Cześć..juz nie boli:cool3:
Fotki z spacerku:
wstawiam za pozwoleniem Martyny:
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/102/ab9af924d0523562.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/103/ed0fe7264918d812.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/102/bc1ac6f661938dd3.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/191/3b36206261b80302.jpg[/IMG][/URL]
[url]http://images25.fotosik.pl/102/d512b95a7029562f.jpg[/url]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/103/b940986a55b3e069.jpg[/IMG][/URL]
Cimi może Ty przyjedziesz?xD
[URL]http://images29.fotosik.pl/103/9c1e17b4254aa107.jpg[/URL]
[URL]http://images22.fotosik.pl/191/5142a72867d1aa9b.jpg[/URL][
[quote name='maciaszek']Nic przyjemnego... :calus:
Witam w poniedziałkowy poranek :).[/quote]
WItaj:loveu:
Alu witam serdecznie!:multi:
Kasiu już dobrze....:cool3:, Basia już nie ma co boleć:roll:, Efka to zacieszaj...