Jump to content
Dogomania

Rybka_39

Members
  • Posts

    6673
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybka_39

  1. Gazeta, qpa krolika:evil_lol:, mydło, krem do rąk, kredke, plastelinę, :evil_lol:
  2. [quote name='Canaveral-staff']:oops::oops::oops:,po prostu strasznie kocham swoje psy:multi::multi::multi::iloveyou::iloveyou::iloveyou:[/quote] Wstaw jakieś fotki pieknisia:loveu:
  3. Wszystkiego najlepszego! Dla aniołka Ozzikowego:evil_lol::Rose::new-bday::tort: Alu może coś sobie kupisz z okazji urodzin: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=101238[/url] :cool3:
  4. Hopkaj!:multi::multi: Rzeczywiscie uroczy ma kolorek;)
  5. :crazyeye:on jeszcze nie ma domku:placz: Biedaczysko..Fidlasty na 1!
  6. Póki co 3mam nadal kciuki!:multi:
  7. Witam! Super foteczki!:multi:
  8. [url]http://kupiepsa.pl/latestads.php[/url] Dałam go tu:
  9. Jest łągodny, nie wiem jak na koty, nadal siedzi w schronie
  10. Kurcze super by były..pozostaje nam czekac na wiesci!:multi:
  11. max został poddanu eutanazji..nie dość ze mu stawy dokuczaly to jeszcze psychicznie mu odwlało...to byl ON:-(:-(
  12. Jakie on boskie minki strzela:roll::loveu::loveu:
  13. Maxik mojej babci odszedł za TM:placz::placz::placz:
  14. [quote name='Canaveral-staff']pierwsze słyszę dlaczego myślisz ,że to rasa nie dla każdego?:shake:[/quote] A co twoim zdaniem dla każdego? Ktoś kto lubi tylko swoje 4 litery plaszczycna kanapie na pewno nie będzie dobrym panem dla tego psa. Borzoje to wrażliwe psiaki i energiczne, potrzebują dużo ruchu i wyrozumialosci;)
  15. Witam buziaki teraz nie mm cazsu postaram się nadrobić:oops: [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/ja/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-10.jpg[/IMG]
  16. Właściwie możesz pomóc ogłoszeniami, nie wiem jaka jest do sportów..kurcze jakby sie ktos uparł to by mógł ja wyszkolic dzieki za banerek!:multi: Mnie sie nie zmiesci:oops:
  17. [quote name='drzalka']Hej, moja przezyla narazie tylko jedne święta bozego narodzenia.. a dostala kikla maskotek, i obroze&smycz :lol:noi oczywiscie mnóstwo całusków :loveu:[/quote] Moja ma świeta cały rok więc bez różnicy czy to 24 grudnia czy stycznia i tak dostaje zabawki i smaczki:razz:, w tamtym roku dostała duzą kość...i smakołyki;) w tym chciałam cos fajnego i własnie myslę nad frisbee...jakieś dla poczatkujacego psa
  18. I po raz kolejny czuje się jakbym wylazła z kinder jajka:evil_lol: bo znowu nie mogę nadrobic wszystkich postow i nie wiem o co kaman:razz: Tak więc..ładna pogoda dzisiaj no nie:siara:
  19. Czesc tu twoja Rybka od Salsy:evil_lol::evil_lol: Sylwia&Kora bende sie podpisywac zebys nie zapomniala:razz:
  20. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B][FONT=Arial]:evil_lol::evil_lol: proponuję zrobić sciagawkę ......nick i imię posiadanego piesa :razz::razz::evil_lol::evil_lol: zawiesić na monitorku i :hmmmm: .........i pewnie i tak zapomnisz ze tam wisi [/FONT][/B][/COLOR][/quote] Ale pisze w tytule moja super boksia Kora a nie Salsa:diabloti: ..ja myślę ze Clockowa ma taka liste i oddchacza u kogo juz była:evil_lol:
×
×
  • Create New...