27b2bmed.jpg[/url] Mamoooo, jaka kochana :loveu:
-
[url]http://img510.imageshack.us/img510/820/11386385co3.jpg[/url] Ale śliczne pycholce :loveu: Ostatnio mam szczególny sentyment do Bokserów. ;) :loveu:
-
[quote name='Seterka93']Sliczności :loveu::loveu: cudna jesteś maleńka :) szkoda, że tak ją potraktował los ale na szczescie są tacy ludzie jak TY hehe:lol::lol: zapraszamy do nas :cool3:[/quote] Hej :multi: Dziękujemy za odwiedziny i komplementa :cool3: Los ją skrzywdził, ale nie ukrywam, że inne psy bardziej... Przy obcowaniu z nią widzę, że przedtem była w domu/mieszkaniu, i przebywała z ludźmi...W schronisku na szczęście nie była długo...A teraz jest u nas. ;)
-
[quote name='ewatr']internet to prawdziwa skarbnica wiedzy tylko trzeba umiec to czytac i przepuszczac przez sito rozumu ;) .....ale fakt sa ciekawe rzeczy na tym swiecie i warto o tym wiedziec - [B] inna rzecz w co sie wierzy a w co nie[/B] :eviltong:[/quote] O tak :evil_lol: Jak się jakichś głupot nakładzie do głowy, to jest nieciekawie. :eviltong::eviltong:
-
Gaaalerrriiaaaa :loveu: Śliczotne wszystkie psiule, to już Ci kiedyś mówiłam :cool: :calus:
-
[quote name='Frytela']Niech zdrowieje szybciutko :* Nie będe mówić ze jest piękna, bo to już chyba kilka razy ode mnie słyszałas :) Wygłaskaj ją ode mnie i powiedz jej ze ma pozdrowienia od cioteczki Frytelki :D[/quote] Wygłaskana i dziękujemy :loveu:
-
[quote name='ewatr']nie wiem czy lubisz takie rzeczy ? ale ja Cie to interesuje to wejdz w Nautilusa [URL]http://www.nautilus.org.pl/?i=366[/URL] i poczytaj o latających kulach bo to sie nie da powiedziec jednym zdaniem :shake:[/quote] Ciekawe to.... :hmmmm: Muszę się w to trochę zagłębić. :lol: Póki co, to czytam takie różne artykuły w "Gwiazdy mówią", moja mama to kupuje, oczywiscie nie dla horoskopów, tylko tam są różne ciekawe rzeczy.