Jump to content
Dogomania

Rybka_39

Members
  • Posts

    6673
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybka_39

  1. Cześć laski!:loveu: Mikołaj już był..to pięknego prezentu na gwiazdkę zyczę!:cool3:
  2. Rybka_39

    bzik

    Śliczne fotki!:loveu:
  3. CZeść! Ale piekne dzidziusie!:loveu::loveu:
  4. [url]http://images31.fotosik.pl/72/c8ee6e10649d9da8.jpg[/url] Widać Sarcia chce byśmy podziwiali każdą część jej ciała:evil_lol::loveu:
  5. Cześć Madziu!:multi: Zdrowiej szybko!:loveu:
  6. [url]http://i14.tinypic.com/6wyh7k0.jpg[/url] Ale ma zajebiaszczą grzywę!:loveu:
  7. [quote name='olekg18']Nie psu nie odbiło.Tylko był źle prowadzony,od małego.I teraz są tego skutki. Jak mówie swoim psom ,że mają zostać na legowiskach to nie ruszą się z nich ,aż nie pozwole.Ale to wymaga konsekwencji. Jak startuje do Kory sieknij mu gazetą ,czy czymś co masz pod ręką i odeślij na legowisko. U mnie zadziałało na tyle.Że Kaja nie atakuje Czarka wchodzącego do pokoju,bo wie ,że zaraz z niego wyleci[/quote] A co opłacisz jej behawiorystę jesli to nie pomoże tylko pogorszy sprawę? Owszem może pomóc, ale może też dojść do tego, że jeszcze bardziej wzmocnisz negatywne zachowanie psa, albo Atos bedzie atakował Korę jak ty nie widzisz. A, że u ciebie zadziałało to swoimi metodami nie próbuj uleczac innych. Anetka 3maj się! Czy Atos na prawde bez powodu zaczal się rzucać? Może on domaga się twojej uwagi? Jeśli nadal się coś takiego powtórzy to pisz!
  8. Śliczny Blaczysław:loveu::loveu:
  9. Super fotki!:multi: Kora by miała raj w tych oponach:loveu:
  10. Cześć ALa!:multi: Dawno mnie nie było ale już jestam!:multi::loveu:
  11. Witam z rewizytą!:multi: Piechol boski!:loveu: Nie dość, że ogoniasty to jeszcze rudzielec:loveu: Cud, miód i orzeszki!:multi: Głaski dla Kronosa i pozdrowionka dla Ciebie!:cool3: PS buziaczki dla dzidziusia!
  12. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:...a ja myślałam że to .....:oops::oops: parówki :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL]http://images32.fotosik.pl/71/4bacc1988ce0bb69.jpg[/URL] I jak babcia :razz::razz: a tak wogóle to witanko :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Babcia żyje jeszcze w nieświadomosci xD Co do parowek babka od angola pewnie też tak myślałaxD [quote name='apple']Heja! my u was pierwszy raz! Piesio super! Tylko fotek mało! Więcej proszę![/quote] Witam serdecznie!:multi::multi: Kiedyś musi nadejść ten 1 raz:razz: Fotki trza porobić..tylko nie mam kiedy:eviltong:
  13. [quote name='Werka'][COLOR=royalblue]nie no Sylwia! Ja padam na twarz :grin::grin::grin::grin:[/COLOR][/quote] Dobrze, że nie na co innego:evil_lol: [quote name='agaciaaa']Witamy :multi: [URL]http://images24.fotosik.pl/123/541225898f9799bc.jpg[/URL] o rany!!!! świetne!!! :evil_lol: padłam :roflt::roflt::roflt:[/quote] Nie padajcie tak bo zrobi się cmentarz zbiorowy xD [quote name='Asiaczek']A co miała powiedzieć?:lol:;) Pzdr.[/quote] Pewnie chciała byc kobieta taktowna ]:-> [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Bardzo podoba mi się ten subtelny prezent :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Cześć :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] Cześć ! Ta a komu by się nie podobał xD [quote name='Bzikowa']Super drzewko :evil_lol:[/quote] Taa..lepsze od tego drzewa Adama i Ewy:evil_lol: [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B].super prezent!!!!:razz::razz::razz: [/B][/COLOR][/quote] Tak na każdą okazję xD [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhahahha.. ja też byłam niegrzeczna... i nie dostałam siusiaka :cool1: może temu że teraz już jestem grzeczna :hmmmm: i sie grzecznie witam :hand::hand:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Cześć! No widzisz nie opłaca się być grzecznym xD
  14. [quote name='GameBoy']za pol godziny jade do domu jak tylko mała dojedzie dam znac[/quote] Nie mogę się doczekać!:multi::multi:
  15. [quote name='boksiedwa']Dziś moja kochana Żabulcia kończy 11 latek :D Jest to moim najpiękniejszym mikołajkowym prezentem. Sto lat Buniu. a to Żabunia w całej okazałości :) /fotka z przed misiąca/ [url]http://images25.fotosik.pl/121/70f66d77a65abd13m.jpg[/url][/quote] Wszystkiego najlepszego! Dla boksia piekniutkiego!:multi:
  16. Dajcie mi nr kontaktowy i tresc do ogłoszeń.:roll:
  17. HOP!:multi::multi::multi:
  18. Matko to jaki on będzie piękny jak będzie całkowicie owłosiony:loveu::loveu: A do jakiego wieku rozwija się sierść?:oops: Podziwiam twoje stadko..kurcze takie zróżnicowanie wielkościowe a tak super się dogadują:loveu:
  19. PS brat ma 7 lat i opowiada kolegom ze bylam niegrzeczna i dostałam od mikolaja siusiaka:roll:
  20. Mama kazała je na buty przerobic bo mowi ze babcia zawalu dostanie:evil_lol:
  21. Witam wszystkich serdecznie! Dużych prezentów wam zyczę!:loveu: Pokaże wam jaki subtelny prezent dostałam od qmpeli:roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/71/4bacc1988ce0bb69.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/122/43bf00d867fec4f6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/123/541225898f9799bc.jpg[/IMG][/URL] Najlepej było jak babka od angola kazała pokazac nam prezenty..no i ja wyjełam to drzewo Wacławów..a ta na to z takim entuzjazmem: Jakie piekne!:evil_lol:
  22. Wow to ile ty masz psów?:razz: ŚLiczny borzojek!:loveu:
  23. [quote name='Jagoda*']A moja Boksinka jak była malutka uwielbiała ślimaki winniczki:cool3:. Ostatnio (ma 1,5 roku), zjadła małą żabkę:crazyeye:, potem próbowała zjeść ropuszkę, ale ta ją opluła. Boksia miała pyszczydło w pianie, i nie ukrywam, przeraziłam się. Nie odstraszyło to jednak babusa, bo następnego wieczora znów szukała "francuskich przysmaków":razz: .[/quote] Moja w lato zjadła winniczka myslałam że puszcze pawia:evil_lol:
×
×
  • Create New...