Jump to content
Dogomania

Rybka_39

Members
  • Posts

    6673
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybka_39

  1. Cześć bez bicia przyznaję że jestem tylko na chwilkę..a bez bicia bo już dzisiaj dostałam mocno wskaźnikiem w łeb od baby od bioli bo zamiast rodnia zarodnia powiedziałam:evil_lol: Wyczochraj tam Agenta i wycałuj:loveu: no i buziaki dla Ciebie!
  2. Witam nie prawie pudelka tylko PUDLA:evil_lol::loveu::loveu: I pozdrawiam panią Blakiego!:cool3: A.. jaki Cezar ja nie w temacie:oops:
  3. Łe nie bijcie..:placz::placz: ale mam duzo nauki i na adopcjach sie zasiedziałam...porobię fotki jak bedzie dobre światło:cool3: Całuski dla wszystkich!:loveu:
  4. [quote name='Rybc!a']Ja czytałam, że średnio 10 lat.[/quote] Mojej qmpeli dziadek miał ONa i ten żył 18lat, ale mu dowalało na starość:-(
  5. [quote name='karmelek']aha co do lucy mam z nią stały kontakt[/quote] Takie żart są raczej nie smaczne, to chyba dobrze że się ktoś interesuje psinką, cieszę się że u Bajki wszystko dobrze. Mam do Ciebie pytanie jaki rodzaj szwow miala Bajka? Rozpuszczalne czy jakie?
  6. HOP na 1! Ja nie wiem czy mi sie do podpisu by zmieścił banerek:roll:
  7. Idiota..sadysta zamkniety w skórze pseudo artysty. Słuchajcie, a jest gdzieś wątek o petyjach jakie można podpisać przeciwko niemu? Bo jesli nie to zara wstawię. [*] biedne stworzonko niczemu nie winne:-(
  8. Co za idiota ja tam zostawił:angryy: Dobrze, że teraz jest bezpieczna, teraz tylko szukać domku:multi:
  9. No to co nie ma juz chętnych? Ja jestem wolna w wekeendy:roll:
  10. Moja babcia ma ONka jego ojciec pracował w policji, matka przy ONie chyba tylko stała, więc może i takiego ostrego kątowania nie ma i myślałam że stawy nie bendą mu aż tak dokuczać...ale ostatnio mu sie pogorszyło...jakoś doopka mu się zawraca dodam że ma 13 lat, nie wiecie ile przeciętnie żyją ONki?:-(
  11. Biedactwo...podnoszę!:multi::multi:
  12. amikat jesteście super!:multi: I tak dużo zrobiłyście! Ja nie znam nikogo kto by ja przygarnąl niestety:-(
  13. Antoń czeka:shake:
  14. Czyli kiedy? A jak będziesz to porób mu przy okazji fotki, bo ogłoszenia bez fotek nie mają sensu:roll:
  15. [quote name='bunia']Pani nie chciała Luny z kaszlem:shake: Najwcześniej za tydzień jedziemy.[/quote] Coż...to poostaje nam cały tydzień trzymać kciuki.. Buniu jesteś wspaniała, żę dajesz domek psiakom!:multi:
  16. [quote name='epe']No i jak tu ufać Karmelkowi???? Od początku zachowywała się dziwnie i nadal chce,aby ją podejrzewać,że coś nie jest w porządku! Te akcje z dręczonymi psami,zgłoszenia do TOZ-u,a suńka gdzie jest? Co sie z nią dzieje? Nagle jak dopięła swego to znika? Lucy!!! Kontrola jak najszybsza poadopcyjna!!![/quote] Popieram.... Możę napiszę PW do niej
  17. [SIZE=-1][URL="http://www.petitiononline.com/13031953/petition-sign.html"]Zdjęcia Norci już u Agatki w domu:loveu:[/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/24/67b49b3be8ed7163.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/24/18fa257b962dc812.jpg[/IMG][/URL] :loveu: [/SIZE]
  18. [quote name='Agator']Niunia już wykąpana, wysuszona ręczniczkiem, a teraz spaceruje sobie po mieszkanku i wybiera miejsca, żeby się położyć, ale jednocześnie wszystkich mieć na oku. Jest śliczna. Przytulanka z niej niesamowita. ;) Anza obiecała mi namiar na "humanitarnego" weta i lecimy tam w poniedziałek, bo niuni coś strzyka w przedniej lewej łapce (taki odgłos jak przy rozciąganiu palców). Fotki wrzucę jutro. :lol:[/quote] A sprawia wam jakies kłopoty? Załatwia się w domku?:eviltong:
  19. [quote name='magda z.']Cześc Agata:razz: Świetnie, że psina już u Was, na pewno się wproszę na wizytę:diabloti: Pozdrowionka cieplutkie i mizianko dla Saby:loveu:[/quote] To jak tam wprosisz sie do nich na wizyte to porób Sabci fotki!:loveu:
  20. [quote name='Agator']Nora vel Saba już jest z nami we Wrocławiu. Podróż przebiegła dość spokojnie. Teraz jest z Maćkiem na spacerze, a ja szykuje jedzonko. :p Dziękuję wszystkim za ten wątek. Inaczej nie mielibyśmy fajnej psiny.[/quote] Agatko super, żę jest już z Wami!:cool3: JAk wam się Sabcia podoba? Opowiadaj:multi: Może jakikies fotki wstawisz?:cool3:
  21. Chyba nadal jest w schronie:roll:
  22. Cześć...domagamy się fotek!:cool3: A ten brzdąc czarny śliczny:loveu:
  23. Jaki paskudnik!:mad: Toz on piekny jest:loveu:, te oczka o złote futerko..rozpływam się..utul go ode mnie:loveu: Jak to nie chcemy dawaj ! a nie gadaj:cool3:
  24. Hej Medorowa! No widze nowu pijecie:evil_lol: Medorowa ale chyba do szkolki łyknieta nie chodzisz?:evil_lol:
×
×
  • Create New...