Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. Bardzo fajne filmiki. :loveu: Hopamy!
  2. Cambel&Megi

    Rzeszów

    [quote name='Lavanara']Super. Ja zapraszam ale tylko wtedy gdy nie straszne Ci spotkanie z czterdzietokilowym futrzakiem o ogromnych zapasach nie tylko energii ale i miłości (która powoduje pewne skutki uboczne) ;-D[/quote] Mnie tam nie straszne, ale jak przygniecie mojego 7,5 - kilowego lisa ? :eviltong: Najwyżej..będzie płaszczka :cool3:
  3. [quote name='Ania-shira']Masz dzielną suczke - czyli obronna suczka Megi bo moja to tchórz jak widzi odkurzacz to ucieka. Słodka Megi sobie śpika[/quote] A z tą dzielnością, to tak średnio, bo najpierw szczekała, potem się go bała, a potem znowu szczekała. :evil_lol: Teraz też śpi wymęczona ...:shake: ;) Edit : Pfff..Nie śpi już, tylko siedzi obrażona na mnie za to, że ją zaniosłam do kuchni, i wepchnęłam nochal do miski, żeby zjadła trochę jogurtu, na załagodzenie działania antybiotyku. :roll: Kinga, dzięki :cool3:
  4. Kochana Boksia leci na 1 stronę...
  5. Dzień dobry wieczór Ciociu Ewo i [SIZE=1]wujku [/SIZE]Armani :loveu: :evil_lol: ;);)
  6. No i gdzie Dom dla takiej wdzięcznej suńki ?!
  7. [quote name='psiulka'][B][I]Widziałam Masterka w MP 8)[/I][/B] [I]:loveu: HOPS![/I][/quote] Szpanujesz. :cool3: ;) Hopajcie !
  8. [URL]http://images29.fotosik.pl/21/257bab5c036d1b76med.jpg[/URL] Dżekuś :loveu: [URL]http://images23.fotosik.pl/21/b1d41177ffa315e2med.jpg[/URL] Ostrość poszła na tylne ździebełka. ;) Ale i tak mi się podoba. :cool3: [URL]http://images29.fotosik.pl/23/fec3caa77e2a02ddmed.jpg[/URL] Łosz matko... Iloś padam..:modla::modla: [URL]http://images25.fotosik.pl/22/83a8d323f1c189b1med.jpg[/URL] Pf... Ciekawe, co straszy :evil_lol: [quote name='Psiula'][I]Lasek nad potokami najlepiej wychodzi w największym formacie[/I] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=08db586a9c48e71a"][I]http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=08db586a9c48e71a[/I][/URL][/quote] Łaaaaaa, śliczne.... *_____* [URL]http://images30.fotosik.pl/22/3fbf1a857e048164med.jpg[/URL] Podobne widoczki są u mojej babci, kiedy ja tam wreszcie pojadę... :hmmmm: Szkoda mi na autobus :evil_lol: [URL]http://images24.fotosik.pl/22/b4b32dfffab428abmed.jpg[/URL] Ła muuuuuuuuuu! :lol:
  9. [quote name='psiulka'][I]Hej :multi: Widzę że mała pomagała przy sprzątaniu :razz: [/I] [URL="http://i11.tinypic.com/5xzdr21.png"][I]http://i11.tinypic.com/5xzdr21.png[/I][/URL] [I]Będziesz jutro w schronisku?[/I][/quote] Taaaa zawadzała pod nogami jak odkurzałam, dzielnie mnie broniąc przed tym dziwnym zielonym urządzeniem :cool3: :evil_lol: Kurcza.... Pf... Ale ze mnie d**a, nie zadzwoniłam. :roll::roll:
  10. Cambel&Megi

    Rzeszów

    Matinestka, super zdjęcia :cool3: A my sobie z Ewą dzisiaj odrobiłyśmy to, ze nas nie bylo z Wami. Dzięki Ewuś za faajny spacer. ;) Smerfy mm.... :loveu: :evil_lol:
  11. [IMG]http://i16.tinypic.com/5xfh7bl.png[/IMG] [IMG]http://i16.tinypic.com/505ux5z.png[/IMG] [IMG]http://i8.tinypic.com/6f82055.png[/IMG] [IMG]http://i11.tinypic.com/6finzwx.png[/IMG]
  12. [IMG]http://i18.tinypic.com/625r04x.png[/IMG] [IMG]http://i11.tinypic.com/5xzdr21.png[/IMG] Zaraz jeszcze kilka z innej sesji - wieczornej :lol:
  13. [IMG]http://i11.tinypic.com/52qc1lk.png[/IMG] [IMG]http://i19.tinypic.com/5yakw2w.png[/IMG] [IMG]http://i7.tinypic.com/4zefbc1.png[/IMG] [IMG]http://i9.tinypic.com/4u0jtop.png[/IMG] [IMG]http://i16.tinypic.com/4oql7iu.png[/IMG]
  14. Kilka fotek :cool3: W legowisku, które cały czas gryzie + Ś.P. Owieczka, która leży już na śmietnisku z kilkunastoma ranami dartymi :-( [IMG]http://i7.tinypic.com/65zynhe.png[/IMG] [IMG]http://i18.tinypic.com/4uyopqc.png[/IMG] [IMG]http://i18.tinypic.com/4q8bq08.png[/IMG] [IMG]http://i13.tinypic.com/4yruza1.png[/IMG] [IMG]http://i19.tinypic.com/61vnp1x.png[/IMG]
  15. Nie dajemy o sobie zapomnieć, hop w górę!
  16. Dość tego czekania! Gdzie ten Dom dla Rafiego ?!
  17. [quote name='Pinczerek-Jacky']Nie mam kala :( O 16 przychodzi do mnie Nina :D z cfrowka wiec moze bede miec kilka zdjec Jackiego :D:D[/quote] No to czekamy czekamy :loveu::loveu:
×
×
  • Create New...