Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. Znalazłam Patusiowy wątek...To taka super suczka... Gdzie ten Dom ? :(
  2. [URL]http://images26.fotosik.pl/19/d662872e8305e1d9.jpg[/URL] Jeeeeja, jaki ma prześliczny ten pychooooool ! :loveu: :loveu: :loveu: [URL]http://images24.fotosik.pl/19/c71b6325f1c16f70.jpg[/URL] Super wyglądają jego fotki na trawie. :cool3: [COLOR=Blue] [/COLOR][SIZE=1][COLOR=Black]Zapraszamy do nas, link w podpisie. ;)[/COLOR][/SIZE]
  3. [quote name='WildH']Moja Czika ^^. Pierwsze zdjęcie od kiedy mam ten komputer :P . [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/3360/im000151500x375ql2.jpg[/IMG][/URL] (data na zdjęciu nieaktualna, chyba muszę wreszcie ustawić poprawną :P )[/quote] Prześliczna :loveu: :loveu: Ile ona ma ? Ja Wam pokażę dzisiejsze zdjęcie mojej Meguli, robione na komórce :cool3: [IMG]http://i15.tinypic.com/4tk8kf4.png[/IMG] Jak chcecie więcej zdjęć, to w galerii megi, link w podpisie. ;)
  4. [quote] Figowa to nałogowo podaje lapę :evil_lol: Jak zrobi coś źle to podchodzi i pac łapą, [B]gdy śpię to ona daje mi nią w pysk i budzi, [/B]przy stole kładzie lapę na moim kolanie i patrzy zwrokiem nr 14 "Halo halo, to ja, wasz głodny i biedny pies..." :eviltong:[/quote] Co za brutal :evil_lol: No ale ja za to co chwila obrywam po klatce piersiowej, i po twarzy, jak siedzę, a Megulec chce się bawić i skacze. I to są gratis 2 łapy, nie jedna :cool3: [url]http://img527.imageshack.us/img527/1773/zabalj3.jpg[/url] Ta żaba stoi jak jakiś bodyguard. :evil_lol:
  5. [url]http://img234.imageshack.us/img234/8316/obraz180db3.jpg[/url] Czabulek :loveu: Ma śliczny komplecik - smycz + obrozę :loveu: [url]http://img66.imageshack.us/img66/1230/obraz190hw4.jpg[/url] Łaa jak fajno :loveu: Mój psotnik też tak robi, ale tylko jak jej się zachce, zresztą ja jej tego nie uczyłam. :evil_lol: [url]http://img396.imageshack.us/img396/5704/obraz204qi4.jpg[/url] Ale mi się to zdjęcie podoba. ;)
  6. [url]http://img61.imageshack.us/img61/8001/lena5nr4.jpg[/url] Ładnie się to zrosło.. ;) Ale Leniasta śliczna :loveu: Ten pychol ..m....Tego hasania po trawie jej było trzeba. :loveu: A my musimy jeszcze jedną cieczkę przeczekać i dopiero wtedy sterylka...
  7. Cambel&Megi

    Rzeszów

    Jaka jest aktualna lista na poniedziałek ? :hmmmm: Ewa + Rosa Martyna + Fredi Gosia + Aza Kamila + Megi Magda + hm...Jak ten Twój psiak ma na imię ? :lol: Paulina (bez Leny) Ilona [B]? ? ?[/B]
  8. [quote name=':: FiGa ::']Przyzwyczai się ;)[/quote] No ja myślę. :) Ale ona nie jest typem dominatora...nie do psów. Mnie próbowała całkiem dominować przez pierwsze dni, ale teraz już jest ok, podporządkowałam ją sobie. :) Ale ją to nawet sczeniaki dominują niektóre. :cool3:
  9. [quote name='Figa'] Przyznam Ci się że gdy po raz pierwszy zobaczyłam Megulca tez pomyslałam że do Czabika troszkę podobna jest :cool3:[/quote] Mnie Czabik od początku wpadł w oko, jak jeszcze Aneta mi go pokazywała, chyba na PŚ... I tak go zapamiętalam. A jak tego gnoma zobaczyłam, to od razu mi się skojarzyło nie wiem czemu. :eviltong:
  10. Misiaczku..... Szukaj swojego Człowieka.. :(
  11. [url]http://img390.imageshack.us/img390/9954/obraz134dr2.jpg[/url] Sylwia, Ty jeszcze żyjesz? Taka paszcza wielka br....Jakby Cię pożarła?! Uważaj tam sobie. :roll: ;) Dlaczego mi moja Megi pomniejszonego i rozjaśnionego Czabika przypomina ? :hmmmm: Może mniej masywna jest, ale jakies takie moje pierwsze skojarzenie...
  12. [quote name=':: FiGa ::'][URL]http://i11.tinypic.com/4podx1k.png[/URL] Jaka czujna suńka, od razu widac kto rządzi tym parkiem :evil_lol:[/quote] Taaa jasne, tylko jak na choryzoncie pojawi się jakiś pies to ona się kuli. :roll: :evil_lol: Tak to oczywiście przywódca stada. [quote name='Drzalka']o jakie fajowe zdecia.. naprawde niezle ic komórka robi fotki.. Megi śliczniutka :loveu:[/quote] Dziękujemy. ;)
  13. Jaki kochany psiak..... Mogę chyba tylko teraz powiedzieć : W górę!
  14. dzień Doberek :-P U nas rano o 7 było ładnie, to się na łąkach wychasalyśmy z Megi, a teraz pogoda się psuje, a tu do weta jeszcze trzeba maszerować.. :hmmmm:
  15. [url]http://img387.imageshack.us/img387/4084/dscn2563gn2.jpg[/url] jak można takiej cudnej istoty nie pokochać... :(
  16. [quote name='Samturia']hehe dzięki za odwiedzinki... małę... bo przez przypadek tak je pomniejszyłam :( Sylwia- od 197 strony są zdjęcia robione WYŁĄCZNIE komórką.... ;) [url]http://i158.photobucket.com/albums/t103/Samturia/tn_DSC03587.jpg[/url] A to kotek od B@$! - też robione komórką... ;) Nowa obróżka od łapy zakupiona na wystawie w Ustroniu... [url]http://i158.photobucket.com/albums/t103/Samturia/tn_DSC03626.jpg[/url] :D[/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye:To nie może być zdjęcie z komórki, ŁŻESZ! :mad::mad: :evil_lol: Prześliczne, naprawdę... A obroża tez mi sie bardzo podoba, fajna. :p
  17. [quote name='Samturia']jeśli ci moge coś doradzić-ustaw sobie w balansie bieli światło dzienne czy coś takiego, są łądniejsze kolory...[/quote] Po prostu robiłam niektóre szybko, jak jeszcze się nie ustawiło fajne swiatło, żeby mi z tej fajnej pozycji nie zwiała. :cool3: Bo tu trzeba chwilę poczekać, i się rozjaśnia. xD [quote] chociaz z kompem uwazaj, ja kiedyś w niego kopnełam i sie dysk twardy zrąbał :evil_lol:[/quote] A mojej kumpeli stacja dysków CD wypadła jak kopnęła :evil_lol:
  18. [IMG]http://i11.tinypic.com/4u3iamv.png[/IMG] [quote]Hejka porannie MEgusiu.. no potraktuj tą komóke :mad: :loveu:[/quote] Na nią trzeba dopiero się wytrzeć, i nią walnąć o podłogę, to zacznie działać. :evil_lol:
  19. [IMG]http://i19.tinypic.com/5xeuxoj.png[/IMG] [IMG]http://i13.tinypic.com/5yl83cz.png[/IMG] [IMG]http://i11.tinypic.com/4podx1k.png[/IMG] [IMG]http://i15.tinypic.com/6c4akbd.png[/IMG] [IMG]http://i14.tinypic.com/4ts56rn.png[/IMG]
  20. Wystarczyło użyć przemocy, i co? Działa. :cool3: Fotki z porannego spacerku nad Wisłokiem [jedno zdjęcie jest z domu.] , przyznam, że ją puściłam, ale ze smyczą, i sobie biegała, ale jak zawołałam, to wracała. ;-) To pierwsze zdjęcie mi się wybitnie podoba, reszta to takie o są. :lol: [IMG]http://i15.tinypic.com/4tk8kf4.png[/IMG] Nie ma to jak wielki patyk, którego nie można nawet unieść w pysku. :evil_lol: [IMG]http://i19.tinypic.com/4qoofmu.png[/IMG] [IMG]http://i11.tinypic.com/4vhemmp.png[/IMG] [IMG]http://i18.tinypic.com/4z1lbbr.png[/IMG] [IMG]http://i8.tinypic.com/61y8pig.png[/IMG]
  21. [quote name='ewatr']normalnie Kamilko jak mozna było zalożyc galerie i starej ciotce nie przysłac od razu linka :mad: ;) ???? Tylko ja sie tu musze doszukiwać ..... No dobra pokrzyczałam sobie :evil_lol: to teraz pochwalę super masz Megusie i bardzo ladnie Ci robi zdjecia komorka :multi:[/quote] No bo.. no ten...jakoś tak wyszło. :lol::lol: Cioteczko Droga, Ty wcale nie jesteś stara. :loveu: ;) Dziękuję Ewuś :loveu: A zdjęcia, to jak na komórkę, to całkiem sobie chwalę. ;) Ale jak zaczynam porównywać do aparatu, czarna rozpacz. :evil_lol: Dobra, teraz trzeba będzie skrzywdzić komórkę, i komputer, bo mnie zaczynają obydwoje denerwować... :hmmmm:
×
×
  • Create New...