Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. [quote name='becia66'][B]Slicznotce kroi się domek...[/B]:multi: Próbuję się dodzwonić do kierowniczki schroniska na domowy, ale cisza. Chcę się upewnić czy sunia jest nadal w schronisku i ruszyć sprawę z kopyta.:eviltong:[/quote] Na te słowa czekałam...Super :multi: Trzymam kciuki !
  2. [quote name='Fryta']mam coś tam na komórce, ale psy są całe mokre, i brudne :/[/quote] Mokre psy są najfajniejsze :loveu: [url]http://i15.tinypic.com/67plp3s.jpg[/url] Jeej Etniaczek jakie ma oczy :loveu: A gdzie się Frytulec podziała ? :hmmmm:
  3. [quote name=':: FiGa ::']Ja zgłupiałam juz dawno :p[/quote] Wrodzona głupota? No tak, zapomniałam. :lol: Ja chyba też to mam ... :hmmmm: Czasami mam takie odchyły, że wracam trochę do normalności, ale ten normalny świat mnie przygnębia...
  4. [quote name=':: FiGa ::']Zalinkowałam wszsystkie nowe kiedy mi się nudziło, a teraz tylko dodaję :diabloti: Czysta przyjemność :diabloti:[/quote] Sylwia, wiesz co Ci powiem? Głupiejesz na starość. :evil_lol:
  5. A ja widzę zdjęcia :loveu: [url]http://img517.imageshack.us/img517/4741/lena10kk8.jpg[/url] No, fajnie, widać, gdzie Leniasta nas ma... :evil_lol: [url]http://img517.imageshack.us/img517/4784/lena14lv2.jpg[/url] Ależ ona ma sylwetkę, taka smukła :loveu:
  6. [quote name='Wiza']Mada ślicznie narysowała Kiarunka patrzcie! [IMG]http://images23.fotosik.pl/16/fb3499c2130bc9c2.jpg[/IMG] Ślicznie jest wyszło ;D[/quote] Super rysunek... A jaka Mada? Czyżby Mada_:) ? :cool3:
  7. [quote]W sierpniu kończy 7 lat. :cool3: :smile:[/quote] Dziewczynka w sile wieku. ;) [quote name='Anecioreczek']Fajną masz komórke ze takie zdjecia Robi:evil_lol:[/quote] Sony Ericsson K510i :cool3: A zdjęcie przeciętne. W porównaniu z cyfrówką... :lol:
  8. [url]http://img529.imageshack.us/img529/1695/obraz050wy6.jpg[/url] A mnie się tam podoba :loveu: Utalentowany! Latający pies! Super zdjęcia Sylwia. Że Ci sie chce linkować... :P
  9. Cambel&Megi

    Rzeszów

    No to weź Czikulca nuu.....Albo Dżekiego. Albo maskotkę pieska, o! ;)
  10. [quote] [I][COLOR=royalblue]Ech... Ale to było piękne... BYŁO... :-([/COLOR][/I][/quote][I][COLOR=royalblue] [/COLOR][/I][COLOR=Black]Niestety... I wątpię, żeby powróciło..U mnie też się jakoś psuje... Wszystko się pie*rzy....W*lić to życie. [SIZE=1][COLOR=DeepSkyBlue] Przepraszam za słowa. [/COLOR][/SIZE][/COLOR][quote name='Figa'] A moje 4 cały czas stoją w miejscu :lol:[/quote] Ja też mam 4 :cool: Iloś, a Ty masz 3. Też fajno. ;) [quote] [I][COLOR=#4169e1]My mykamy... Dziękuję Kamilko :calus:[/COLOR][/I][/quote][I][COLOR=#4169e1] [/COLOR][/I][COLOR=Black]To ja dziękuję... :calus: [/COLOR][I][COLOR=#4169e1] :bye: [/COLOR][/I]
  11. Cambel&Megi

    Rzeszów

    [quote name='Magdalenkl']Lux :razz:[/quote] No to luks, że Lux :cool3: Ewa + Rosa Martyna + Fredi Gosia + Aza Kamila + Megi Magda + Lux Paulina + Lena Ilona [SIZE=7]! ! ![/SIZE]
  12. Ooo macie galerię! :multi: Suuuper. Ty wiesz, jak ja kocham Twoją Frytulkę ? :loveu: No to teraz wiesz... [url]http://frytadesign.yoyo.pl/oo/galeria/duze/56.jpg[/url] Kokos też superzasty, tylko ten plasterek na uchu... To uszysko to Ci spokoju nie daje. Ale i tak piękny, mam nadzieję go poznać w sierpniu. ;) Ale on już wyrósł, mężczyzna. :-P [quote]MUTANT Lubelszczyzny[/quote] No wiesz, jak możesz tak o Etniaku! Przecież to kochana istota :loveu:
  13. [quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]No widzisz jak Ci się piesek przydał w nieoczekiwanym momencie :evil_lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Ech, no widzisz jak to jest... Samo dno...[/COLOR][/I][/quote] Taki śmietniczek, na całe szczęście, że to wzięła, bo ja to bym kolejną godzinę męczyła, a ona kilka minut, i już nie ma... Ech...W końcu zaznałam tego najokropniejszego uczucia, samotność, chociaż wcale nie chciałam, broniąc się rękami i nogami. :roll: I co teraz? Sznur na szyję, i pod gałąź....Echh... Kurde, czemu mieszkam tu gdzie nie ma takich pól, do przemyślen, co można zostać samemu, gdzie się ludzie nie przyglądają, czemu masz świeczki w oczach ? [quote] [I][COLOR=royalblue]Ładny avek :loveu:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]I gratuluję czwartej łapki ;-)[/COLOR][/I] [/quote] Ten avek, to tak mnie wkurza trochę, taki ciemny...To zdjęcie dziwnie wyszło..i tak pojaśniłam trochę... Dziękuję. ;) Fajnie tak, 4 łapki..Nie chcę ogników!
  14. Cambel&Megi

    Rzeszów

    [quote name='drzalka']Chmm jak to bez Leny :hmmmm: :p :siara: :eviltong:[/quote] Ooooo super! Lenulka będzie ! :loveu: Na serio, czy mnie w bambuko robisz? :hmmmm: Ilonaaaaaa, bądź! Proszę... :lol:
  15. Dziękuję Wam... ;) Ilonko, u weta dzisiaj było OK, niestety nie było czasu się zapytać, o to co chciałaś, bo musiałam szybko wyjść, czekała jakaś suczka z ropomaciczem, a ja nie chciałam zawracać już głowy... Jeszcze się zapytam, bo idziemy chyba w czwartek, na kontrolę... Dostałyśmy do domu tabletki - antybiotyk, mam małej podawać przez 4 dni. No tak jak się już dowiedziałaś na gg, w schronisku pewnie będę w środę . A ten malec głupi, jak byłam z nią u znajomych to mi żeberka wyżarła z talerza jak się odwróciłam. Ale to dobrze, bo i tak ich nie chciałam :evil_lol: A poza tym, to szkoda gadać...:-(
  16. [quote name=':: FiGa ::']Wiem tylko że najpierw bedzie budowany kojec dla psinki, ale rodzinka jest przekonana, o ile wczesniej nie znajdzie domku ;)[/quote] Suuuper! :multi: Hopamy reszta Biedotek...
  17. [quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Dzisiaj na wybiegu tam gdzie ławeczka został "zainstalowany" basenik od Ewci :calus: :multi: Wprawdzie nie spodobało się to ani Masterowi ani Doloresce, ale za to szczeniaki się pluskały :loveu: Ewusia ma dla Was zdjęcia D & M :loveu:[/COLOR][/I][/quote] Super, że psiaki mają basen! Ciocia Ewa to super kobietka :multi: :loveu: Hopamy Doloreska i Mastusiek...
  18. [quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Patuleńka kiedy pojedziesz do domku??[/COLOR][/I][/quote] Jak najszybciej! :multi: Patuśka, hopsss!
  19. [quote name='Figa']To jest dopiero brutal :evil_lol::evil_lol: Jesli chodzi o żabe to o tym samym pomyślałam :eviltong: :roflt:[/quote] A gdzie tam, nie jest tak źle....mam może i trochę zadrapań na całym ciele, ale to szczegół. :evil_lol: :roflt:
  20. [url]http://images25.fotosik.pl/18/10d74e5f9608417dmed.jpg[/url] Jeeej, jaki fajny kudłacz....Tylko go kochać... :( Hopaj !
  21. http://images25.fotosik.pl/19/f062d295a9355ab6.jpg Jaki piękny pychol.... :loveu: Hopaj Mary !
×
×
  • Create New...