[quote name='eria']super spacerek miałyście :loveu::loveu::multi:[/quote]
No fajnie było:cool3:
Dzieki Basiu, Halga, Agacia!:cool3:
Furciakowa witaj! A spacerek udał się, Kora się wyszalała:cool3:
Natja no te mały to Prince ma 4 miechy a taki duży jak Kora:cool3:...w sumie nie to Kora jest taka mała, ale nadrabia masą:diabloti:
Maciaszek tak kolorki były fajne tylko zimno jak cholera:shake:
Pinczerka gdzie tam zbiorowy, Frania bardzo niesmiała była:loveu::loveu:, taki misiaczek:loveu:
Tylko KOra Princia:loveu: maltretowała:evil_lol: