[quote name='Cambel&Megi']Bryy :loveu:
Mmmm klikacie też :razz: Boksia cudna uhh :iloveyou: Ale i kundelka przeeeeeurocza :buzi:
Mizianka dla piesków, i rybki też :evil_lol: /dla rybki pozdrowienia od mojego bojownika :razz:/
Pzdr.
;)[/quote]
Tak tak klikamy od lutego zeszłego roku, no i witam serdecznie!:loveu:
Witam wszystkich wogóle.
Anza najpierw musimy sie z kolami oswoic:evil_lol: