Wszystkiego najlepszego!
Dla aniołka Ozzikowego:evil_lol::Rose::new-bday::tort:
Alu może coś sobie kupisz z okazji urodzin:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=101238[/url] :cool3:
[quote name='Canaveral-staff']pierwsze słyszę dlaczego myślisz ,że to rasa nie dla każdego?:shake:[/quote]
A co twoim zdaniem dla każdego?
Ktoś kto lubi tylko swoje 4 litery plaszczycna kanapie na pewno nie będzie dobrym panem dla tego psa.
Borzoje to wrażliwe psiaki i energiczne, potrzebują dużo ruchu i wyrozumialosci;)
Właściwie możesz pomóc ogłoszeniami, nie wiem jaka jest do sportów..kurcze jakby sie ktos uparł to by mógł ja wyszkolic dzieki za banerek!:multi:
Mnie sie nie zmiesci:oops:
[quote name='drzalka']Hej, moja przezyla narazie tylko jedne święta bozego narodzenia.. a dostala kikla maskotek, i obroze&smycz :lol:noi oczywiscie mnóstwo całusków :loveu:[/quote]
Moja ma świeta cały rok więc bez różnicy czy to 24 grudnia czy stycznia i tak dostaje zabawki i smaczki:razz:, w tamtym roku dostała duzą kość...i smakołyki;) w tym chciałam cos fajnego i własnie myslę nad frisbee...jakieś dla poczatkujacego psa
I po raz kolejny czuje się jakbym wylazła z kinder jajka:evil_lol:
bo znowu nie mogę nadrobic wszystkich postow i nie wiem o co kaman:razz:
Tak więc..ładna pogoda dzisiaj no nie:siara:
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B][FONT=Arial]:evil_lol::evil_lol: proponuję zrobić sciagawkę ......nick i imię posiadanego piesa :razz::razz::evil_lol::evil_lol: zawiesić na monitorku i :hmmmm: .........i pewnie i tak zapomnisz ze tam wisi [/FONT][/B][/COLOR][/quote]
Ale pisze w tytule moja super boksia Kora a nie Salsa:diabloti:
..ja myślę ze Clockowa ma taka liste i oddchacza u kogo juz była:evil_lol: