-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
Patusia juz znalazła swój dom i swoich ludzi !!!!:)
Cambel&Megi replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Podnoszę Patulkę... -
Owczarki niemieckie w rzeszowskim schronisku ! aktualna 1 strona
Cambel&Megi replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='Matinestka']Carinka odjechała już do swego nowego Domku... :multi::multi:[/quote] :multi::multi: Reszta ONków HOP! -
Maurycy porzucony w lesie - nareszcie w NOWYM DOMU!!!!
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
Hopaj Maurycy... -
Zacznę od początku. :cool3: [quote name='Figa']Ja też się o moją boję :eviltong::eviltong:[/quote] No faktycznie, trzymaj ją mocno :evil_lol: [quote name='Gonia']Witajcie :multi: Sliczne zdjecia. Cieszę się, ze z Megi robicie takie postępy :multi: Czyli widzimy sie jutro na spacerku? :cool3: Super ze Megul czuje sie lepiej :multi: edit buziaki dla Małej.[/quote] Hej :multi: Aj te zdjęcia, to badziew..W szczególności w porównaniu do Twoich.. Taaa na spacerku :loveu: :multi: No, Megul lepiej, w nocy nie "charczy", tylko czasami w dzień.. :buzi: [quote name='Magdalenkl']FOTY :diabloti::diabloti: FOTY :diabloti::diabloti:[/quote] Mm....Ni mo. :hmmmm: :diabloti: Trzeba dopiero zrobić :eviltong: [quote name='Psiul'] [I][COLOR=royalblue]Bry Megulcowe :calus: Jutro się spotkamy na rzeszowski spacerku, o :loveu: Jeszcze jutro tak rano muszę Cię złapać na gadu, bo mam sprawę :diabloti: I jak podałaś małej tabletkę? Zjadła?[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]:calus:[/quote] [/COLOR][/I][COLOR=Black]Super, że będziesz :loveu: Ooo ciekawe, cóż to za intereso masz do mnie :cool3: Podałam tabletkę, haha, zawinęłam ją w szynkę, i pochłonęła szybciuchno. :evil_lol:[/COLOR][I][COLOR=#4169e1] [/COLOR][/I]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::'][SIZE=4]Moi drodzy oto filmik :evil_lol:[/SIZE] [SIZE=7][URL="http://www.youtube.com/watch?v=7Ad2hE4FLNE"]RUDA[/URL] [SIZE=2]edit ****!! Nie wyłączyłam głosu :roflt: [/SIZE][/SIZE][SIZE=2]:roflt: [/SIZE][SIZE=2]:roflt: [/SIZE][SIZE=2]:roflt: [/SIZE][SIZE=2]:roflt: [/SIZE][SIZE=2]:roflt: [/SIZE][SIZE=2]:roflt: [/SIZE][SIZE=2]:roflt: [/SIZE][SIZE=7][SIZE=2]:roflt:[/SIZE] [/SIZE][SIZE=7]:roflt:[/SIZE][/quote] Ekhem.... :mad: :mad: :mad: Co ona jeszcze u Ciebie robi?! Miałaś zapakować do koperty, i wysłać do mnie! :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Super film. :loveu::loveu: -
[I][COLOR=royalblue][quote name='Psiul']Hej Kamuś :calus: Muszę Cię jutro jakoś złapać na gadu ;-)[/quote] [/COLOR][/I][COLOR=Black]Łajajaaaaaaaaaj ! Nie dogonisz mnie! :cool3: A foteczki suuper, takie...senne :loveu: [url]http://images26.fotosik.pl/21/488a76521c865b70med.jpg[/url] [url]http://images24.fotosik.pl/21/c77cc1f1d5cc635fmed.jpg[/url] [url]http://images29.fotosik.pl/21/8c71c0b16124bd76med.jpg[/url] Ślliiiiiczne :loveu: [/COLOR][COLOR=Black] :loveu: [/COLOR][COLOR=Black] :loveu: W szczególności ta 2 [/COLOR][COLOR=Black] :loveu: [/COLOR]
-
[quote name='Gosia']A jak cos to bedziecie mi pomagac Azulkową łapać, bo my nie znamy tamtych terenów, a nuż coś ciekawszego sie znajdzie dla Kropy oprócz 8 psów i smaczków. ;-)[/quote] No i moją tak samo.... :roll:
-
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Cambel&Megi replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Hopaj Marylko! -
[quote name='g_o_n_i_a']Wszystko zależy od tego czy Mati nie bedzie miala jutro II zmiany w schronie. A jak bedzie miala I to bierze Bejbula i Patuchę :loveu:[/quote] Łajajaj :loveu: Suuper! :multi: Rosa Fredi Aza Megi Lena Lux Alma Bejbus Pati Hę ?
-
[quote]Tak.. jutro szykuje się spacerek dogomaniacki.. bedzie 7 psow, w tym dwa boksery ( Lenka i Alma), lisiczka Megi :lol: , misiaczek Lux, i reszta Beaglów :loveu:[/quote] Hę? Przecież z Beaglów to tylko Rosiczka. :hmmmm: Jeszcze Fredi przecież! [url]http://img247.imageshack.us/img247/9391/pierwszezabawynapolkubolu3.jpg[/url] Ale ślicznaaaa :loveu:
-
[quote name='g_o_n_i_a']7 a moze 9 :D jak dobrze pójdzie.[/quote] :crazyeye: Ooo jeszcze 2 ? Cool. :cool3:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Figa']Bardzo chętnie Ci ja oddam, serio :cool3:[/quote] Hm..No to może wyślij pocztą ? :cool3: [quote name='Figa']Powaznie czy tez nie - byłby napewno :evil_lol: Figowa uwielbia go mamlać i ku jego [nie]zadowoleniu robi to często :diabloti:[/quote] O matko, co to za pies?! :evil_lol: -
[quote name='drzalka']Hej..dziewczyty to do jutra, bedzie 7 psow :crazyeye: :loveu: , tylko pamietajcie jesli jedziecie np 18 lub 19, to jedzcie do petli czyli do ostatniego przystanka, ja bede czekac z Lenką około 17 godz[/quote] Ohoho, 7 psów :cool3: Ja też może wcześniej przyjadę, chociaż sama nie wiem... :hmmmm: :lol:
-
[quote name='Ewuś'][B][COLOR=darkorchid]a teraz sie wyzyję :diabloti: .........foty wiecej fot ..........no szybko :mad: ;-)[/COLOR][/B][/quote][B][COLOR=darkorchid] [/COLOR][/B][COLOR=Black] Właaaaaśnie! :-x :lol: [/COLOR][B][COLOR=darkorchid] [/COLOR][/B]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[url]http://img243.imageshack.us/img243/103/obraz587pc2.jpg[/url] Niaaaaaaaaaaaaach! :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Pyychooool :loveu: Ło mamo, jakie to faaaajne :loveu: DAJ MI JĄ! :loveu: -
[quote name='Pinczerek-Jacky']Oo to super :D:D U nas naszczescie wiatru nie ma :D[/quote] Haha, zwiałoby Ci tego Jacka :cool3: Ja się o moją boję, jak czasem podwieje, a ona poleci ? :eviltong::eviltong:
-
U nas dobrze :loveu: Megulcowa gryzie zawzięciucha jedna :hmmmm: chce się bawić, pf..Łapie za łdyki, palce :evil_lol: Pogoda no mozna powiedzieć, dopisuje, słonce świeci, tylko ten upierrdliwy wiatr... Megusiastą dzisiaj puściłam pierwszy raz bez smyczy, i wracała :cool:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Bry ;) Chcesz kawałek? Chcesz skazac się na nią? :-o:-o To jest wstrętne stworzenie :shock:[/quote] Pff...W którym miejscu ?! :loveu::loveu: To więc, chcę jedną łaputkę [pazurki zostawiam Tobie :eviltong: ], łoczęta, nos, i ewentualnie ucho, o i OGONEK . :lol: -
Hejj Leniaste :cool3: [quote name=':: FiGa ::']Możemy liczyć dziś na jakies zdjęcia Megulca miniczaba :cool3: :evil_lol:[/quote] Miniczab :evil_lol: Megi to Miniczab lisiasty. :cool: Haaah, trzeba mieć te zdjęcia. :hmmmm: Tobie dobrze, zrobiłaś, podlinkowałaś, i szpanujesz. :evil_lol: Zapraz coś poszukam, a nuż znajdę ?
-
[quote name=':: FiGa ::']Figulcowa więcej sie bedzie stresować niż będzie miec z tego przyjemności, do tego czeka nas 1,5 h autobusem, nie chcę jej męczyć. [SIZE=1]Trafia mnie jak tu niektórzy narzekają że mają daleko[/SIZE] :mad:[/quote] Ahh, no tak....Buu...Ale kiedyś musicie przyjechać! ;) [SIZE=1]Na terenie jednego miasta, to ja jestem dyspozycyjna. :eviltong:[/SIZE]
-
[quote name=':: FiGa ::']Moja kropka sie nie nadaje niestety :eviltong:[/quote] Pff...A to po czemu? Ukrywasz ją przed cywilizacją? :evil_lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Bry :bye: [URL]http://img467.imageshack.us/img467/1751/obraz097sf3.jpg[/URL] Jaki uśmiech :loveu: [URL]http://img75.imageshack.us/img75/1892/obraz167rj8.jpg[/URL] Aaaaaaaa! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Ależ ona cuuudna! Daj kawałek! :loveu::loveu::loveu: :evil_lol: