Jump to content
Dogomania

Rybka_39

Members
  • Posts

    6673
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybka_39

  1. Patrz sierściuchowa nie ma Cie a one tu rozrabiają:evil_lol:
  2. Cześć Asiaczkowa i zycze miłego dnia!:multi:
  3. Cześć jak tam futrzasta?:cool3:
  4. :multi::multi: Witaj Madziu! Widzę cos wielkiego tu się wydzrayło:diabloti:, opisz relacje:cool3:
  5. Witaj Kinga! Ja nadal trzymam kciuki za yorksa:cool3: Nie ładnie dawać słodyszczy psiakom:diabloti: Fafne minki robi ten twój zając, a na tym jednym zdjęciu cos Jacky nie zadowolony:diabloti::evil_lol:
  6. Cześć Marta! Jakie on boskie miny robi, az chwyta za serducho:loveu: A szelki rzeczywiście świetne!;) Pozdrawiam miłego popołudnia.
  7. Cześć! Fajne fotki tylko strasznie nie ostre:cool3: Ale Bonnie i tek sliczna:loveu::evil_lol:
  8. Cześć!:multi::multi: Boskie fotki, Kreon super minki strzela:cool3::loveu:
  9. Cześć Effa!!:multi::multi: Mam nadzięję ze choć troszkę teśkniłaś:cool1::evil_lol:
  10. Witam!:multi::multi: Śłicznyy kicius wymiziaj go ode mnie! Nie zapomnij ucałować Figulca!
  11. Cześć Alu!:multi::multi: Widze zmieniłaś imaża:evil_lol:, nowy nick:cool3:
  12. Cześć Clockowa:loveu::multi::multi: Jak tam samopoczucie?:cool3:
  13. Cześć! Super foteczki:loveu::loveu: Sarcia ma pysio jak jakiś rodezjan:cool3:
  14. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/7/c68fe1c72ce4ef3b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/7/7bfec53cf491d236.jpg[/IMG][/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/7/63919ee181d50389.jpg[/IMG][/URL] Jak tu nie koffac takiego ryjka:loveu:
  15. Witam byłam dziś odwiedzić moją kundliczkę Kaję:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/7/9294652075524f96.jpg[/IMG][/URL] Suki na straży [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/7/89b9b4192e4922f8.jpg[/IMG][/URL] Kaja: pancia rób te zdjecia..ilez można siedzieć koło tej ufaflunionej mordy:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/7/4d01b7d443081a8a.jpg[/IMG][/URL] :loveu:
  16. No to hop dziewczynko!!!:evil_lol:
  17. Trzymam kciuki z całych sił!:roll:
  18. OPPA OOPPA OPA OPApsiak musi znalesc doma!!:multi::multi:
  19. Lucy ahahaha zapamiętaj na przyszłość że suczki nie mają Wacka a psy TAk:evil_lol:
  20. Trzymam trzymam i nie puszczam !!!!:multi:
  21. [quote name='Anza&Hacker']Miło mi :oops: Czym sobie na takie słowa zasłużyłam?[/quote] Tym ciaglym opieprzaniem nas za błędy pomaganiem...no i motywacją oraz wsparciem gdy mialam dołka:cool3: Znowu nie mam fot przepraszam nie mam teraz czasu....:-(
  22. [quote name='sota36']I to jest obrzurzajace!Bo wiadomo, ze zakazane a hodowcy tna![/quote] Koles który zamawał Princa dał kase na kopiowanie i chciał kopiowanego, po czym po psa sie nie zgłosił i tak Prince trafił do Martyny. A wogóle witaj Kasiu Ty kradzieju najpierw ja ukradłam zdjecia Marti tera Ty mnie:evil_lol:
  23. Cześć, fotki potem.;) Anza wieeelkie dzieki, dużo zawdzięczam Tobie a teraz zabieram sie do pracy.
  24. Cześć, wycałuj tego boszkiego Bandosia od nas!!!:loveu::evil_lol:
  25. Jeszce 2 z starego spacerku: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/103/4d1385777c88b481.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/191/d9689dd5601b1c33.jpg[/IMG][/URL] :loveu: Ano Anza nie mów tego głośnoxD A rzeczywiście nie zaprzeczam że jest na co patrzećxD
×
×
  • Create New...